Abc12319901990

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Głogów
Główny blog pasjonatka123.blogi.pl »
Data urodzenia 1990-09-27
Wiek 32 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Najciekawsze wpisy Abc12319901990

- prawo do większej prywatności - cisza i spokój(jeżeli ktoś zamieszka w domku położonym w spokojnej ulicy np koło lasu) może liczyć na ciszę i spokój od ludzi Chciałabym rozwinąć bardziej szczególowo 2 punkty poniżej wymienione, w celu wytłumaczenia Państwu o co konretnie mi chodzi.  Decydując sie  na zamieszkanie w domku jednorodzinnym, możemy li (...)

Zobacz pełny wpis »
Między tymi pojęciami są diametralne różnice , które chciałabym wam teraz przedstawić: Inteligencja nie jest tym samym pojęciem co mądrość.  Człowiek mądry dużo czyta, dużo wie, sporo przeżył. Posiada dużą wiedzę na wiele tematów. Często zdarza się, że osoby, które obcują ztaką osobą zauważają, że dana osoba z którą rozmawiają wie zbyt dużo (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam serdecznie, Kocham czytać książki. Jest to moja wielka pasja od urodzenia. Chciałabym z własnego doświadczenia  powiedzieć wam dlaczego warto czytać książki i zachęcić was do tego.Przedstawiam wam zalety czytania książek. Po pierwsze: książki rozwijają słownictwo i nie ma co do tego żadnych wątpliwości.  po drugie: są bardzo ciekawą formą spędzania wolnego czasu n (...)

Zobacz pełny wpis »
- powstrzymanie się w tym dniu od wykonania prac fizycznych(sprzątania,chodzenia do pracy). Ten dzień katolicki jest przeznaczony tylko i wyłącznie na odpoczynek od pracy i relaks, tak jak Dekalog uczy, -nauka(mam tutaj na myśli zwłaszcza  dokształcanie się pod kątem religijnym czyli słuchanie konferencji religijnych, czytanie książek relijnych,Pisma Św) - pójscie do (...)

Zobacz pełny wpis »
Większość ludzi nie wyobraża sobie wycieczek samotnych. Sa przyzwyczajeni do tego, że zawsze z kimś jezdzą. Samotne wycieczki mają jednak ogromne zalety o których teraz chciałabym wam wspomnieć. -możliwość odpoczynku od ludzi - nabranie dystansu do problemów i otaczającego nas świata - rozwój, nauka - zwiedzenie świata, nauka języka (...)

Zobacz pełny wpis »