Abc1231990

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Opole
Główny blog abc123-000.blogi.pl »
Data urodzenia 1990-09-27
Wiek 34 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Abc1231990

Objawy: - osoba ktora siebie nie akceptuje czesto powtarza: jestem brzydka nikt mnie nie chce, nie chce przyjac do wiadonosci faktu, ze komus moze sue podobac. Uwaza, ze ludzie sobie z niej jaja robia.  - jak ktoś ją skomplementuje niedowierza: mówi dobry żart albo nie wierze ci. Nawet jezeli matka powie jestes ladna, to osoba z niska sammocena automatycznie zacznie m (...)

Zobacz pełny wpis »
- szuka potwierdzenia swojej własnej wartości u innych ludzi: np chce zeby znajomy powiedział, że ładnie wyglada. Jeżeli nie usłyszy komplementu , czuje się zerem. Ludzi z niskim poczuciem własnej wartości nie lubią siebie i uważają , że sa gorsi od innych. Osoba z wysokim poczuciem własnej wartości polubii siebie nawet w piżamie i dresach i nie bedzie płakać z tego ze ktos nie zwr (...)

Zobacz pełny wpis »
U większości introwertyków występuje wena twórcza, która powoduje u nich potrzebę tworzenia. Może się to wiązać z zamiłowaniem do muzyki, tańca, pisania, malarstwa i wszelkich czynności artystycznych. Ekstrawertyka bardziej interesuje przebywanie z innymi ludzmi niż tworzenie w samotności, kiedy introwertyk nie widzi ciągłej pptrzeby przebywania wśród lu (...)

Zobacz pełny wpis »
Może i nie tyle co nie chce, ale woli mieć znajomych i kolegów niż przyjaciół. Musi kogoś dobrze poznać zanim wejdzie w bliższa relacje. Introwertyk często się wycofuje, widzac ze nie zostal zaakceptowany przez społeczeństwo. Naturalnie nie przyzna się przy nikim ze zabolalo go odrzucenie, ale w samotnosci moze bardzo to przezywac(smucac sie albo placzac w ukryciu).&n (...)

Zobacz pełny wpis »
Maja oni duzy problem z nawiazywaniem blizszych relacji z ludzmi. to wcale nie oznacza ze sa aspoleczni czy nie lubia ludzi. Oni moga byc bardzio zyczliwi, pomocni, sympatyczni ale zazwyczaj uciekaja kiedy trzeba wypic z kims kawe dluzej porozmzawiac, czy sie spotkac. Po prostu nie chca. ale nie umieja tego wprost powiedziec . Maja swoj swiat. Chodza na samotne spacery, najlepiej c (...)

Zobacz pełny wpis »
Moi kochani to nie jest to samo. Musimy odróżnić  te dwa pojęcia od siebie . Zyczliwość do kogoś nie jest powiązana z lubieniem danej osoby, chociaż nie możemy wykluczyć tej opcji. W 90 procentach jednak tak nie jest Zyczliwość jest pewną pozytywna postawa skierowana do blizniego(czesto zwana inaczej inaczej uprzejmoscia) objawiaca sie w nastepujacy sposob: komplementy (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam serdecznie.Tydzień temu wzięłam ślub . Od razu po ślubie, następnego dnia wybraliśmy się z małżonkiem w podróż poślubną w góry do Karpacza. Pojechaliśmy nowym samochodem - Toyota Aygo. Pierwszy raz zwiedzaliśmy Karpacz, w związku z tym była to dla nas nowa sytuacja.Wrażenia były niesamowite. Pojechaliśmy na tydzień. Zacznę może od jedzenia. Jedliśmy w hotelu. Co (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam wszystkich bardzo serdecznie na moim blogu:) Mam na imię Agnieszka(30 lat). Od dwóch lat piszę własne piosenki w stylu muzyki disco polo . Tworzę również własną twórczość(polska muzyka) w oparciu o własne doświadczenia(pisze o swoich marzeniach, ludziach, pasjach, o wszystkim co mnie zainteresuje). Inspiracji szukam w naturze oraz w ciszy i samotnośc (...)

Zobacz pełny wpis »
Niestety bede musiała poinformować o tym przykrym fakcie:przywiazanie nie jest rownoznaczne z odczuwaniem milosci czy sympatii do kogos. ?bardzo mi przykro:(Już wyjaśnię o co chodzi Przykłady(zwierzeta) Pan kupił sobie kotka. Przez dwa lata byli ze sobą bardzo zwiazani. Kotek był prawdziwym przyjacielem. Nagle umarł i odszedł. Właściciel nie mogąc się z tym pogodzić płakał codzie (...)

Zobacz pełny wpis »
Jednym z najważniejszych powodów jest wyrwanie się z nudy i monotomii. Jak dobrze wiecie kochani robienie całe życie jednego i tego samego jest nudne. Człowiek znudzony łatwiej wpadnie w depresje badz w czarną orchłan z której ciężko będzie mu wyjść.Zoobrazuje to na kilku prostych przykładach abyście mogli mnie łatwiej zrozumieć. Przykład nr 1: rowerzysta całe życie j (...)

Zobacz pełny wpis »