Aadamusek

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Janki
Główny blog aadamus.blogi.pl »
Data urodzenia 1993-06-02
Wiek 31 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Aadamusek

Aby nadążyć książka telefoniczna telefonów komórkowych za trendem wszystkim Google, a teraz miłośnicy Google można dodać kolejny atut do swojego konta Google. Ten czas, który obraca się wokół zarządzania aktywami zadań. Ponieważ użytkownicy Google będzie już zalogowaniu się na swoje konto Google codziennie, czy to w celu sprawdzenia ich Gmai (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie trzeba dodawać, że smartfon aparat HTC 10 jest wymiernie lepsza niż HTC One M9 kamery. Jest to głównie widoczne w nocy, fotografii i innych sytuacjach słabego oświetlenia. Tutaj widać ponadprzeciętną baza numerów komórkowych szczegółowość i poniżej średniej hałasu. To, w połączeniu z interpretacją ostrości i koloru zwiększa HTC 10. & (...)

Zobacz pełny wpis »
Tył Pojemność aparat jest ustawiony, aby osiągnąć 8MP z lampą błyskową LED, a aparat 5MP z przodu jest przeznaczony do połączeń wideo i Autoportrety, chociaż pojemność nie jest aż tak wysoki. Telefon będzie pobierać energię z baterii 2750mAh, która powinna być wystarczająca biorąc pod uwagę, że smartfon jest wyposażony raczej widowisko low-end.   Opróc (...)

Zobacz pełny wpis »