_k_u_l_f_o_n_

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Natalia Wszołek
Główny blog k-u-l-f-o-n.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 52 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy _k_u_l_f_o_n_

Byliśmy dzisiaj w Krakowie w teatrze na "Chory z urojenia".Spoko sztuka (tylko troszkę zboczona :>). Grabowski grał główną rolę! A teatr wyglądał jak Titanic!! Te wielkieschody...Ja z Czarną robiłyśmy sobie z tego jaja i wystawiałyśmyfragment filmy. Ja byłam Leonardem :/ Tym ciujem...Poźniej sklep muzyczy! Kupiłam sobie 2 piórka i struny( te już są przetarte na maksa, ale jeszcz (...)

Zobacz pełny wpis »
Cały dzień boli mnie głowa!Za chwile mnie coś trafi :[Ale humor mi nadal dopisuje :]Dzisiaj z Eweliną (koleżanką mojej siory)zaśpiewałyśmy piosenki(dokładniej osiem piosenek) by ją wnerwić. :] Oczywiście przekształcone...Spotkałam dzisiaj jeszcze Kamila (mojego sąsiada)-odwiózł mnie spod hufca do domu! Musiałam się go MOCNO trzymać, żeby nie spaść. Miałam szczęście, że przejeżdżał (...)

Zobacz pełny wpis »
Ale nam się udała wycieczka :/. Mieliśmy jechać na rowery, a tu deszcz :/ Zostaliśmy na chwile w szkole i przygotowaliśmy pomieszczenie samorządu szkolnego do wyborów przewodniczącegoszkoły. Mnie i tak jutro nie ma (będę głosować dopierow poniedziałek), bo jade do Krakowa na spektakl"Chory z urojenia" w teatrze Słowackiego. Jade tylko dla czasu poświęconego na zakup pamiątek. Pójde (...)

Zobacz pełny wpis »
Miałam dzisiaj chandre! Po prostu brak jakichkolwiek nadziei na lepsze jutro... Na szczęście wybawiła mnie z dołka kąpiel. Dwie godziny siedziałam w cieplutkiejwodzie z wielką pianą. Radyjko było nastawione na Delte i aż sie nie chciało wychodzić... Ale cóż... Musiałam wstać, wytrzeć się, nałożyć odrzywke na moje niesforne loki (a raczej niesforną szope). Chyba kupie sobie nowy sza (...)

Zobacz pełny wpis »
Jutro będzie imprezka! Robie ognisko...kto chce wpaść?oczywiście Olga z gitarką ;) i ja z gitarką ;) i będzie tak jak ma być :]Dzisiaj miałam pierwsze spotkanie przed bierzmowaniem.Zapowiada się na nudy....Na szczęście jestem z Czarną (Olga C.) i Orzeszkiem (Ania G.)Chłopcy tacy sobie...głównie z mojej budy :/Musimy się z Olgą udzielać w życiu Kościoła, żeby nie pisać egzaminu ... (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj byłam wraz z moją grupą odnawiać teren wokół kapliczki. Ona jest tak zaniedbana, że postanowiliśmy się nią zaopiekować (tzn. nasze gimnazjum).Wczoraj powyrywaliśmy chaszcze rosnące wokół niej, a dzisiaj położyliśmy libet (oczywiście sami :]).Jestem tak zmęczona że nawet ledwo co palcami po klawiaturze ruszam :/!!!Jeszcze jutro w naszym kościele jest przymicja mojego wujka ( (...)

Zobacz pełny wpis »
Jakieś pół godziny temu wróciłam ze spacerku z Olgą i Agą. Oglądam kiepskich i jestem wnerwiona na moją mamę.Ona nie chce nawet spojrzeć na liceum, które mi się podoba.Ona tylko gada, że ja jestem nieodpowiedzialna i nie nadaje się do akademika :/Qrde, ona nic nie rozumie. Wreście bym się uwolniła od nich na 3lata.I dla mnie by było dobrze i dla nich.Co myślicie o mieszkaniu (...)

Zobacz pełny wpis »
Poznałam dzisiaj spoko gostka. Mieszkam na przewko niego, ale dopiero dzisiaj się z nim poznałam. Ma na imię Kamil (ja mam jakiegoś pecha z tym imieniem). O nazwisko się nie spytałam...:/Trochę to dziwnie zabrzmi, ale jego rodzice mają bar i właśnie kupowałam u niego piwo (nie dla siebie tylko dla taty!!!). Z nim kumpluje się mój sąsiad i nas sobie przedstawił.Jest nawet spoko (nie (...)

Zobacz pełny wpis »
Wczoraj były tylko 4 osoby u mnie na ognisku :/Ale i tak było fajnie. Zwały były...;)Pozdrawiam Kudłacza (Anka Z.), Adriana i Łukasza x2Dzisiaj miał przyjechać Karol (mój kuzyn) ze starymi na prażone, ale musi uczyć się chemii (jaka ściema!). Od godziny 5:30 nie śpie. Z czarną (Olga C.) zbierałyśmy podkościołem datki na leki dla Zambii (nawet nie wiem gdzie to jest...).Spoko mam, (...)

Zobacz pełny wpis »
Wreście jestem w domku!Od rana szkoła, potem OBOWIĄZKOWE zakupy...Kupiłam zeszyt ze Shreka i teczke w krówki (kolekcjonuje krowy!).Potem byłam u Olgi (psiapsiółka mieszkająca naprzeciwko szkoły-bidulka, taki widok z okna...)i pisałyśmy Roczny Plan Pracy Gromady Zuchowej (głównie to ona pisała...).Jutro mamy test z anglika, na szczęście nie na ocene. Fiu! Za chwile "Samo życie" więc (...)

Zobacz pełny wpis »