_ifonka_

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Ifonka Orłowska
Lokalizacja Piekary Śląskie
Główny blog ifonka.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 52 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy _ifonka_

dŁuGo jUsH niC niE rObiŁaM nA mOim bLoGaSku ... i tO mNie mArTwi ... cZaSu jAk mArAsU i aNi sŁoWa : ( ... cHciaŁaM nAwEt zApRzEsTaĆ caŁkOwiTeMu oDwiEdZaNiu sFoJeGo bLoGa ... pRzYkRo mi żE niE mieLiśCie cO cZyTaĆ [ i tAk żAdKo kTo tU zAgLąDa : ( ] ... aLe tO naFeT dObRzE ... niE mUsHe siE sYsKim cHwaLić cO cZuJe ... byLe żE sAmA pRzEd sObĄ siE dO cZeGoŚ pRzYzNaM (...)

Zobacz pełny wpis »
 wCzOrAj bYŁam nA sHkOLnEj diScE ... fAjniE bYŁo, aLe bYŁam tAm kRóTkO, niE cHcE mi siE piSaĆ cZeMu ... tAk pRaFdE mÓwiĄc tO jA niE mOgE cHoDziĆ nA dYsKoTeKi, bO mi p. gAwRoN zAbRoNiŁa, o tYm tEsZ niE piShE bO wiĘkSzOśĆ z wAs wiE cO siE sTaLo ... i wiEciE tEsH żE jA tEgO niE zRoBiŁam, a jAk żEśCie niE wiEdZieLi to jUsH wiEciE :P ... niE bAŁam siE wEjśĆ bO jU (...)

Zobacz pełny wpis »
niE mAm o cZyM piSaĆ, wiĘc pOsFoLe sObiE wAs pOsTrOfiĆ ... nO wiĘc pRzEcHoDzE dO rZeCzY ... pOsTrAfiAm sYskiCh mOiCh sNaJoMyCh ... aGniEsHke (wiKe) ... aGe (sZyMik) ... nUsiE ... nAsTkE ... aŚkE ... aGaTkE ... nEtKe ... pAtKe (twiTie'gO) ... nAtKe ... dOrCie ...sAbiNkE ... sMoCzKa ... eFcZe ... NaTaLkE (rOmiK)... pAuLe ... LiLe ... aNiE ... dAgE ... mAdZie (mĄdRzEjEwSkĄ) ... (...)

Zobacz pełny wpis »
SiEmKa sYsKim ... wAŁaSniE sALoŻyAŁam sObiE bLoGa a tO jEsT mOjA piErWsHa nOtEcZkA ... ciEkAwE cZy bĘdZiE iCh wiĘcEj cZy tEsh niE ... mAm nAdZieJę żE zNajDę cZaS dLa mOjEgO bLoGaSkA i bEnDeM gO pRoFaDziALa ... cHciABŁaByM żEbYśCie mi f tYm pOmOgLi fPiSuJciE siĘ dO kSiEgi i kOmEnTuJciE mOjE nOtEcZki ... o iLe siE tU zNaJdĄ :P:P nO tO na razie tYle ... pOsTrAfiAm sYsKicH (...)

Zobacz pełny wpis »
nO jAk nArAziE pRoFaDzE mOjEgO bLoGa ... mAm cZas i ciĄgLe o tYm pAmiEtAm ... mAm nAdZieJe żE oSóB oDwiEdZaJąCyCh mOjĄ śLiCzNą :P sTrOnKe bEnDziE cOrAz tO wiEcEj ... niGdY niE LubiŁaM kOmEnToWaĆ nOtEk ... niE cHciAŁo mi siE iCh cZyTać ... a cZasAmi niE miAŁaM oChOtY niC piSać ... tErAz oBieCujE żE kAżDa wAsZa nOtKa bEnDziE pRzEzE mNie sKoMeNtOFaNa ... :*  &nb (...)

Zobacz pełny wpis »
jA wiEdZiaŁaM ... kOfaNy bLoGaSkU ... :* nOrMaLniE bRaK mi sŁóF ... :P hEheHe wCzOrAj oBieCaŁaM i dOtRzYmAm sŁoFa :P (...)

Zobacz pełny wpis »
FcOrAj byŁaM u tOmUsiA nA uRoDziNkaCh ... FaJniE byŁo ... uBaF pO pAcHy ... aLe sYsKo mNie boLi ... ( ciĄgNąC tOmKa zA sObĄ zAryŁaM o pArApEt - pLeCaMi i o sHkLaNki - rĘką ) ... aŁ ... mNie sYsKo boLaŁo, a oNi ( aŚkA, żUrEk, kAroLiNa i tOmEk ) śMiaLi siE zE mNie, bO niE mOgŁaM FsTaĆ ... cHaMstFo ... miMo dOkUcZaJąCyCh mi bóLóF niE żaŁuJe żE pOshŁaM : (...)

Zobacz pełny wpis »
cHyBa siE oBrAziŁ bO bArDzO gO zAniEdBuJe ... aLe dLacZeGo niE pOkAzuJą siE oBrAzki ... bLoGasKu ... pShEpRaShAm ... jUsh niE bĘdE ... kAżDeGo dniA bĘdE rObiĆ nOtEcZki aLe ... =<<< (...)

Zobacz pełny wpis »
 tO mOjA dRuGa nOtKA, a cHYbA z 1o sZaBLoN ... nO mYsLe żE wAm siĘ pOdObA :D ... ? (...)

Zobacz pełny wpis »