__lilia__

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Monia Woronowska
Lokalizacja Bartoszyce
Główny blog lilia.blogi.pl »
Data urodzenia 1984-11-19
Wiek 36 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy __lilia__

Ostatnio mam straszne kłopoty z zaśnięciem. Jest to spowodowane licznymi rozmyślaniami, które kotłują się w mojej głowie. Pomyślałam, że jak je tu opiszę, to będzie mi łatwiej:). Zauważyłam, że przez długi okres mojego życia byłam taka jaką mnie chciano widzieć. W pewnym sensie zatraciłam własną osobowość. Moje poglądy były prawie zawsze zgodne z (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj na przedsiębiorczości nasza nauczycielka kazała nam dobrać się w pary (chłopak-dziewczyna), aby utworzyć fikcyjne małżeństwa. Wiedziałam, że w najbliższym czasie to nastąpi, gdyż już prawie wszyscy moi znajomi z inych klas powychodzili za mąż lub się ożenili. Ponieważ u nas w klasie jest 12 chłopaków i 19 dziewczyn, nie każda znalazła sobie towarzys (...)

Zobacz pełny wpis »
Miałam strasznie męczący weekend. Nie miałam ani chwili wypoczynku. Albo trzeba było coś przygotować na imprezę urodzinową albo siedzieć i zabawiać gości. W sobotę była rodzina ze strony mamy natomiast całą niedzielę siedziała u nas rodzina taty. W sumie bawiłam się dobrze spędzając czas z moim rodzeństwem, ale było strasznie głośn (...)

Zobacz pełny wpis »
18 lat temu o godzinie 19 przyszła na świat czarnowłosa, mierząca 48 cm i ważąca 2,8 kg dziewczynka. Dzisiaj jest ona niebieskooką blondynką (włosy wyjaśniały:)), mierzącą prawie 170cm i ważącą niecałe 50kg. Własnie ta dziewczynka dokonuje kolejnego wpisu do tego bloga:). Wczoraj dostałam pierwszą pocztówkę z okazji 18-tych urodzin od bardzo ważnej dla (...)

Zobacz pełny wpis »
Są takie dni, kiedy mam ochotę popłakać. Właśnie dzisiaj jest taki dzień. Może to jest spowodowane przygnębiającą pogodą, a może sytuacjami, którym nie jestem w stanie stawić czoła. Sama nie wiem. Po prostu czuję się zagubiona. Nie lubię płakać przy ludziach. Lubię się zamknąć w swoim pokoju i wyżalic się sama sobie, choć wiem, że nie jest to najlepsze (...)

Zobacz pełny wpis »
Prawie trzy miesiące temu mój chłopak wyjechał na kurs do Niemiec. W ciągu najbliższych dni ma wrócić. Obawiam się tego spotkania. Cholernie się boję. Przed Jego wyjazdem układało się nam świetnie. Prawdę mówiąc jest to mój pierwszy chłopak, z którym się tak świetnie dogadywałam. Nigdy żadenmu tak nie zaufałam jak Jemu. Mogłam mu powiedzieć o wszystkimi (...)

Zobacz pełny wpis »
Zawsze gdy uruchamiam komputer, to piewszą czynnością, którą wykonuję, jest włączenie mojej listy mp3. Nie wyobrożam sobie "pracy";) na komputerze bez muzyki. Z każdym dniem co raz bardziej sobie zdaję spawę, że muzyka jest bardzo ważna w moim życiu i zapewne w życiu wielu ludzi. Nie potrafię się bez niej uczyć. Gdy wstaje rano zawsze włączam moją ul (...)

Zobacz pełny wpis »
Jakiś dłuuugi czas temu obiecałam mojemu koledze, że napiszę mu wiersz, gdyz on zrobił to samo dla mnie:). Po długim oczekiwaniu na natchnienie w końcu osiągnęłam sukces i postanowiłam zamieścić ten wierszyk tutaj. Nie uważam się za osobę obdarzoną talentem pisarskim, ale dzięki pisaniu wierszy mogę w nieco inny sposób przelać swoje uczucia na kartkę:). Wiers (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziś mój najmłodszy braciszek Kamil kończy 10 lat!:) I własnie dlatego na łamach tego bloga składam mu najlepsze życzenia urodzinowe. Oby osiągnął tyle co ja i jeszcze dwa razy więcej:) Życze mu, żeby nigdy nie przeżywał osobistych dramatów i aby wiedział, że zawsze może liczyć na swoja rodzinę. Pamiętam doskonale dzień jego przyjścia na świat. Miałam w (...)

Zobacz pełny wpis »
Czy to co czuję jest tylko iluzją? Czy wmawiam sobie coś, z czym nie mam nic wspólnego? Zatracam drobinki nadziei. Czuję pustkę i pragnienie... Gubię się. Chcę zacząć myśleć rozsądnie, ale czy to możliwe? Czy to możliwe jest teraz posród rozsypanych myśli? Wśród wydobytych z głębi serca wspomnień widzę sens mojej iluzji i chce by iluzja nie była i (...)

Zobacz pełny wpis »