Jolina

Profil blogerki.


Jolina

Informacje ogólne

Lokalizacja Sosnowiec
Główny blog zezowate-szczescie.blogi.pl »
Data urodzenia 1998-08-12
Wiek 24 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Jolina

Dzień odpoczynku, czyli niedziela. Po pięcio-dniowym tygodniu pracy i wytężonego wysiłku nadchodzi weekend : czas, w którym ma się spełnić marzenie jakim jest wypoczynek. Ale droga do niego daleka. Na przeszkodzie stoi sobota – dzień największego wysiłku, dzień – w którym jak się zazwyczaj okazuje jest najwięcej do zrobienia bezsensownych (...)

Zobacz pełny wpis »
Kobieta – człowiek rodzaju żeńskiego, wyróżnia się szczególnymi wypukłościami. Kobieta to także pasożyt męski. Często wymaga renowacji w postaci szpachli z Avonu. Zdobyta przez mężczyznę przechodzi przemianę w żonę z obligatoryjnie dołączoną teściową. Diabelska istota. Noc, ale sprawia, iż dzień (mężczyzna) jest istotą lepszą. Często wymaga resetowania &n (...)

Zobacz pełny wpis »
Wieczorem weszła mgła jesienna.Mleczny miałam dylemat,mleczne do ciebie pytania.Błądziliśmy na wyciągnięcie ręki i paru słów,które niczego nie rozjaśniały.Lubimy stąpać po mlecznych drogach,a przyszło wypić mleko na słono,aż błyskawica z oczu wyłączyła czujnośći mogło kipieć z każdej strony.Ten biały wieczór był długi jak suknia.Zapachniał ziołami na dobry sen. (...)

Zobacz pełny wpis »
Ja wiem Drogi Święty Mikołaju, że jest dopiero listopad, ale chciałam abyś ten list dostał przed milionami innych listów, które zaczną do Ciebie napływać jak tylko jesień zawita na dobre. Moja sprawa jest naprawdę bardzo poważna. I do grudnia ni cholery nie wytrzymam. Jak nie będziesz mógł/chciał mi pomóc to się chociaż wygadam i może mi ulży! (...)

Zobacz pełny wpis »
Bartek przychodził do nas do biura po swoją dziewczynę Magdę. Tak go poznałam. Był kilka lat starszy ode mnie, ciemny, wysoki brunet, wysportowany i dobrze zbudowany. Zawsze w modnych ciuchach. Od razu zwrócił moją uwagę. Niestety był zajęty. Dałam więc sobie spokój, bo przecież był facetem mojej koleżanki z biura. Wprawdzie z Magdą nie darzyłyśmy się wiel (...)

Zobacz pełny wpis »
Piątek trzynastego Pechowa trzynastka prawdopodobnie swoje źródło ma w systemie liczbowym starożytnej Babilonii. System ten opierał się na liczbie 12 - było więc 12 miesięcy, 12 znaków zodiaku oraz po 12 godzin dnia i nocy. Kolejna po dwunastce liczba powodowała więc, że porządek zostawał zaburzony, wprowadzała chaos i nieszczęście. Ale nie tylko starożytna Ba (...)

Zobacz pełny wpis »
Poniedziałek Wreszcie nauczyłem się korzystać z nocnika! Z tej okazji zjadłem pół pizzy tej co ją trzymałem pod łóżkiem przez pół roku. Wtorek Z pizzą było coś nie tak. Dzisiaj nocnik w ciągłym użyciu. Środa Z nocnika zaczęło się wylewać. Zapytałem mamę co robić. Kazała mi wymienić wodę. Wymieniłem. Starą w (...)

Zobacz pełny wpis »
1.Astma objawia się zazwyczaj atakami duszności, dlatego osoby cierpiące na to schorzenie muszą zażywać lekarstwa i korzystać ze specjalnych inhalatorów. Niestety, nie zawsze są one pod ręką, dlatego w razie potrzeby warto komuś pomóc, sięgając po wszędobylską Coca-Colę, która przyniesie natychmiastowe ukojenie choremu. 2.Guma (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie wiem, naprawdę nie wiem, kto wpadł na to, że te wszystkie walentynkowe gadżety, rozmaite poduszeczki, kubeczki, karteluszki, serduszka i setki innych duperelków mają mieć różowiutki, niczym Barbie, kolorek. Przecież człowieka od razu na wymioty zbiera, gdy obejrzy sobie kilka takich słodkich cacuszek leżących rządkiem na paru półkach. Bo Walentynki i (...)

Zobacz pełny wpis »
Była sobie grzeczna, miła, nieśmiała dziewczynka. Starała się zawsze uśmiechać do innych ludzi, bo przecież trzeba kochać bliźniego! Pojechała kiedyś na harcerski obóz. Jakże się cieszyła, że będzie miała takie fajne wakacje nad morzem! Hurra! W dodatku ze swoimi najlepszymi przyjaciółkami: Gosią i Anią. Grzeczna dziewczynka dziarsko kroczyła wśród n (...)

Zobacz pełny wpis »