Apostrof

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Poznań
Główny blog sztuka-apostrofa.blogi.pl »
Data urodzenia 1993-12-10
Wiek 27 lat
Ostatnia aktywność 43 dni temu

Najciekawsze wpisy Apostrof

   Była noc, bar­dzo szklis­ta, można by oglądać swoją osobę, przez ok­no wśród gwiazd (…)    Nag­le, ja­kiś mężczyzna pod­biegł do mnie, mówiąc coś o as­tro­nomii i pry­wat­nym lo­cie w kos­mos. Nie wie­działem o co dokład&s (...)

Zobacz pełny wpis »
   Mi­mo, że było to dla mnie szo­kiem, wszys­tko układało się w jedną sensowną całość. W której, jes­tem je­dynie pion­kiem w grze po­zorów (…)    Ane­ta – bo tak miała na imię dziew­czy­na, pełna wi­goru i po­gar­d (...)

Zobacz pełny wpis »
   Kiedy w końcu, nasz bohater zdobył upragnione pierwsze na czarno zarobione pieniądze. Miał zamiar je wydać w któreś z karczm. Oczywiście uwzględnił to, że w gospodzie którą właśnie okradł nie ma czego szukać. W tutejszych dzielnicach znajdowały się jeszcze dwa przybytki, do których mogła zagościć jego skromna osoba. Szkarł (...)

Zobacz pełny wpis »
   Wszechświat jako kolebka ciał astralnych, stworzona została za pomocą cudów. Jednym z pierwszych był Korhan. Niesforny, aczkolwiek przyjazny, jako bóg i przyszły twórca wszechrzeczy. Jego marzeniem było stworzyć dzieło tak doskonałe i tak oczywiście piękne, jak tylko mógłby pozazdrościć mu jego brat Githan. Byli oni bliź (...)

Zobacz pełny wpis »
   Lewiada oficjalnie należy do wojsk Imperium, została jednak podzielona na kilka państw, aby można było łatwiej wydawać rozkazy militarne oraz by nie wzrosła inflacja. Muskania należy do narodu Serbeli, jest głównym miastem pomiędzy terenami Zielonoskórych a zachodnimi rubieżami Imperium. Zapewne dla tego jest tu tak niebezpiecznie, orko (...)

Zobacz pełny wpis »
   Ak’bukqy, jako, że jest lepszym wojownikiem niż myśliwym – choć podobieństwo jest naprawdę spore – Nie potrafi zachowywać ostrożności, czy też zakładać pułapek do takiego stopnia, iż musiał się nabiegać i zapolować na większą i bardziej ociężałą zwierzyną. Można powiedzieć, że błądził w kółko podążając za (...)

Zobacz pełny wpis »
     Mieliśmy spot­kać się w miej­scu wyz­naczo­nym przez niego. Opi­sał je, ale ominął szczegóły w tym, że kto już tam na mnie cze­kał. (…)    Roz­glądałem się po pra­wie pus­tej ha­li, ale nie mogłem zna­leźć włączni­ka, c (...)

Zobacz pełny wpis »
   Podziemia pro­wadzące w dół nie były zbyt prze­kony­wujące. Wąski tu­nel roz­szerzał się i kur­czył, za­leżnie od kierun­ku zagłębienia. W końcu po mo­zol­nej przep­ra­wie przez ko­rytarze ro­zej­rzałem się. Wnętrze było bar­dzo po&sh (...)

Zobacz pełny wpis »
   W Muskanii pracuje wielu kupców, którzy zajmują się pobocznie paserstwem. Mało kto nie dorabia w ten sposób, gdyż jedyną szansą na zachowanie własnego biznesu (oraz życia) jest płacenie haraczy. Woodrean nie był do końca tego świadomy, jego zainteresowanie przemytem nie było większe niż przeciętnego szlachcica, a wysoko urodze (...)

Zobacz pełny wpis »
   - P-p-pójdę sprawdzić czy-czy się nie zgubił… – Wyjąkałem do kapitana i nie czekając na odpowiedź wyruszyłem za Horacym.   Man­fre­d nie próbował mnie zatrzymywać, pewnie sądził, że oszalałem i chce dać się pożreć jakieś bestii. Zupełnie jakby on sam był ode mnie bardziej poczytalny, w co w (...)

Zobacz pełny wpis »