93sebo

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Nieporet
Główny blog mojpunktwidzenia.blogi.pl »
Data urodzenia 1993-07-27
Wiek 27 lat
Ostatnia aktywność 62 dni temu

Najciekawsze wpisy 93sebo

Polski rząd zamierza zakupić w programie Harpia samoloty zastąpić obecnie używane i leciwe su-22 oraz mig29.   Pierwszy z nich to samolot myśliwsko-bombowy niemodernizowany i mocno przestarzały. W 2014 roku planowano go zastąpić przez bezzałogowe systemy latające. Natomiast mig-29 to myśliwce (frontowy).   Około 15 lat temu pozyskaliśmy sa (...)

Zobacz pełny wpis »
Często spotykam sie z krytycznymi komentarzami zakupów sprzetu logistycznego dla wojska Polskiego. Tworzenia struktur dowódczych oraz sprzetu nie służącego zabijaniu.  Chce przypomnieć a tym co nie wiedzą uświadomić ze latwiej jest kogoś nnauczycstrzelać niż zarządzać zaopatrzeniem badź dowodzić. Z tego powodu mało opłacalne jest (...)

Zobacz pełny wpis »
Ostatnio sporo sie mówi o wycofaniu USA z Syrii oraz o konsekfencjach dla Polski które mogą wyniknąć z tego. Uważam że wszelkie obawy wynikające z tego są niczym nieuzasadnione. Stany Zjednoczone i prędzej czy później by sie i tak wycofały zawsze z takim samym skutkiem. Stacjonowało tam niecale trzy tysiące Amerykańskich żołnierzy. Niewiele byli oni w stanie zd (...)

Zobacz pełny wpis »
Witajcie   Mam na imie Sebastian to mój pierwszy blog. Bardziej dla samego siebie niż dla kogoś.Pewnie bedzie pełno błędów wszelakiej maści ale mam nadzieje że z czasem to minie. Tematem bloga będą moje spostrzeżenia związane z szerokopojętą wojskowością. Ostatnimi czasy zawodowi analitycy w tej dziedzinie popełniali spore błędy. Wiec ja (...)

Zobacz pełny wpis »
WESOŁYCH ŚWIĄT (...)

Zobacz pełny wpis »