8ullseye

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Sosnowiec
Główny blog 8ullseye.blogi.pl »
Data urodzenia 1991-02-17
Wiek 32 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy 8ullseye

1. Źle się czuję ze swoim ciałęm 2. Źle wyglądam praktycznie w każdych ciuchach 3. Chcę być zdrowa, sprawna i energiczna 4. CHcę być atrakcyjna 5. Chcę ię nie wstydzić mojego wyglądu i ociężałości 6. Mam dość słuchania, że coś ma ograniczenia wagowe, nie ma mojego rozmiaru, albo że te ciuchy  na mnie nie leżą, nie chcę słyszeć swojego zdyzanego głosu 7. Nie chcę ciągle w (...)

Zobacz pełny wpis »
1. Robić sobie jedzenie w boxach, spisywać żarcie i kalorie 2. Wywalić słodycze z domu - dzieciom niech kupuje K. 3. Ćwiczyć raz dziennie, dowolnie - praca fizyczna, rower, gimnastyka, spacery (przynajmniej na razie żeby nie rozwalić sobie nóg) 4. Nie kupować ciuchów na rozmiar niżej 5. Pić dużo wody 6. Zająć się innymi rzeczami zamiast żarcia, znajdować przyjemn (...)

Zobacz pełny wpis »
Co do zmiany: 1. Żarcie - chcę schudnąć z 116 do 76 kg - 40 kg, mam nadzieję w rok od dziś 2. Praca - ogarnięcie się z pracą w domu, wyćwiczenie w sobie systemu pracy kiedy nikt mnie nie pilnuje i nie gonią terminy. I kiedy gonią w sumie też. 3. Emocje - czasowe wybuchy złości teraz już trochę pod kontrolą, ale nadmiar stresu i negatywnych informacji sprawiają, że chodzę jak zom (...)

Zobacz pełny wpis »
Skucha za skruchą. Ciągle jutro jutro jutro,ale jak widzę napoleonkę to nawet pojutrze. kurrrrwaaa. Wizja ładnej madrej mnie wkurza na maxa, bo wiem że jest odwrotnie. Tłusta, leniwa, śmierdząca kupa flaków, udająca że cos wie i umie. Szukająca ciągle czegoś do zajęcia.w domu syf. Dzieci laza gdzie chcą. A ja pale fajka za fajkiem.roboty dziś było sporo,ale mogłabym się ogar (...)

Zobacz pełny wpis »
Waga - 116 kg skucha: płatki na mleku, ciasto z jabłkami (...)

Zobacz pełny wpis »