84-ilguerriero

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Ruda Śląska
Główny blog po-prostu-ja.blogi.pl »
Data urodzenia 1984-01-08
Wiek 39 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy 84-ilguerriero

Myślę, że nie ma sensu opisywać całej mojej dotychczasowej historii. Opisując teraźniejszość, moje małe bitwy, zwycięstwa, porażki, smutki i radości, przeszłość sama będzie wychodziła na wierzch... Jutro idę na terapię. Chodzę od 4 miesięcy. Jest ciężko, jak cholera, ale zdaję sobie sprawę, że musi tak być, by przyniosła efekt. Byłoby to niepokojące, gdybym nie miała zaufania do m (...)

Zobacz pełny wpis »
No i mamy kolejny weekend :D Dla mnie dzień zaczął się przed 4 nad ranem. Niestety od dłuższego czasu nie mogę spać. Próbując zasnąć przewalam się z boku na bok, aż w końcu szlak mnie trafia i wstaję. Zaczynam krzątać się po mieszkaniu, sprzątać, robić pranie, porządkować dokumenty itd. Dzisiaj z kolei poszłam do sklepu po drobne zakupy. Jest otwarty całą dobę, co jest bard (...)

Zobacz pełny wpis »
Od...gdzieś tak dwóch miesięcy próbuję rzucić palenie. Fascynujące jest to, że im bardziej próbuję, tym więcej palę...paradoks... Chyba wreszcie pogodziłam się z faktem, że nie rzucę po prostu tak z dnia na dzień. Próbowałam i jak dotąd zawsze kończyło się fiaskiem. W pomoc różnych leków, sprayów, plastrów nie wierzę, bo pr&o (...)

Zobacz pełny wpis »
Mam na imię Ewa.  Od lat walczę z różnego rodzaju zaburzeniami psychicznymi. I o tym chcę pisać. O mojej walce o lepsze jutro i budowanie własnej tożsamości. Nie będzie to smęce ie, jakie życie jest ciężkie, bo to już wszyscy wiemy. Chcę pokazać, że mimo przeciwności losu można żyć pięknie i godnie. Wyciągnąć z życia to, co najważniejsze...

Zobacz pełny wpis »