7dniowa-przygoda

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Bydgoszcz
Główny blog siemiodniowaprzygoda.blogi.pl »
Data urodzenia 2003-10-24
Wiek 17 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy 7dniowa-przygoda

 JAK SPĘDZAM SWÓJ WOLNY CZAS? Moim sposobę na spędzanie wolnego czasu jest jazda na rolkach.Na rolkach jeżdżę już kilka lat. Teraz bardzo często jeżdżę na rolkach ostatnio zrobiłam trzy kilometry.Zazwyczaj jeżdżę sama, ale czasami jeździ ze mną siostra lub kuzynka.To jest moja ulubiona forma spędzania czasu wolnego. Drugim moim ulubi (...)

Zobacz pełny wpis »
      Wyjazd niedzielny Dzisiaj razem z moimi rodzicami i siostrą pojechaliśmy na wycieczkę nad morze do Gdańska.Wyjechaliśmy rano o godzinie ósmej.Gdy dojechaliśmy już poszliśmy do razu na plaże.Potem poszliśmy pozwiedzać miasto i zjedliśmy obiad. Pogoda nam dopisała było bardzo ciepło.Wieczorem wróciliśmy do domu (...)

Zobacz pełny wpis »
  Jak zaczęłam jeździć na rolkach? Na rolkach jeżdżę już około 4 lata. Moje  piersze rolki dostałam od mojej cioci  gdy miałam 10 lat. Na rolkach nauczyłam się bardzo szybko. Po około pótora roku mama kupiła  mi nowe rolki.Jeżdżę w tych rolkach jeżdżę  do teraz.Ale planuję w niedugim czasie kupić sobi (...)

Zobacz pełny wpis »
  Moja pasja. Bardzo lubię gotować.A najbardziej lubie robić ciasta,desery,ciasteczka.Ale słone potrawy też  robię tylko,że rzatko.Ostatnio zrobiłam ciasteczka  owsiane.Wszystkim bardzo smakowały.Tagże pieke pyszną szarlotkę.Tagże lubię próbować nowe przepisy których nigdy nie  robiłam. (...)

Zobacz pełny wpis »
 MOJE HOOBY  Moim hobbi jest fotografia.Bardzo lubie robić zdjęcia zazwyczaj robie je naturze, krajobrazą.Publikuje  te zdjęcia na instragramie sandra__foto.Zdięcia robie już gdy byłam mała.Wtedy robiłam zdjęcia  moim bliskim. (...)

Zobacz pełny wpis »