4rece

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Mola No Name
Główny blog a4rce.blogi.pl »
Data urodzenia 2007-12-12
Wiek 15 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy 4rece

OSOBY   KAROL: przystojny, inteligentny, wrażliwy, chwilowo bezrobotny aktor dramatyczny KASIA: wiadomo CHÓR: składający się z 25 śpiewaków, w tym 24 głuchoniemych     PROLOG   Scena przedstawia aneks kuchenny, w typowym M3 na wrocławskim Kozanowie. Przez otwarte okno z Termoplastu dochodzą poranne odgłosy krzątaniny dziarskich pracowników POM-u*  (...)

Zobacz pełny wpis »
                                                               &nbs (...)

Zobacz pełny wpis »
Mój Mąż zakłada działalność gospodarczą. Nareszcie. Nareszcie na pytanie „A czym zajmuje się Twój Mąż” będę mogła powiedzieć, po prostu: „Jest biznesmenem” - i na tym, mam nadzieję, się zakończy. A do tej pory tak nie było. Do tej pory było tak: - A twój mąż to czym się właściwie zajmuje? - Eee ekhmm ... usługi dla ludności - ?? - Różne, szeroko po (...)

Zobacz pełny wpis »
A ja, Moja Droga P., od rana zajmuję się odzyskiwaniem pinu do mojej karty kredytowej. Robię to bardzo spokojnie, bez paniki, rzec by nawet można – statecznie i z opanowaniem. W końcu dla mnie to nie pierwszyzna – nie raz już gubiłam i nie raz jeszcze zgubię. Muszę Ci się pochwalić, że przez te kilka lat korzystania z usług bankowych, wypracowałam nawet coś na kształt P (...)

Zobacz pełny wpis »
Docierają do nas uwagi czytelników. Nie wiedzieć czemu (czyżby jakieś kompleksy?) szczere zatroskanie skrywane jest w nich wstydliwie pod płaszczykiem nieudolnie kąśliwych uwag o nadwątleniu sił twórczych i niby to zirytowanych ponagleń. Ale my sięgamy tam gdzie wzrok nie sięga i widzimy, że listy te,  tak naprawdę, pełne są czułego zaniepokojenia, uważnej troski i (...)

Zobacz pełny wpis »
Ten, kto powiedział, że html to dziecinnie prosty język ( a był taki, nie pokażę go palcem ani żadną z moich rąk) kłamał. Okazuje się, co za niespodzianka, że aby go używać, trzeba jednak co nieco o nim wiedzieć. Można oczywiście forsować i przeciwny pogląd, ale jak to się kończy przekonałyśmy się na własnej skórze. Efektem było zniknięcie wszystkich wpisów do bloga (a może tyl (...)

Zobacz pełny wpis »
Z ostatniej chwili. Powrót Gwiazdy Jedna z największych polskich dramatopisarek, o której tajemniczym zniknięciu informowaliśmy Państwa kilka tygodni temu odnalazła się we Wrocławiu – dowiedział się nasz reporter. Weronika Marple, o której uprowadzenie podejrzewano Karola N. - elektryka zatrudnionego w teatrze, w którym przygotowywana jest premiera jej najnowszej sztuki  (...)

Zobacz pełny wpis »
Droga P. Podziwiam biegłą znajomość nomenklatury właściwej Obecnie Nam Panującym - od razu widać, że masz telewizor i nie wahasz się go używać. Bez obaw - tym razem powstrzymam się od epatowania brakiem odbiornika, lekarz mi zabronił. Zalecił za to, a nawet wręcz nakazał, skupienie się na pozytywnych aspektach życia, a w przypadku ich niedostatku - na przekształcaniu aspe (...)

Zobacz pełny wpis »
Dawno, dawno temu, kiedy jeszcze na widok włączonego telewizora nie przysysałam się konwulsyjnie do ekranu, pojękując przy tym: „Plizzz, plizzz, tylko chwileczkę, plizzz, czy mogę zobaczyć reklamy ? podobno są jakieś nowe reklamy Plusa plizzz, w pracy wszyscy o tym mówią i się śmieją, a ja nie wiem o co chodzi, plizzzz tylko chwileeeczkę”, był taki program w telewi (...)

Zobacz pełny wpis »
Wrocław, dnia 4 września 2002 r.                                                           &nbs (...)

Zobacz pełny wpis »