4doll

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Główny blog 4dolls.blogi.pl »
Data urodzenia 1982-03-01
Wiek 41 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez 4doll

Najciekawsze wpisy 4doll

Docieplenia budynków metodą lekką - mokrąDocieplanie ścian metodą lekką mokrą jest obecnie najczęściej stosowaną technologią termorenowacji budynków. Metoda ta daje szerokie możliwości zarówno strukturalnego i kolorystycznego kształtowania elewacji. Metoda lekka - mokra znana jest w Polsce od ponad dwudziestu lat, lecz stan większości najstarszych realizacji, (...)

Zobacz pełny wpis »
Sypialnia - magia barwUrządzając wnętrze sypialni należy wykazać się niezwykle dobrym wyczuciem podczas wyboru kolorystyki. Należy przede wszystkim zadbać o estetyczne połączenie materiałów i faktur oraz harmonijne połączenie barw. Królestwo relaksu i odpoczynku kreujemy zgodnie z naszą osobowością i charakterem. Nie możemy pozwolić na to, żeby wystrój sypialn (...)

Zobacz pełny wpis »
Któż z nas nie chce mieć mieszkania na własność, wybudować własnego domuKtóż z nas nie chce mieć mieszkania na własność, wybudować własnego domu. Kredyt hipoteczny przeznaczony jest na sfinansowanie inwestycji w nieruchomości.... Któż z nas nie chce mieć mieszkania na własność, wybudować własnego domu.Kredyt hipoteczny - przeznaczony jest na zaspokojenie potrz (...)

Zobacz pełny wpis »
Mieszkanie z pomysłem - toaletkaToaletka to mebel, który niekoniecznie uznajemy za niezbędny element wyposażenia naszego mieszkania. Szczególnie mężczyźni nie widzą potrzeby zakupu mebla, który w ich mniemaniu służy jedynie do wykonywania makijażu. Toaletka to mebel, który niekoniecznie uznajemy za niezbędny element wyposażenia naszego mieszkania. Szcze (...)

Zobacz pełny wpis »
Na drodze przelotowej między dwoma miastami jest kilka punktów bardzo niebezpiecznych i kilka nie do końca zrozumiałych. Każdego dnia na 3 niebezpiecznych skrzyżowaniach dochodzi do kolizji, a przynajmniej raz w miesiącu karetka odwozi kogoś na sygnale. Sytuacja jest niezmienna, przynajmniej od 4 lat, czyli od czasu, jak zacząłem tamtędy jeździć. Są dni, kiedy nie nadążają z (...)

Zobacz pełny wpis »
Rolety okienne są bardzo popularne. Coraz większy wybór i różnorodność wzorów rolet wewnętrznych sprawiła, że nie ma już chyba mieszkania w którym nie było by rolety. Specjalne prowadnice i sposoby montażu mają ułatwić ich użytkowanie. Rolety okienne to znakomite wyjście do okien dachowych. Do takich nie typowo zamontowanych okien nie sposób dopas (...)

Zobacz pełny wpis »
Rozszerzając temat dotyczący dekoracji w domu, polecam krótką prezentację pomysłów na dekorowanie ścian i sufitów. Pomysły opierają się na wykorzystaniu popularnych materiałów jak tynki strukturalne, łączenie farb i kolorów.   Do zdobienia ścian nadaje się gips, który łatwo poddaje się modelowaniu, a po wyschnięciu możn (...)

Zobacz pełny wpis »
Ciekawą rzeczą jest fakt, iż podchodząc do pisania, nie zawsze wiem o czym będę pisać. To jakby ująć najlepiej tworzenie takich połączeń wyrazowych, aby wyglądało zupełnie naturalnie, a proces pisania był ciągły i zapewniał całkowite złudzenie pochłonięcia pracą. Fajnie że jest taka możliwość, bo jeśli tylko ktoś przechodzi i widzi pracownika piszącego lity tekst to pozostaje w swe (...)

Zobacz pełny wpis »
Jesteśmy świadkami narodzin wielkiego, nienazwanego do tej pory ruchu biurowych pozorantów pracowniczych. Wtajemniczenie w krąg tychże owocuje akceptacją i przyjęciem do którejś z grupy wsparcia. Grupy takie organizują się potajemnie na zebraniach i naradach, wyczuwając wspólny interes pozoranctwa i udawnictwa. Dzielnie i wiernie współpracują ze sobą, db (...)

Zobacz pełny wpis »
Porcelanowe figurki mogą przybrać różne formy. Najbardziej powszechne są lalki i miniaturowe postaci ludzkie. Znane są również słoniki i podkowy, którym przypisuje się magiczne właściwości zatrzymywania szczęścia. Figurki mogą być pomalowane maszynowo, ale bardziej atrakcyjne są te zdobione ręcznie. W wielu przypadkach malowanie małym pędzelkiem jest konieczne (...)

Zobacz pełny wpis »