44ozombiwapirachinietylko

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Wrocław
Główny blog ozombiwampirachinietylko.blogi.pl »
Data urodzenia 1996-04-12
Wiek 28 lat
Ostatnia aktywność 8 dni temu

Najciekawsze wpisy 44ozombiwapirachinietylko

 W śród różnych bogów , bogiń oraz świętych zwierząt  z różnych mitologi i religii jest wiele potężnych postaci mało kto jednak może równać się KALI wcieleniem chaosu  wojny ale też troskliwą matko swoich dzieci. A było to tak u zarania dziejów bogowie walczyli z demonami w niekroczącej się wojnie nie mogli jednak w (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć Śmiertelnicy jak wam mija weekend , jak robię przegląd starych filmów żeby zacząć wam w końcu coś polecać . I obiecuje że nie długo zacznę  Dziś chciałby powiedzieć o tym że im bardziej przyglądam się światu tym bardziej widzę emocjonalną  pustynie czy w życiu naprawdę chodzi tylko o to by zarobić , by mieć samochód , by mieś 5 gwiazdek , by się (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć wszystki dziś podczas biegania mimowolnie przypomniałem sobie o filmie 28 TYGODNI PÓŹNIEJ. Jesto sequel dobrze pewnie znanego wam filmu 28 dni później o ile zazwyczaj sequele są mocno średnie tak w tym przypadku mam doczynienia z godnym odaniem orginału. Nie chce tu robić recenzi bo uważam że to akurate obowiązkowa pozycja do zapoznania się. Wróżna s (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć wam dziś przychodzę do was z propozycją gry na telefon TRAIN TO GENSAN 2 , jest to gra o zombi utrzymana w nieco humorystycznym stylu . Bohaterką jest kobieta w średni wieku która jedzie na urodziny syna pech chciał że w tym czasie wybucha epidemia zombi , czy naszej mamuśce się uda zależy tylko od ciebie.  Gram jest dosyć wymagająca i bardzo rozbudowana mam całki (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć wam kojarzycie  yandere simulator , to była a raczej jest bardzo obiecująca gra nie stety jej twórca jest   niestabilny psychicznie , zrobił sobie z tworzena gry taki fundusz inwestycyjny problem w tym że gry nie ma a on ciągle inkasuje dochód Nie będę się dłużej rospisywać jeśli ktoś jest ciekawy zapraszam do tych filmów na YOU TUBE (...)

Zobacz pełny wpis »
Jestem Świeżo po Pyrkonie to był mój pierwszy raz , nie wiem i po raz pierwszy brakuje mi słów by to wszystko opisać . Widziałem wiele niesamowitych cosplieruw , i mam pomysł na własny nie powie oczywiście jaki . Cosplay zawsze mnie interesował ale chyba czas przejść od słów do czynów.     To na dziś tyle idę pograć w RPG (...)

Zobacz pełny wpis »
Po bardzo długiej przerwie ponownie witam moich najbardziej cierpliwych i wytrwałych czytelników. Chciałbym wam bardzo opowiedzieć co się z zemną działo , ale zaieło by to duż czasu i dużo pisania. Najważniejsze że już wszystko w porządku i że wraca do regularnych wpisów :). Możliwe nawt że będzi kilka w tygodniu :). Serdecznie was zapras

Zobacz pełny wpis »
Cześć wszystkim wczoraj był cudowny dzień , Niby nic zwykłe spotkanie z przyjacielem ale na chwile zapomniałem o ty co złe. Dzisiejszy dzień też był bardzo dobry za chwile idę biegać to kolejna pasja po pisaniu do której wróciłem

Zobacz pełny wpis »