33kulka

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog 33kulka.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-03-04
Wiek 23 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy 33kulka

W latach 2007-2009 Nicki zaczęła wypuszczać mixtape'y ze swoimi piosenkami (moim osobistym faworytem jeśli chodzi o mixtape'y jest niezmiennie "Beam Me Up Scotty"), co w 2009 roku zaskutkowało podpisaniem kontraktu z jedną z najlepszych wytwórni hiphopowych, czyli Young Money, z która do dziś współpracuje. Na razie Onika wydała 4 studyjne albumy: 1. Pink Frid (...)

Zobacz pełny wpis »
Nicki jest autorką wielu tekstów piosenek, i jak sama kiedys powiedziała: "When you hear a Nicki Minaj spit, Nicki Minaj wrote it", co w tłumaczeniu na j. polski oznacza: "Jeśli słyszysz piosenkę Nicki Minaj, Nicki Minaj ją napisała". Otrzymała wiele nagród za swoją twórczość, lecz w jej zbiorach nadal nie znajduje się statuetka GRAMMY. Najprawdopodobniej jest (...)

Zobacz pełny wpis »
Nicki Minaj to raperka urodzona 8 grudnia 1982 r. w Port-of-Spain, w Trynidadzie i Tobago. Jej prawdziwe imię i nazwisko to Onika Tanya Maraj-Petty. Onika jest dosyć niska- ma jedynie 157cm wzrostu. Jest ona utalentowaną raperką, piosenkarką i autorką tekstów (o czym będzie następny post). Obecnie jest żoną amerykanina- Kennetha Petty. Na koncerty Minaj przyjeżdżają rzesze f (...)

Zobacz pełny wpis »