2_lewe_kontestuja

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Kasia Furman
Główny blog a2-lewe-kontestuj.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 54 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy 2_lewe_kontestuja

2lewe (13:49)<bałwan> masz sezonową depresję? Kontestator (14:05)Polacy mają depresje totalną a to dlatego, że nie ma słońca a lato nie jest gorące <bałwan> Kontestator (14:05)poza tym to depresja jest u mnie stanem ciągły a nie żandym tam sezonem Kontestator (14:05)ciągłym miało być Kontestator (14:06)jesteś tam jeszcze Melciu ? 2lewe (14:06)jestem Kontestator (...)

Zobacz pełny wpis »
Musimy (na przyszłość) ustalić formę naszego wspólnego kontestowania.  Jeśli nie dialog to.... Możliwych jest kilka opcji : Piszesz, ja to komentuję, a temat tego, o czym piszesz: jest dla mnie niespodzianką, ja ci go podsuwam lub – wybieramy go wspólnie. ja piszę a Ty poprawiasz Ty piszesz a wpisuję pomiędzy wiersze to, co tam wyczytałam piszemy równocześnie nie (...)

Zobacz pełny wpis »
Tym razem moja kolej, może nie tyle na komentarz odautorski, ile - odautorskie wprowadzenie : ) Jak wygląda odautorskie wprowadzenie w naszym wydaniu - można sprawdzić poniżej. Pisane jest ono w pierwszej osobie liczby pojedynczej (takie są wymogi gatunku) a kierowane do Współautora (co nijak się ma do wymogów gatunku, ale za to świetnie się sprawdza.... w praniu) "Niewiele (...)

Zobacz pełny wpis »
Mając na uwadze, zalew rynku blogami wszelakiej maści, które nie niosą ze sobą nic poza kolejną bezsensowną paplaniną, gdzie nikt nie jest w stanie powiedzieć nic nowego i nie jest w stanie wyjść poza utarte już schematy i powszechną wtórność, postanowiliśnmy stać się odtrutką na ten lek i wspólnynmi silami stworzyć nową jakość w pisaniu blogów. Na początek wklejam naszą wspólną ro (...)

Zobacz pełny wpis »