21guwernantka

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog 21guwernantka.blogi.pl »
Data urodzenia 1967-05-20
Wiek 55 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy 21guwernantka

Dostałam właśnie wypłatę po strajku. Mamy z dzieckiem przeżyć za niecałe 700 zł. To niecałe 350 zł na maj. Nie opłacę rachunków czy nie zjem? Dziecko na pewno nie pojedzie na wycieczkę klasową. Dzisiaj, jadąc po przecenione jedzenie do marketu (takie robię zakupy od dłuższego czasu),  zobaczyłam przy drodze martwego bażanta. Pomyślałam, że to duzo dobrego mięsa. Ktoś p (...)

Zobacz pełny wpis »
W przyszłym tygodniu zaczną dochodzić różne rachunki. I tu problem. Nie wszystkie mogę opłacić. Może zrobić losowanie? Z jedzeniem łatwiej. Przejdę się po osiedlu i zajrzę do śmietników. Podejmując decyzję o strajku, nie przewidziałam , że tak długo potrwa, a efekt będzie taki, jaki jest. Rozmawiałam dziś z pewnym przedsiębiorcą. Był zażenowany, słysząc, ile zarabia nauczyciel - (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziś w Markecie w poszukiwaniu przecenionego jedzenia. Minęła mnie matka z córką. Dziewczynka miała aparat ortodontyczny, bardzo ładny.  Uzmysłowiłam sobie, że moje dziecko będzie miało krzywe zęby,  bo matka biedna.  Ile takich efektów mojej biedy? (...)

Zobacz pełny wpis »