21gramow

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Główny blog 21gramow.blogi.pl »
Data urodzenia 1985-06-28
Wiek 39 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy 21gramow

Większość ludzi odczuwa dyskomfort i strach związany z myślą o samotności. Badania psychologów wykazały, że zaraz po strachu przed śmiercią, to właśnie samotność jest czymś, czego boimy się najbardziej. To zupełnie naturalne. Ewolucyjnie, człowiek został stworzony do życia w grupie, co przez to idzie do dzielenia się ze swoimi emocjami, przeżywania ich wspólnie z drug (...)

Zobacz pełny wpis »
Zwątpienie Kazimierz Przerwa-Tetmajer   Myśli są moje dziś jako żeglarze,Co na wód wielkim zbłąkani obszarzeWśród chmurnej nocy, z wolą wiatrów płyną,Ster opuściwszy, zdjąwszy z wioseł dłonie.Próżno wzrok silić — — w mrokach nocnych tonie,Jak kamień w morskiej nieprzejrzanej fali.Drogę zgubili — — ku jakim zawinąLą (...)

Zobacz pełny wpis »
Chce być w Twoim życiu, ale to nie znaczy, że musisz zapomnieć o własnym Chcę, abyś miała swoją własną przestrzeń - taką, która pozwala Tobie rosnąć, szybować, osiągać cele Chce, żebyś miała swój czas na robienie rzeczy, które powinnaś robić -sama. Chce, żebyś miała swoją szansę na realizację swoich marzeń, także tych, które miałaś, zanim pojawiłam si (...)

Zobacz pełny wpis »
o ideałach powiedziano już chyba wszystko..a najwięcej tego, że nie istnieją, a mimo tej prawdy kazdy z nas szuka swojego idealnego partnera/partnerki, przykładając każdego/każdą z nich do ułożonego skrupulatnie w głowie szablonu. I choć żyjemy w świecie mrzonki, a ideałów najzwyczajniej w świecie nie ma, to jakoś trudno nam się z tym pogodzić. Często, jakieś bardzo głębokie (...)

Zobacz pełny wpis »
21 gramów podobno tyle waży dusza ludzka....podobno tyle tracimy, w momencie kiedy nasze serce zatrzymuje się w swojej drodze...kiedy krew przestaje krążyć...21 gramów...zbieranych przez całe życie doświadczeń, emocji, cierpień i radości...wyliczone na 21 gramów...   gdyby faktycznie dawać temu wiarę, to jak nieznacznie to wszystko waży w naszym całym ży (...)

Zobacz pełny wpis »