1modern_farmer

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Opole
Główny blog modernfarmer.blogi.pl »
Data urodzenia 1976-02-02
Wiek 48 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy 1modern_farmer

Dzisiaj przedstawię całą wiadomość od propagatorów, która przesłali do owieczek 23.03.2021r. Część listu została ocenzurowana, ze względu na tajemnicę firmy. Będzie to widoczne jako kropeczki OTO WIADOMOŚĆ OD PROPAGATORÓW - AGITATORÓW   Witajcie Nowocześni Farmerzy! Chcieliśmy Wam wysłać kolejny update tego co dzieje się w Naym Plantation&helli (...)

Zobacz pełny wpis »
  Kolejna porcja owieści z Meksyku od Agitatorów dla uspokojenia owieczek . Poniżej skrót najważniejsztch informacji z przekazu do owieczek wysłanego przez agitatorów 09.05.2021r.   Witajcie Nowocześni Farmerzy! Dziękujemy za kolejne wiadomości od Was i cieszymy się, że kolejna porcja informacji jest dla Was wartościowa. Dziękujemy też za (...)

Zobacz pełny wpis »
Wczoraj propagatorzy projektu przesłali do owieczek, tzn. Modern Farmerów, nową (kolejną) wiadomość o świetlanej przyszłości projektu Bamburain.    Oto kilka perełek z wiadomości propagatorów (pogrubione): "Pisaliśmy Wam, że cena jednego metra kwadratowego plantacji bambusa sadzonego "na dziko" wynosi 200 USD.   Za taką cenę mozn (...)

Zobacz pełny wpis »
Mam coraz większe wrażenie, ze Nowocześni Farmerzy zostali w nowoczesny sposób zrobieni w bambus. Powody: 1) promotorzy uciekli do Meksyku ( Jarek Ogrodziński i Grzegorz Burian z partnerką), 2) platformy brak (zapowiedź na lipiec 2020, ale informatyk się zwinął i brak w Meksyku innych specjalistów), 3) nie wiadomo ile ha mają plantacje bambusa (firma sadzi tę roślin (...)

Zobacz pełny wpis »
OSTATNIA OKAZJA NA MIKROLINKI PO 60MXN!!! Oto wyciąg z nowego przekazu agitatorów z 17.05.2021r.   "Mówiliśmy o tym wiele razy, że wkrótce większość naszych znajomych nie będzie stać na posiadanie większego portfolio w programie Nowoczesny Farmer. Ten moment zbliża się dużymi krokami, ponieważ szansa kupienia udziałów po tak niskiej cenie jest do (...)

Zobacz pełny wpis »
Jeżeli jesteś wśród osób, które "kupiły" plantację bambusa w Meskcyku w firmie Operadora Mexlun, to ciekawe czy zastanawiasz się gdzie są propagatorzy tego projektu? Jeżeli nie wiesz to odpoweidź jest taka, wszyscy są w Meksyku. Jarosław Ogrodziński sprzedał bajeczkę, że tak mu się złożyło, że był w Meksyku, tak mus ię spodobało i już tam został. Grzegorz Bu (...)

Zobacz pełny wpis »
  Dawno nie było żadnego wpisu o hipnotyzowaniu owieczek do ich strzyżenia. A wydarzyło się coś nieciekawego, co można było przewidzieć o czym była mowa tutaj. Okazuje się, że pieniądze nie są bezpieczne tak jak zapewniali Agitatorzy, co opisyane było w moim poście tutaj Na dodatek okazało się, że dzicz w Meksyku to fakt, nie bajka. Korupcja wśród urzędnik&o (...)

Zobacz pełny wpis »