1jadzia16

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog blogjagody.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-12-22
Wiek 24 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy 1jadzia16

hejooo, daje ten wpis po to by poruszyć temat zainteresowań i hobby. Nie każdy w swoim życiu ma tką rzecz którą gdy wykonuje sprawia mu radość, jednakże uważam, że posiadanie hobby jest wspaniałą sprawą. Niektórzy lubią uprawiać jakiś sport, śpiewać, rysować. wstawie wam teraz fragment z zawodów pływackich, ponieważ sama bardzo lubię to robić. https://youtu.be (...)

Zobacz pełny wpis »
cześć, jak wiecie za 3 miesiące w końcu są wakacje. Nie umiem się już doczekać, uwielbiam ten wakacyjny vibe. Wycieczki rowerowe z przyjacółmi, siedzenie na dworze do późnych wieczorów lub w pełnym słońcu jeżdżeniu na desce i narzekaniu na zbyt wysoką temperaturę, za którą tęsknimy całą reszte roku. Wrzuce wam tutaj kilka zdjęć aby przypomnieć sobie ten (...)

Zobacz pełny wpis »
hejj, ostatnio dużo myślałam o tym, że przez covida nie ma żadnych koncertów. Nie ukrywam że strasznie mi tego brakuje. Podczas gdy twórca śpiewa na scenie, a ty wykrzykujesz tekst piosenki wraz z nim i tysiącami innych osób czujesz sie oderwany od rzeczywistości. Mam nadzieję że za niedługo wszystko wróci do normy i będzie można jeździć na koncerty :/ (...)

Zobacz pełny wpis »
Kojarzycie to uczucie po kłótni z najlepszym przyjacielem? Taka pustka i bezradność. Wiecie że zepsuliście, jest to dla was jedna z ważniejszych osób i boicie się ją stracić. Zrobicie wszystko żeby było jak dawniej. (...)

Zobacz pełny wpis »
jak minąl wam dzisiejszy dzień? Bo ja dziś cały dzień byłam na lekcjach, a później uczyłam się z moją przyjaciółką Marysią. (...)

Zobacz pełny wpis »