1arkady

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Arkady Pylch
Lokalizacja Dęblin
Główny blog 1arkady.blogi.pl »
Data urodzenia 2007-05-07
Wiek 15 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

1arkady o sobie:

nie jestem nikim ważnym
i dobrze jest jak jest
nie jestem skarbnicą wiedzy
i dobrze mi tak
nie jestem mało przystojny
i dobrze mi z tym
nie jestem poczytnym twórcą
ale dobre i to

mam tylko godziny zamyśleń
i jest mi lepiej
mam tylko minuty uniesień
i jest mi wspaniale
mam tylko sekundy strzeliste
i wzlatuję cudownie
mam potem dni jesienne
i opadam niczym liść

czekam na Twój wiatr

Najciekawsze wpisy 1arkady

Korzenie drzew niczym żylaste fallusy wbiły się w bagienny grunt. Konary pozbawione liści połyskiwały metalicznie, a ich splątane kształty przypominały kłębowisko żmij, których zwisające ogony głucho pluskały w mętnej wodzie. Promienie słońca z trudem przenikały kaptur gałęzi, jakby na przekór jakiejś złej sile przeciskały się smugami światła, co rozjaśniało krainę od (...)

Zobacz pełny wpis »
JESIEŃwącham liścieżółte jużwdycham głębokojest tamten jesienny dzieńten wieszz korą drzewa we włosachtwoje serce trzepotałoskrzydłami o żebrapiersi z klatki sukienkiuchwyciłem w szponyodleciałaś uwolnionajak ptakśpiewasz tak tkliwiedo uchadłonie pachnąlasemdo tej pory ŚLIMAKpołknięty przez korek delirycznyschowany za oknemz szyby co pęka w pajęczynęa na klakson pukają (...)

Zobacz pełny wpis »
WEWNĘTRZNY BLASKTo, co we mnie, co czuję? Wewnętrzny blask. Prześwieca usta iskierki trzask. Tak bardzo kochałem i zapomniałem słowa. Skąpy staruch, to nasza mowa Jak myślisz, co będzie z nami? Między tymi szarymi dniami, jesteśmy sami, sami sobie sami. Bo to, co ważne zanika i umyka, w potoku dni. A to, co dobre gaśnie, no właśnie, ledwo się tli. To, co we mnie, co chcę? Wierne ko (...)

Zobacz pełny wpis »
 GOŁĘBIARZna oknach muchy śnięte szkłemuwierzyły w brudne niebona lamperiach klatki schodowejgenitalia wydrapane ręką dziecka słowa oplute znaczeniembyle wyżejstopień po stopniuprzez właz w światło dniana dachu napuszone samcegardłowo molestują zajęte samiczkina rynnie pełnej rdzawych randwa dzioby smakują instynktw trzepocie skrzydełodnajdują siebieusiądę na skrzyni w planie (...)

Zobacz pełny wpis »