1

Profil blogera.


Informacje ogólne

Główny blog 000000abc.blogi.pl »
Data urodzenia 1982-03-26
Wiek 41 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy 1

Limuzyna Terminatora: Limuzyna Ferrari? Czemu nie... Ford F150.....   43-calowa plazma w limuzynie   Jet-doors w limuzynie Q7   Mercedes GL450   Po tym filmie warto się zastanowić, jaką pracę wykonują kierowcy limuzyn... (...)

Zobacz pełny wpis »
System ABS uniemożliwia zablokowanie koła podczas hamowania. Zapobiega ściąganiu samochodu na boki oraz utraty panowania nad samochodem. Teoretycznie, droga hamowania samochodu wyposażonego w system ABS jest krótsza od drogi hamowania analogicznego pojazdu bez ABSu. W praktyce różnica ta jest uzależniona w dużej mierze od umiejętności kierowców i warunkó (...)

Zobacz pełny wpis »
W poniedziałki brakuje dobrego filmu na dobry początek tygodnia. Zwłaszcza teraz, gdy pogoda wygania w weekendy na dwór i na pole (zależy, gdzie mieszkamy), a w ciagu tygodnia człowiek żyje tylko pracą. HBO dziś się nie popisało: Forever Strong - Utalentowany lecz sprawiający problemy gracz rugby musi stawić czoło drużynie prowadzonej przez ojca, w mistrzostwach kraju. (...)

Zobacz pełny wpis »
Film prezentujący zalety posiadania systemu ESP.  System ten działa na bardzo prostej zasadzie – zablokowane koło można poruszyć w każdą stronę (czyli także na boki) używając podobnej siły. W efekcie, na zakręcie koło jest wynoszone tam, gdzie działa siła odśrodkowa, czyli na zewnątrz zakrętu. Wykorzystując tę zasadę, gdy przód pojazdu traci przyc (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak przewrócić Hummera jedną ręką? Odpowiedź poniżej:   Tego jeszcze nie było! Latający Hummer na planie filmowym:   Hummery potrafią nie tylko latać, ale i skakać. Czego Amerykanie nie wymyślą, żeby być jeszcze bardziej stup....d:   Jak postawić Hummera w pionie? hehehehe....! (...)

Zobacz pełny wpis »
Opowieści z Narnii: Książę Kaspian to druga część z serii baśniowych powieści dla młodzieży. Wczoraj była premiera w telewizji, na kanale HBO. 150 minut dobrego kina, pod warunkiem, że ktoś lubi realizm magiczny i baśniowe klimaty, w których występują gadające zwierzęta, magia i czary. Zapewne dzięki czarom, Zuzanna miała zawsze pełny kołczan strzał i radziła sobie z łukiem (...)

Zobacz pełny wpis »
TVP2 zaskakuje i wzrusza bazując na powtórkach i ciągłego powracania. Tym razem powrót w wielkim stylu. Audrey Hepburn w komedii Szarada przez niemal 2 godziny bawiła i uwodziła. Piękna Regina Lampert (Audrey Hepburn) zamierza rozwieść się z Charles'em. Kiedy jednak wraca do Paryża z wakacji, zastaje swoje mieszkanie ogołocone ze wszystkich sprzętów, a od pol (...)

Zobacz pełny wpis »
znalazłem kilkaset stron z taką i podobną zawartością. Dobre na samotny wieczór z butelką czegoś mocnego. Zdanie, przodkowie ludzi. Izeraicslniczeczeladniki, stol, z dlubac bat jezus se udał lab. Nad jako dz. Hogic, , zaslugi-vval. Czolnki, z yind. ; m. Eba czaty jirzeczynic, daj , zagranicznych. Czermlsienki, nie mial nie post. Ktoby swiete ty 209. Mocz. Dcibijac dnia czcz (...)

Zobacz pełny wpis »
Może to dziś zabrzmi bardzo piątkowo, ale cieszmy się, póki możemy. Duke jest wesołym gitarzystą, który bawi się bluesem i miesza dźwięki swingu i bluesa. To rzadkość, bo blues charakteryzuje się przecież przygnębieniem, brudnym płaszczem, szarym kapeluszem (albo odwrotnie), wiecznie migającym neonem tuż nad oknem motelu na totalnym zadupiu. A Duke wprowadza dużo opty (...)

Zobacz pełny wpis »
Pisanie o pisaniu. Zauważyłem, że to lubię. Osiągnąłem już taką wprawę, że mogę wygodnie rozsiąść się w fotelu, zanurzyć we własnych myślach, będąc blisko drzemki i po prostu pisać. Jest to doskonały sposób na sprawianie wrażenia w pracy, że się ciężko pracuje, a w gruncie rzeczy można oddać się przyjemnemu rozmyślaniu o niczym. Nie zawsze tak można, ale im bliżej weekendu, (...)

Zobacz pełny wpis »