0warta0

Profil blogerki.


0warta0

Informacje ogólne

Lokalizacja Częstochowa
Główny blog 0warta0.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-06-07
Wiek 23 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy 0warta0

No hej, znacie albo nawet jesteście introwertykiem? Jeśli nim jesteście to czy zdażyło się wam, że ktoś nazwał was samolubem?  Nie wiem czemu, ale ludzie często mylą te dwie cechy. Bycie introwertykiem nie znaczy, że nienawidzicie ludzi. Czasem nawet będąc nim najpierw myślicie o nim lub o niej, dopiero później o sobie. Ja akurat nim jestem. Nie chcę wdawać się w rozmo (...)

Zobacz pełny wpis »
Muzyka dzieli się na różne gatunki i podgatunki. Istnieją gatunki muzyki takie jak np: rap, regge, trap, pop, rock, metalica i wiele innych. Posiadają one także podgatunki. Np. pop, jego najbardziej znaną jest k-pop, alternatywny pop lecz ma on wiele innych podgatunków. Czy noszenie słuchawek w miejscach publicznych jest nie kulturalne? Mnie w domu uczyli (...)

Zobacz pełny wpis »
Rasizm- kto jest ofiarą? W dziszejszej Polsce jest masę ciemno skórych osób, kobiet, mężczyżn i dzieci. Często wyśmiewane są te osoby z powodu wyglądu. Ale często też słyszane są historie typu ,,Kobieta zatrąbiła, na afroamerykana. Był to gest rasistowski. Tłumaczy się, że się śpieszyła i chciała go pogonić". Kto więc jest ofiarą? (...)

Zobacz pełny wpis »