0ikawas_ear

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Białystok
Główny blog uzaleznienia-od-internetu3.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-02-08
Wiek 24 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy 0ikawas_ear

   W marcu 2020 roku przez WHO została ogłoszona światowa pandemia COVID-19. Przyczyniło się to do wprowadzenia wielu zmian w codziennym życiu takich jak np. domowe kwarantanny oraz zachowanie dystansu społecznego. Osoby pracujące rozpoczęły pracę zdalną, a uczniowie szkół i studenci przeszli na naukę zdalną.     E- (...)

Zobacz pełny wpis »
Świat zaczyna być uzależniony od mediów. Ludzie coraz więcej czasu spędzają przed telewizorem, telefonem, komputerem. Większość spraw można załatwić przez internet tak jak zakupy, sprawy w urzędzie, a nawet wizytę u lekarza. Jesteśmy coraz bardziej leniwi, stajemy się zazdrośni coraz bardziej żyjemy skalą porównywania się do i (...)

Zobacz pełny wpis »
  Czym jest Fono holizm? Co to jest Syndrom FOMO? Jakie są jego przyczyny i skutki? Czym się on charakteryzuje? Jakie są objawy? Na te pytania postaram się odpowiedzieć w tym wpisie. :) . . . FONO HOLIZM Fono holizm to najprościej uzależnienie od telefonu. Używanie smartfona w nieodpowiedni sposób oraz nadmierne korzystanie z telefonu prowadzi do Fono holizmu (...)

Zobacz pełny wpis »