0609

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Grojec
Główny blog kociedobranocki.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-10-10
Wiek 20 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Najciekawsze wpisy 0609

Hej Kocie! Gdzie idziesz? Mam nadzieję, że wrócisz za chwilę... Nie za chwile?  No to może za dwie? Bardzo Cię proszę - Uwiń się.  Będę czekał sam nocami, Patrzył z dachu w gwiazd przebłyski.  Będę szukał Cię chwilami,  W których razem się skradamy, By odnaleźć własne ślady, By powiązać Nasze myśli... Lecz narazi (...)

Zobacz pełny wpis »
Kilka kroków małych łap... Oto Kot jest - weź go złap! Zwinność, szyk i elegancja, W małym Kocie cała Francja! Jeśli znajdę kiedyś sposób, Bądź otrzymam dar od losu... To zostanę Kotem też, Wszak to bardzo fajne jest. Wszystkie dachy będą Nasze! Razem pokażemy klasę! Ale... skrycie tak będziemy, Czasem tylko gdzieś wyjdziemy... Zaszyje (...)

Zobacz pełny wpis »
Tęskno do Ciebie dziś. Wychodzę samotnie na dwór, I szukam wiatru goniącego w dół. Spada On szaleńczo z pomiędzy chmur, Znajdując mnie prędko właśnie tu. Tam... Gdzie stanąłem. Gdzie czekam go sam! On niesie coś dla mnie, Podarek wszak ma! A skąd tak goni? Ja dobrze to wiem. Wieje z Twych stron, I nie jest to sen. Przyniósł mi Ciebi (...)

Zobacz pełny wpis »