0609

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Kwidzyn
Główny blog kociedobranocki.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-10-10
Wiek 22 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 24 godzin

Najciekawsze wpisy 0609

Zawiodłem, mam do siebie żal wiesz? Czy straciłem Nas? Czy nadal mnie chcesz? Zapomniałem przed czym Cię ratowałem, Sam wczoraj taki się stałem! Nienawidzę siebie… gardzę sam sobą. Wiem, że nie jestem taką osobą, Zabrakło mi czegoś, a może to strach? Że znikniesz mi, odejdziesz, nastąpi krach. Świat składa się z pokus, ja nie jestem nią… (...)

Zobacz pełny wpis »
Coś Ci dzisiaj przeczytam chcesz? Dobranockę mam dla Ciebie wiesz? To nic takiego, splecionych kilka słów, Którymi pragnę uraczyć Cię znów. ... Otóż w dniu jakimś, razu pewnego, Nikt nie wie skąd i dlaczego, Pewien chłopiec zmienił się nagle, Po tym gdy dotknął złotą szable,  Zawieszoną na ścianie pod obrazem, I jego dło (...)

Zobacz pełny wpis »
Wprowadzam przez nos trochę tlenu, Zaciągam się nim tak bez problemu, I usiłuję nakarmić swoje fantazje stale, Zachowując się jakby w jakimś szale… Amoku, może nawet panice - dziwny stan, Ale czy leżę bądź stoję po prostu tak mam. A gdy się poruszam to jakbym wciąż był… W miejscu, bez zmiany jak bryła z brył. Zatem gdzie poruszam się wted (...)

Zobacz pełny wpis »
Co się dzieje, że wiatry burzliwe, Dźwigają myśli tak strasznie złośliwe? Co pochłania spokój i ciszę tak strasznie? Do stopnia, że bez wina nie zasnę! Niezrozumiałe to muszą być sprawy, Że głowa sama nie daje tak rady… Że stukają echa złych podpowiedzi, I stresuje się człek jak przy spowiedzi. Nie umiem tego nazwać, czoło w pocie, Gdy (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziś na luzie dzisiaj chill, Jak najwięcej takich chwil, Kiedy wszystko się układa, Nie przeszkadza żadna zwada, Gdy te myśli luźne, fajne tak, Dają uśmiech i to jak! Że aż oczy same śmieją się,  Ale fajnie jest - Co nie? Nic nie trzeba, bo i po co? Niech się inni ludzie pocą, Dziś niech wszystko na relaksie,  I to na totalnym maksie,  Be (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak to? Co to? Po co i dlaczego? Przypałętało się skądś i co z tego? Niezupełnie to jeszcze pojmuje, Jednak wcale się jakoś tym nie przejmuje. Bo wszystko jest proste i banalne zarazem, Nie pojmę teraz to innym razem. Odlecę na chmurze czy padnę na tarczy? Nie myślę, po co? Już chyba wystarczy. Jestem, Ty jesteś i to jest mój pewnik, Dźwięk rozbrzm (...)

Zobacz pełny wpis »
Jest rano, to chwila taka spokoju,  Kawa roznosi zapach swój po pokoju, Słońce gdzieś nieśmiało się tak przedziera, Jakby mogło mówić – rzekłoby: „cholera!” I to nie na złość, nie na marudzenie, tylko ot tak,  Bo przecież dziwny jest świat... Za każdym razem mam myśl taką gdy, Zasypiam, a obok mnie leżysz Ty. Tak! (...)

Zobacz pełny wpis »
Czy to ja, a może Ty? Kto ma takie piękne sny? Spokój wokół, cisza gra, Niech tak sobie to już trwa. I nie będzie sensu chyba… Teraz ja tak sobie gdybam, Tak na zapas martwić się, Bo jest dobrze Kocie nie? Nie ma szukać tu przyczyny, Po co? Na co? Jakieś kpiny. Bo kto szuka ten znajduje, Tego właśnie nie pojmuje… Po co robić dziur (...)

Zobacz pełny wpis »
Kilka kroków, łapek cztery. Czasem osiem, nowe sfery. Nowe progi, doświadczenia, Wszystko samo, od niechcenia… Znaczy samoistnie tak. Już za znakiem leci znak. Dookoła wszelki zamęt mówi, Kot się z Kotem nawet lubi. Chociaż wiatr, łotrzyk taki, Ponoć cwaniak nad cwaniaki, Gwiżdże sobie - Koty dwa... Raczej miłość już je ma! Widział b (...)

Zobacz pełny wpis »
Tak, jak czy owak… Bezmyślne słowa. Krążą sobie na wspak. A co tu robią one? I jak? Jak - to zwierze powiadam, I bezmyślnie słowa składam. Robię to wciąż i robię sobie, Po co, na co? Nikt się nie dowie… Takie życie przecież  jest, Da popalić nieraz fest, Ale w ostatecznej sumie, Człowiek też się zgubi w tłumie… Jak uczucia, (...)

Zobacz pełny wpis »