00oponek

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Jaroslawiec maly
Główny blog 00oponek.blogi.pl »
Data urodzenia 1983-02-02
Wiek 36 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy 00oponek

W 1911 roku w Paryżu zaczyna istnieć fabryka Bfgoodrich gdzie 8 grudnia tegoż samego roku doszło do wyprodukowania pierwszej opony. Dyrektorem spółki stał się wówczas Pan Work. Opony Kleber to opony zimowe, letnie oraz wielosezonowe jak i też do samochodów dostawczych. Opony letnie tego producenta to między innymi opona o nazwie Dynaxer HP3 któ (...)

Zobacz pełny wpis »
Co roku zmieniamy opony na zimowe wraz z pierwszymi chłodami. Zdarza się, że jest to jeszcze październik, a obowiązkowo w pierwszej połowie listopada musimy jechać na wymianę opon i przegląd ich stanu. Jeśli przechowujemy kilkuletnie opony w garażu, zanim je założymy, musimy szczegółowo przebadać ich stan. Najczęściej opony leżą jedna na drugiej, a to s (...)

Zobacz pełny wpis »
Nokian Tyres jest firmą obecną na Polskim rynku od 1998 roku Firma ta produkuje opony do samochodów osobowych, terenowych, dostawczych oraz pojazdów przemysłowych. Opony do samochodów osobowych tego producenta to przede wszystkim Nokian NRE która daje kierowcy ogromne poczucie bezpieczeństwa, posiada zwiększoną odpornośc na aquaplaning. Oraz zw (...)

Zobacz pełny wpis »
3 różne typy opon, jeden podjazd, trzy samochody. (...)

Zobacz pełny wpis »
Porównanie opon zimowych i wielosezonowych (...)

Zobacz pełny wpis »