-izka-

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Moze byc kaska? Nie wiem
Główny blog izka.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 49 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez -izka-

Najciekawsze wpisy -izka-

Powiem tak...wszystko zaczyna się ukladać... Dlugo to trwalo ale warto bylo zaczekac... Chcę podziękować kilku osobom a w szczególności Tobie Arku! Wiem ,że przez te kilka dni trudno bylo ze mna wytrzymać.Tobie jednak się udalo...naprowadzileś i wskazaleś drogę ,którą powinnam się kierować Aśka tobie to tylko zazdroszcze takiego brachola! Wiem ,że on nie lubi (...)

Zobacz pełny wpis »
::.. Feliz Navidad y prospero Ano NuevO ..:: Tak dla wyjasnienia..notke pisze Olmia...heh Izce sie nie chce [tak tak...leniwiec jeden!] i w kogo ona sie wdlala?! W sumie mialam nic nie pisac...aleee tak jakos nudnawo troszke ;) yyy i co ja mam dalej pisac?! aaaa juz wiem :) mOtH tegess...nie fochaj juz sie na mnie :) praszam Cie mocno :) hyh chcialas abym Ci milosc publicznie (...)

Zobacz pełny wpis »
Życie jest zjebane! Tego jestem pewna... W przeciągu kilku dni caly świat legl w gruzach... Najlepszy kumpel zginąl...chlopak... o nim nawet nie warto wspominać... Kumpela ,która we wszystkim mi doradzala wylądowala w psychiatryku...bo jej starzy uznali ,że tak będzie lepiej! Kurwa!! Ona byla normalna! Każdy ma odchyly! ...ma prawo zamknąć się w pokoju ...nie odzywa (...)

Zobacz pełny wpis »
...::: Odnajdź  slowa , otwórz  oczy znajdź mistyczny sposób :::... Kolejny stracony dzień życia. Yh na choooja one komu? :] . Już któryś dzień z kolei wszyscy lażą zakręceni. Mieliśmy brać tylo ,żeby "poprawić stopnie" ,a wiekszość z nas i tak skończy jak zawsze , z palami na pólrocze. Co tam, na koniec się poprawimy -jak zawsze zresztą. Wczoraj p (...)

Zobacz pełny wpis »
::.. I jestem dla was celem doskonalym. Jestem dla Ciebie celem doskonalyM ..:: Ostatnio jakos do budy trafic nie mozemy. Caly czas "cos" wypada. Do tego , mOtHaga sie nabimbala. Zazygala wszystko co sie dalo. Masakra. Opierdol co nie miara. Ale bedzie co wspominac, zwlaszcza te tance na krzesle .. lo ho goraco bylo. Jutero atak na Spiza. Kisieleczek przyjedzie. Orgie na parapeta (...)

Zobacz pełny wpis »
:::..     SyLwEStEr   ..::: Zajebiście... normalnie nie da się tego opisać... "Żywa Zabawka z pierdolonymi uczuciami" przestala istnieć.. zostala oddana w inne ręce (czy to dobrze?! ..dopiero się okaże) ...teraz zostaje tylko zapomnieć. Zapomnieć o tym co bylo... o tym co się wydarzylo... o wypowiedzianych niepotrzebnie slowach... (...)

Zobacz pełny wpis »
...::: BLoGaS ZLiKFiDoWanY :::... (...)

Zobacz pełny wpis »
Moze zycie ma jednak jakis tam sens! moze... (...)

Zobacz pełny wpis »