27 kwietnia 2021, 16:30
Plany na jutro ;)

Plany na jutro ;)

Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
Oczyszczajacy szejk. Coś takiego znalazłam na YT u "SkinTherapy22" , więc jutro prawdopodobnie wyprobuje. Autorka mówi, że dobrze on działa na skórę, regularne spożywanie poprawia kondycję włosów, paznokci oraz... dzięki wit C - poprawia humor :) 

 

Woda

Szpinak

Ogórek świeży (0,5)

Cytryna (0,5)

Jabłko (0,5)

+ - Banan 

 

Poza bananem (miałam dwa wczoraj, ale dziś już ich nie ma) mam wszystkie potrzebne składniki. Więc czemu by nie? :) (Banan podany jest jako obcjonalny składnik) 

 

Zatem, przyjemnego popołudnia... A jutro rano może przyłączycie się, w pewnym sensie, do mnie, i w pewnym sensie, razem wypijemy takiego - jak Autorka to nazwała - szejka? (Brzmi arabsko - ha ha ha) 

 

Szczerze powiem, że jeszcze nie orientuje się w czym rzecz - jeśli idzie o to czy szejk , czy koktajl - na pierwszy rzut oka powiedziałabym , że o (hmmm) składnik plynny - woda? Ale z czasem , bo po co mam się wysilać(?) samo przyjdzie! ;) 

 

Zapraszam Was zatem jutro przed śniadaniem na wspólnego szejka :) 

 

(Szpinak gotowy do spożycia - nie mrożony, możecie kupić , np w sklepie - Netto, prawdopodobnie znajdziecie go w chłodniejszym miejscu ;) Pisze o tym, bo , np ja - wczoraj poraz pierwszy kupowałam taki szpinak. O dziwo, chodź do tej pory jadłam tylko mrożony - ja wbrew temu, co zazwyczaj można usłyszeć na temat ogólnej niechęci do szpinaku - lubię ) 

Dodaj swój komentarz

Zobacz także

- wpisy o podobnej tematyce

Sosta oleje
15 września 2021, 11:30
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
Wiemy, że jakość produktów jest podstawą naszej relacji z klientem, dlatego kolejny rok z rzędu dbamy o to, aby nasze oleje były z certyfikatem BIO, co dodatkowo utwierdza nas w fakcie, że są z najwyższej półki.
Jak wzmocnić odporność na jesień?
24 sierpnia 2021, 16:31
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
Jesień i zima to dwie pory roku, w których najczęściej dopada nas przeziębienie bądź różne choroby, typu grypa. Dlatego szczególnie wtedy należy zadbać o nasze zdrowie od zewnątrz i oczywiście od wewnątrz.
Rak chce go zabrać, ale on tak bardzo chce żyć!
8 sierpnia 2021, 15:04
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
Hubcio przeżył już 17 operacji. Podczas tych operacji uszkodzeniu uległ żołądek, drogi żółciowe i jelito grube chłopczyka. Prawie 3 miesiące Hubercik spędził pod respiratorem w stanie krytycznym i bardzo ciężkim. Malec choruje na neuroblastomę, groźny nowotwór!
DIETA NASTOLATKA
9 czerwca 2021, 21:40
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
Jak powinna wyglądać dieta nastolatka? Ile kalorii dziennie powinien spożywać nastolatek? Jakie produkty powinien spożywać, a jakich unikać?      
Olejowanie włosów - jak zacząć, na czym polega
16 maja 2021, 10:58
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
Na czym polega olejowanie włosów i po co ono jest? Olejowanie włosów to bogaty rytuał pielęgnacyjny. Przynosi mocne odżywienie skóry głowy, przyspiesza wzrost włosów, wspiera przy walce z łupieżem i ŁZS, zamyka nawilżenie we wnętrzu włosa.
Techniki świadomego śnienia
2 maja 2021, 13:47
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
Jeśli chcemy śnić świadomie, przede wszystkim powinniśmy się dowiedzieć i nauczyć, jak to zrobić – odpowiednie techniki pozwalają stosunkowo łatwo wejść w świadomy sen.
Podejrzenie zawału serca
22 kwietnia 2021, 09:00
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
Omdlenia
22 kwietnia 2021, 09:21
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
Omdleniem nazywamy stan krótkiej utraty świadomości, zazwyczaj spowodowanej stresem, zbyt wysoką temperaturą, niedotlenieniem mózgu lub innymi czynnikami. Jest to stan chwilowy.
Złamania, skręcenia i zwichnięcia
22 kwietnia 2021, 09:35
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
Jak rozpoznać złamanie, zwichnięcie i skręcenie i jak działania należy podjąć?