23 kwietnia 2021, 10:51
Jaką sportową torbę wybrać?

Jaką sportową torbę wybrać?

Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
Jaką sportową torbę wybrać?. Jak wszystko w Twojej garderobie, torba na siłownię jest kolejnym przedłużeniem Twojego wyjątkowego stylu.

Dużo miejsca do przechowywania i funkcjonalność są niemal równie istotne, jak odpowiedni design. Dlatego warto zwrócić uwagę czy wybrany model pasuje do nas i czy czujemy się z nią swobodnie.

Miejsce do przechowywania

Przestrzeń do przechowywania jest kluczowa, jeśli chodzi o wybór torby na siłownię. Zdecydowanie zbyt często mężczyźni przyjmują podejście "większe jest lepsze" i kończą z bezkształtnym workiem pełnym przepoconych ubrań. Idealna torba na siłownię powinna być w stanie pomieścić butelkę z wodą, parę butów, odzież treningową, nie będąc ani zbyt pustą, ani zbyt pełną.

Pamiętajmy też, że wybrana torba powinna z łatwością mieścić się w szafce, na siłowni. Zbyt wiele toreb wygląda wspaniale na półce, ale kończą w domu, gdy odkrywamy, że są jednak są zbyt duże.

Zdecydowanie zbyt często mężczyźni przyjmują podejście "większe jest lepsze" i kończą z bezkształtnym workiem pełnym przepoconych ubrań.

torba adidas

Funkcjonalność

Podczas zakupów torby na siłownię "funkcjonalność" jest najważniejsza. Chcesz torbę, która pozwoli ci oddzielić kosmetyki od bokserek, czyste ubrania od zużytych. Organizacja jest kluczowym elementem torby sportowej, powinieneś znaleźć w niej wszystko szybko i skutecznie.

Z jakiego materiału powinna być wykonana torba sportowa?

Najlepsze wydają się być syntetyczne materiały. Torby wykonane z poliestru posiadają wysoką wytrzymałość na warunki atmosferyczne, ponadto sztuczny materiał cechuje bardzo dobra trwałość. 

Jaką torbę sportową wybrać?

 

Niezwykle ciekawą propozycję przygotowała firma Adidas. Jej model LINEAR DUFFEL XS to mini torba, która zaskakuje swoją pakownością. Z pewnością zmieścisz do niej najpotrzebniejsze rzeczy, a jednocześnie nie będzie zabierała zbyt wiele miejsca. Torba ta z pewnością nadaje się dla przeciętnych bywalców siłowni, jednak jeżeli potrzebujesz zabierać ze sobą specjalistyczny sprzęt, to będziesz musał zdecydować się na inne, obszerniejsze modele.

Zobacz także

- wpisy o podobnej tematyce

Hamulce tarczowe czy hamulce obręczowe: co jest lepsze?
17 sierpnia 2021, 09:10
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
Hamulce to bez wątpienia jedna z najważniejszych części roweru. Od sprawnie działającego układu hamulcowego zależy nie tylko zdrowie i życie rowerzysty, ale także życie wszystkich innych uczestników ruchu drogowego.
Czy błotniki rowerowe to zbędny gadżet?
17 sierpnia 2021, 09:20
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
Duża część osób uważa, że rower bez błotników to nie maszyna, na której będzie można przemierzać wielkie ilości kilometrów, ale czy to prawda ?
Jak wybrać pompkę do roweru?
15 czerwca 2021, 09:01
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
Sezon rowerowy rozpoczął się pełną parą, więc wiele osób decyduje się na długie wycieczki rowerowe. Nie ma nic przyjemniejszego niż ruch, jednak przed wyruszeniem w podróż należy sprawdzić stan swojego roweru. Dla bezpiecznej trasy ważne jest, aby sprzęt był sprawny, a opony napompowane. Dobra pompka rowerowa to podstawa! Jak wybrać najlepszą?
Wszystko zgodnie z ,,planem
15 czerwca 2021, 10:51
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
Polska reprezentacja w inauguracyjnym meczu na EURO 2020 przegrała ze Słowacją 1-2.
Skocznia w Planicy
13 czerwca 2021, 20:02
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
Trochę słów o największej skoczni na świecie. Letalnica braci Gorišek (dawniej Velikanka, słoweń. olbrzymka).
PIŁKA RĘCZNA
9 czerwca 2021, 22:17
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
Krótkie przypomnienie zasad, tej dość popularnej dyscypliny.
Lewandowski pobił rekord Muellera
23 maja 2021, 18:23
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
Roberd Lewandowski strzelił 41 bramek w Bundeslidze i tym samym pobił pięćdziesięcioletni rekord Gerda Muellera.
Kubica i karting
16 maja 2021, 14:39
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
W tym blogu chciałbym poruszyć temat kartingu i osiągnięć Kubicy w tej dziedzinie motorsportu.
Akrobatyka
13 maja 2021, 08:39
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
W tym artykule chciałabym poruszyć temat akrobatyki sportowej, co to wogóle jest z czym się wiąże i w jakim wieku należy zacząć ją trenować jest to sport mało popularny wśród ludzi.