27 kwietnia 2021, 13:22
Amantadyna

Amantadyna

Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
Piszecie jak to Amantadyna pomogła wam już w ciągu 24 godzin od zażycia przy objawach typowych dla choroby COVID-19.

 Relacjonujecie mi o swojej wysokiej gorączce, skrajnym osłabieniu, utracie węchu, smaku, ogólnie rzecz ujmując, opisujecie objawy chorobowe, które doprowadzały wasz organizm do skrajności.

I tak, na samym wstępie chcemy napisać, że oczywiście mam świadomość tego, że Amantadyna działa i jest nieporównywalnie bardziej skuteczna w zwalczaniu COVID-19 aniżeli nieprzebadane i wybrakowane szczepionki, powodujące falę niepożądanych odczynów poszczepiennych w tym zgony. Przykład doktora Włodzimierza Bodnara z Przemyśla i jego kliniki stanowi doskonały dowód skuteczności Amantadyny w praktyce a nie w teorii.

Notabene przypadek doktora Bodnara to pewnego rodzaju fenomen, za którym podążają inni lekarze. Oni rozumieją, że Amantadyna działa, mają świadomość tego, że dzięki temu lekarstwu pomogą chorym, a o to chodzi w medycynie, w leczeniu. Dlatego pozwólcie , że raz jeszcze napiszę, iż doskonale wiem, że Amantadyna działa w zwalczeniu choroby COVID-19. Nie ukrywam, że większość moich znajomych zdobyło już te lekarstwo. Dlaczego?

Ponieważ nie chcą oni szczepić się czymś, co w telewizji nazywa się szczepionką, a co de facto nie ma nic wspólnego ze szczepionką. Mało tego, to „coś” określane mianem szczepionki stanowi źródło tak licznej fali skutków ubocznych, że cała ich lista zostanie w pełni opublikowana dopiero po zakończeniu fazy badań, to jest po roku 2023. Nie tak dawno grupa lekarzy w USA, posunęła się nawet do tego, że wydała oświadczenie, w którym stwierdza, że: „każdy, kto przyjął szczepionkę na COVID-19 może umrzeć w przeciągu najbliższych dwóch lat”.

To, że Amantadyna jest niezwykle skuteczna w zwalczaniu COVID-19 stało się już oczywiste, od co najmniej dwóch miesięcy. To samo tyczy się tak zwanych „szczepionek” na COVID-19, które to „szczepionki” są bardziej „trucizną” aniżeli czymś pozytywnym. Natomiast motorem napędowym do napisania dzisiejszej publikacji były dwa czynniki.

Po pierwsze, udałem się do lekarza neurologa, była to wizyta prywatna, nie będę zdradzał danych osobowych lekarza, ponieważ prosił mnie on o zachowanie dyskrecji, gdyż obawia się represji ze strony Ministerstwa Zdrowia. Lekarz tez wprost odradzał mi szczepienie się na COVID-19, przynajmniej wstrzymanie się do roku 2023, kiedy faza badań nad obecnie promowanymi preparatami dobiegnie końca. Innymi słowy odradził mi, branie udziału w tym, co dziś wdraża PiS w naszym kraju, to jest eksperyment medyczny na masową skalę!

Drugim czynnikiem, było polecenie mi, nie zgadniecie, czego. Otóż lekarz neurolog, zalecił mi zakup Amantadyny, i przechowywanie jej profilaktycznie w domu, w celu ewentualnego użycia, gdyby zaistniała taka potrzeba. Napiszę wam, że doskonale rozumiem skuteczność Amantadyny, jednak tak jasne i klarowne stanowisko neurologa mimo wszystko wzbudziło we mnie pozytywny szok, byłem mu szczerze wdzięczny za jego fachową poradę.

To jednak nie koniec, otóż otrzymałem receptę na lekarstwo Viregyt K, zawierające chlorowodorek amantadyny. Z tą receptą udałem się na obchód po kilkunastu aptekach na terenie Warszawy. Informacje, które uzyskałem od farmaceutów były, co najmniej niesamowite. Otóż pojawiło się coś na wzór czarnego rynku Amantadyną. Polacy masowo zakupują wszystko, co zawiera chlorowodorek amantadyny, w sposób legalny lub „mniej” legalny.

Domyślam się, że podobna sytuacja ma miejsce w innych miastach Polski, de facto w całej Polsce. Drodzy Czytelnicy, naszym oczom ukazuje się pewnego rodzaju konglomerat lekarzy z powołania, którzy promują Amantadynę, następnie Polacy masowo udają się do aptek, aby tam zakupić Amantadynę w takiej czy innej postaci, przy użyciu recepty bądź bez recepty. Obecnie w wielu aptekach nabycie amantadyny, po tak zwanej „znajomości” jest niezwykle łatwe.

Dodaj swój komentarz

Zobacz także

- wpisy o podobnej tematyce

Sosta oleje
15 września 2021, 11:30
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
Wiemy, że jakość produktów jest podstawą naszej relacji z klientem, dlatego kolejny rok z rzędu dbamy o to, aby nasze oleje były z certyfikatem BIO, co dodatkowo utwierdza nas w fakcie, że są z najwyższej półki.
Jak wzmocnić odporność na jesień?
24 sierpnia 2021, 16:31
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
Jesień i zima to dwie pory roku, w których najczęściej dopada nas przeziębienie bądź różne choroby, typu grypa. Dlatego szczególnie wtedy należy zadbać o nasze zdrowie od zewnątrz i oczywiście od wewnątrz.
Rak chce go zabrać, ale on tak bardzo chce żyć!
8 sierpnia 2021, 15:04
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
Hubcio przeżył już 17 operacji. Podczas tych operacji uszkodzeniu uległ żołądek, drogi żółciowe i jelito grube chłopczyka. Prawie 3 miesiące Hubercik spędził pod respiratorem w stanie krytycznym i bardzo ciężkim. Malec choruje na neuroblastomę, groźny nowotwór!
DIETA NASTOLATKA
9 czerwca 2021, 21:40
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
Jak powinna wyglądać dieta nastolatka? Ile kalorii dziennie powinien spożywać nastolatek? Jakie produkty powinien spożywać, a jakich unikać?      
Olejowanie włosów - jak zacząć, na czym polega
16 maja 2021, 10:58
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
Na czym polega olejowanie włosów i po co ono jest? Olejowanie włosów to bogaty rytuał pielęgnacyjny. Przynosi mocne odżywienie skóry głowy, przyspiesza wzrost włosów, wspiera przy walce z łupieżem i ŁZS, zamyka nawilżenie we wnętrzu włosa.
Techniki świadomego śnienia
2 maja 2021, 13:47
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
Jeśli chcemy śnić świadomie, przede wszystkim powinniśmy się dowiedzieć i nauczyć, jak to zrobić – odpowiednie techniki pozwalają stosunkowo łatwo wejść w świadomy sen.
Podejrzenie zawału serca
22 kwietnia 2021, 09:00
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
Omdlenia
22 kwietnia 2021, 09:21
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
Omdleniem nazywamy stan krótkiej utraty świadomości, zazwyczaj spowodowanej stresem, zbyt wysoką temperaturą, niedotlenieniem mózgu lub innymi czynnikami. Jest to stan chwilowy.
Złamania, skręcenia i zwichnięcia
22 kwietnia 2021, 09:35
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
Jak rozpoznać złamanie, zwichnięcie i skręcenie i jak działania należy podjąć?