Zobacz

Wpisy zawierające słowo kluczowe zobacz.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

J 1, 29-34 bierziczytaj

Zobacz. Wiedz. Z przekonaniem świadcz. ...   W każdej Spowiedzi Jezus na nowo chrzci cię Duchem Świętym. ...   Prorocy postrzegają siebie jako sługi Boże. Bóg do każdego przychodzi przez najbliższych. Obyś mówił, że jesteś sługą. Obyś widział siebie jako wezwanego do bycia sługą sióstr, braci, przyjaciół. Obyś zabiegał o ich dobro i wygodę. Obyś przyjmował ich posługiwanie. ...

Zobacz cały wpis na blogu »
Nowe możliwości. Zarób w Necie

Tylko od Was zależy ile zarobicie siedząc sobie wygodnie przed monitorem. Spróbuj może warto na pewno nie zmarnujesz czasu.

Zobacz cały wpis na blogu »
Żyj na darmo, albo zgiń za coś Wszystko dla kobiet - czyli czego Wam potrzeba

John Rambo to bez wątpienia kultowa postać. Można za nią nie przepadać, można być wobec niej obojętnym, ale należy przyznać rację, że na stałe odcisnęła swoje piętno w historii kina akcji.Mija 20 lat od momentu gdy poprzednia część charyzmatycznego bohatera Johna Rambo zawitała na ekrany kin. Ostatnim razem, czyli w 1988 roku John Rambo walczył w Afganistanie przeciwko Rosjanom, w produkcji pod tytułem "Rambo III". Czy jest powód, aby dziś cieszyć z tego, że seria nie pozostała trylogią i możemy oglądać kolejną część przygód Johna w kinach? Nie wiem czy moja odpowiedź na to pytanie, będzie obiektywna, gdyż wychowałem się na serii "Rambo" z Sylves (...)

Zobacz cały wpis na blogu »