Zioło

Wpisy zawierające słowo kluczowe zioło.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

MAJERANEK - zastosowanie w leczeniu oraz MAGJI... Avatari Witch - Szamanka

  MAJERANEK – zastosowanie w leczeniu oraz magji…       Majeranek znalazł zastosowanie w kuchni, jako przyprawa, oraz ze względu na swoje właściwości lecznicze sprawdzony naturalny lek.   Poleca się go na:   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Pobudź w sobie "Radość " Olej CBD, herbata konopna, maść konopna - Konopna Farmacja Poznań

 Statystyki mówią, że przeciętny Polak w ciągu roku spożywa ponad pół kilograma herbaty, niestety najczęściej sięgamy po tę niższej jakości, mniej zdrową, czarną i to zwykle w torebkach (czyli nie wiemy jak wygląda to, co pijemy).  Do torebek producenci wkładają najtańszy tzw. pył herbaciany, a nie liście, z których po zaparzeniu uwalnia się więcej korzystnych dla naszego zdrowia substancji, takich jak np. olejki roślinne czy polifenole. Herbata liściasta jest smaczniejsza i mocniejsza.  Ta, która jest umieszczana w torebkach jest zazwyczaj stara, zleżała najpierw w magazynach, potem na półkach w supermarketach, nie ma już tego smaku i aromatu co „prawdziwa” (dobrej jakości – liściasta).  Dlatego proponujemy herbatę ręcznie sortowaną i  pakowaną  mieszankę Radość Aromatyczna kompozycja ziół, wpływająca pozytywnie na poprawę nastroju. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Herbata konopna - sposób na relaks Olej CBD, herbata konopna, maść konopna - Konopna Farmacja Poznań

Jednym z najlepszych sposobów na zrelaksowanie się są herbatki o właściwościach wyciszających. Herbaty konopne dzięki zawartości kannabinoidów załużyły na miano Herbat relaksacyjnych  to bez wątpienia jedna z najszybszych, najwygodniejszych i najzdrowszych metod na odstresowanie. dzięki naturalnym właściwościom poprawią jakość Twojego snu. Herbaty konopne zmniejszają także napięcie i nerwowość.   Michelle Reillo, Ph. D i współzałożyciel ViPovaTM napisał : "ludzki układ endokannabinoidowy jest odpowiedzialny za sieci pamięci w mózgu, zarówno pobudzania i hamowania, w tym neurogenezy w hipokampie komórek ziarnistych, które regulują terminy z endokanabinoidów zgodnie z potrzebami mózgu, odczuwaniem bólu, nastroju, plastyczności synaptycznej, regulacji apetytu i smaku". (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jak skręcic swojego pierwszego Batata ZADANIE JB NA INFORMATYKE

W dzisiejszym blogi opowiem wam jak skręcić batata czyt. (joint) a więc tak potrzebujecie bletki (polecam OCB) i oczywiśćie towar. zaczynacie od skuruszenia tematu w młynku (mozna dodać tytonia ale nie polecam)następny krok wygląda tak ze musimy zrobic filterek najlepiej z literka M (wtedy nie ma komet) następnie trzeba przygotować bibułkę i filterek następnie wsypac towar układamy ładnie towar i powoli zawijamy trzeba zrobic tak zeby bletka owineła wokoło towaru pozniej moczymy klej na bibółce i zaklejamy  następnie musimy dobrze ubic naszego batata skręcić końcówkę zeby ładnie wyglądał przypalamy filterek jesli wystaje bibółka i na koniec odpalamy i cieszymy sie ładnie skręconym batatem

Zobacz cały wpis na blogu »
Przykrość Schizofrenia, pamiętnik,

Najbardziej przykry moment po detoksie?   Powiem tak wszystko było przykre, to że brałam, to że wylądowałam na detoksie, to że moja rodzina musiała patrzeć na kogoś takiego jak ja, czyli narkomana w tamtym czasie.To że moja mama uroniła wiele łez przeze mnie.To że cała ekipa która ze mną brała nie była przy mnie kiedy z tego wychodziłam tylko śmiała się z tego że byłam na detoksie i tym podobnym.Przykre było to że byłam taka głupia, i dałam się uzależnieniu.Dzięki sobie już wiem że nigdy nie dam się po raz kolejny  i przestrzegam wszystkich przed braniem dla zabawy.

Zobacz cały wpis na blogu »
Po braniu.... Schizofrenia, pamiętnik,

Co się stało po tym jak odkryli u ciebie schizofrenie? Moje życie zaczęło żyć jeszcze raz.Od nowa.Czułam się jak roślina, przyjmując leki, gdyż po ich wzięciu szłam spać. Nie byłam w stanie nic robić, były mocne i mnie otępiały.Nie pracowałam oczywiście, bo nie byłam do tego przygotowana.Od 24 roku kiedy zaczęłam brać leki, przestałam na dobre brać zakazany owoc.Powiem szczerze przez około 2 , 3 lata nie chodziłam do pracy, mój orgaznizm w tym czasie wracał do siebie, tzn moja dopanina wracała do równowagi.Pewnie zastanawiasz się z kąd miałam na życie, a to w sumie dzięki rencie, to była jałmużna.Gdyby nie rodzice wylądowałabym na ulicy bez tak naprawde środków do życia.Wracając do czasów gdzie spałam gdzie popadnie, szukałam tylko gdzie da się zapalić, byłam nawet tak bardzo zdesperowana że jechałam d (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Dobra miejscówka Nasiona Marihuany

2. Znalezienie odpowiedniego miejsca na nasze nasionka Moim zdaniem jest to najtrudniejsza część całej pracy. Po prostu nie ma miejsc idealnych, zawsze istnieje ryzyko, że ktoś je znajdzie. Przy szukaniu miejsca należy kierować się następującymi kryteriami: zam (...)

Zobacz cały wpis na blogu »