Zdrowe przepisy

Wpisy zawierające słowo kluczowe zdrowe przepisy.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

6 zaskakujących korzyści zdrowotnych wynikających ze spożywania białka konopi [poparte naukowo] Olej CBD, herbata konopna, maść konopna - Konopna Farmacja Poznań

Białko konopne, nazywane również proteiną białkową to 50 % białko roślinne, które pozyskuje się w procesie tłoczenia na zimno ziaren konopi siewnej, która uważana jest za jedną z najpopularniejszych roślin występujących na Ziemi. Zalicza się ją do grupy „superfood” , ponieważ jest ona kompletnym źródłem białka. Wiele osób na hasło konopia źle reaguje, ponieważ nie wiedzą oni o tym, że konopia siewna nie ma nic wspólnego z konopiom indyjską (marihuaną). Białko konopne, jak sama nazwa wskazuje, to białko pochodzące z rośliny konopnej, a konkretniej jej nasion. W nasionach nie ma kannabinoidów dlatego nie spowodują,że będziesz odczuwał efekt znany jako "ha (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Poznaj korzyści zdrowotne nasion konopnych . Olej CBD, herbata konopna, maść konopna - Konopna Farmacja Poznań

  Nasiona konopne podarują Ci bezcenną dawkę relaksu. Włączenie nasion konopi do diety Twojej rodziny ochroni Wasze serca, poprawi trawienie i wygładzi cerę. Wystarczą tylko 2 łyżki dziennie w ramach zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia.   Siemię konopne zasłużyło sobie na miano superfood dzięki bogactwu cennych składników odżywczych. Wiedziałaś, że mogą pochwalić się największą ilością pełnowartościowego białka wśród wszystkich roślin na świecie? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Czas na lepszą wersję siebie! Porady Dietetyczne

Każdy człowiek może, a nawet powinien zmieniać siebie na lepsze. Traktowanie ciągłego doskonalenia siebie jako misji życiowej, to świetny sposób na to, by nie dać się wciągnąć w nieustającą stagnację. Na pewno warto jest więc już dziś zastanowić się nad tym, jak wygląda nasza kuchnia i czym się żywimy na co dzień. Okazuje się, że wielu z nas, a nawet większość (!), nie przestrzega zasad zdrowego odżywiania. Jest to naprawdę załamujące zjawisko, bowiem prowadzi ono do ciągłego powstawania chorób, bólu fizycznego, a nawet psychicznego. Poczucie, że nasze ciało jest dla nas idealne, to klucz do tego, by zawsze mieć siłę do uśmiechania się. Przepis na sukces jest jeden – zmieńmy w naszych kuchniach to, co niezdrowe i zacznijmy żywić się świadomie. Droga pod górę Nie da się ukryć, że cały proces, w którym najlepsze przepisy z dzieciństwa trzeba będzie zastąpić nieco innymi, na pewno kojarzyć nam się będzie jako b (...)

Zobacz cały wpis na blogu »