Za

Wpisy zawierające słowo kluczowe za.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Łk 11, 47-54 bierziczytaj

Za odwrócenie się od Boga nieodwracalnie stracisz świątynię. ...   Boże Słowo czasami jest dla ciebie trudne do przyjęcia. Bóg zawsze wypowiada je do ciebie z największą miłością. ...   Pojednać się i powrócić do szczerych dyskusji. ...

Zobacz cały wpis na blogu »
29.12.2019 - Oklepany temat, czyli "Nowy JA, nowy rok." W ogniu przeznaczenia, czyli upadłem by powstać z popiołu...

Czas start, witaj świecie... Żegnajcie moje stare nawyki.    No więc, wstęp już mam.  Teraz pora się trochę rozwinąć więc lecim... Rok 2019, a raczej jego końcówka to dobry czas by ustalić sobie noworoczne postanowienia na rok 2020 i kurczowo sie ich trzymać. (przez pierwszy tydzień). Do samego zakończenia roku 2019 byłem lekko duchem z odrobiną egoizmu co odbiło się na moim związku partnerskim dosyć mocno, a jakby tego było mało przy okazji dostałem rykoszetem w mój spokój... coś a'la napierdalanie piłką po ścianach aż niefortunnie przypierdoli nam w pysk :).   Tym razem rok 2020 będzie moim rokiem w którym uszczypne szczęście by nie myślało czasem, że nie należy do mnie.   Z fartem i wytrwałością!  Stysiak M.  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Ranking darmowych chwilówek - pierwsza gratis Darmowe chwilówki pierwsza pożyczka za darmo

         Kwota pożyczki: 100 - 3000 zł           Czas na spłatę: 1 - 30 dni    WEŹ                      Kwota pożyczki: 100 - 3000 zł            Czas na spłatę: 5 - 30 dni       (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zjawiska,2016 Moje wiersze

          Zjawiska , 2016   Za oknami szaleje burza... Konary drzew słaniają się-pochylane wiatrem... Czasem błyskawica rozświetli otoczenie, a grzmoty potęgują grozę.. Krople deszczu i gradu obijają szyby...   Nawet groźne zjawiska są piękne, podziwiam je bez końca, patrząc przez okno- jestem jak w letargu.. Wszystko przeminie- znów zaświeci słońce.. Aura się uspokoi...   Powiew odświeżonego powietrza-zapełni nasze płuca, Osierocone po burzy ptaki- odnajdą rodziców... Ja zapomnę o rożnych problemach, uśmiech znowu rozjaśni mi lica.. To cud natury ..!   mariatalar                 (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Podziw,2004 Moje wiersze

            Podziw,2004   Za oknami śnieg,  za oknami wiatr.. Wolno płynie czas.. Podziw wzbudza -cudowna drzew  otulina.. Puch śnieżny osadził się na konarach drzew, wiatr faluje nimi-nucąc cichą pieśń.. Dzień- jak wieczność trwa.. Można tylko spacerować pośród pól  i drzew, podziwiać spotykane sarny i dziki, które przemierzają polany i ścieżki... Krajobraz to piękny-wprawia w zadumę, uspokaja duszę,przemawia milczeniem... Póki sił wystarczy-trzeba wzrok sycić tym pięknem natury ! Nim na horyzoncie pojawią się chmury.. Ciesz się każdą chwilą- budzący  się dzień winien zawsze być radosny..! Posłuchaj-jak chmary ptaków  nucą pieśń miłosną..!   mariatalar (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Droga,2002 Moje wiersze

              Droga,2002 Krok za krokiem posuwam się dalej, Choć droga ciernista- w walce nie ustaję, Co znaczy zmęczenie-wobec przeznaczenia? Każde wspomnienie-budzi skojarzenie...   Wiatr delikatnie muska mnie  i pieści, Koi chorą duszę-utula w boleści.. Jak jasny promyk słońca- wskrzesza znów nadzieję..! Naprzekór wszystkiemu-dziś znowu się śmieję..!!   Patrzę na radość ptaków,krążących w ogrodzie, Choć ich jutro niepewne-harcują swobodnie..! Cieszmy się więc każdą chwilą, Którą los nam podarował-zanim promyk słońca za chmury się schowa..!!   mariatalar

Zobacz cały wpis na blogu »
Kupując prezent dla nastolatek Świąteczny czas

Nie tylko świąteczne, ale i na codzień darmowe gry java Chłopców jak i dziewczyn zmienić zdanie co dzień o wszystkim. Prezent na Boże Narodzenie nie powinno być inaczej. Jaki jest idealny prezent dla nastolatka? Kto wie - oni sami mogą nie wiedzieć. Co do zmian nastolatek jest każdego dnia, dorośli mogą stracić swoje nastolatków kopnięć. Face it - światy dorosłych i nastolatków zawsze była i zawsze będzie, bardzo różne właściwości, składu i dynamiki. Pieniądze, gadżety, jedzenie: Universal Prezenty Jeden rodzaj daru, który jest bardzo gorąco teraz jest jakiejkolwiek drogi gadżet. Jeśli jest to high-tech i cool, to będzie hit. Innym pomysłem jest je zdobyć coś związanego z ich hobby i zainteresowaniach. Jeśli prezent będzie niezwykle popularny gotowości środków pieniężnych, nie może być sposobem, aby go ubrać się. Zbierz je w duchu Bożego Narodzenia poprzez ich otw (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Red Faction Guerrilla Gry na telefon Java

A mój kot ciągle szuka darmowe gry java Zwabiony przez bogate żyły marsjańskiej rudy, górnik Alec Mason przybywa na Marsa spragniony nowego życia. Ale obietnica lepszej przyszłości dla Mason szybko zanika. Osadnicy są opuścić swoje domy i roszczeń górniczych przez chciwych z Ziemi mega-korporacji. Red Faction to jedyna nadzieja dla rozproszonych i zdemoralizowanych kolonistów Marsa. quest Masona do nowego życia stała się walka o przetrwanie, a los naszej planety zależy teraz z nim i Red Faction.

Zobacz cały wpis na blogu »
Raport ITU. 200'000 wiadomości tekstowe są wysyłane co drugi gsmkrol

Co drgi sms w Polsce wysłany jest z darmowa bramka sms   Liczba wiadomości tekstowych wysyłanych potroiła się w ciągu ostatnich trzech lat i powinny dotrzeć do 6,1 bilionów w 2010 roku. Innymi słowy, blisko 200 000 wiadomości tekstowych wysyłanych w ciągu sekundy. Więcej fascynujące statystyki z raportu ITU Świata w 2010 w liczbach i faktach (pdf) Powiązane z SMS: - Zakładając, że średni koszt w wysokości 0,07 EUR za wiadomość SMS, w 2010 roku ruchu SMS generuje około 812 000 USD na minutę (czyli około 14 000 USD co drugi). - W 2009 r. przychody SMS stanowiły 12% Chiny największych operatora telefonii komórkowej przychodów ogółem. - Polska i Stany Zjednoczone w połączeniu stanowiły 35% wszystkich wiadomości SMS wysyłanych w 2009 roku. Powiązane z abonamentów komórkowych i sieci - Do (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CÓŻ ZA WYDARZENIA NAS CZEKAJĄ? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CÓŻ ZA WYDARZENIA NAS CZEKAJĄ? 219. Burze, gromy i pioruny w narastający sposób, i nie da się tego zatrzymać do momentu, aż zmieni się ludzkość na lepsze lub wyginie ostatecznie! Z j (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CÓŻ ZA NIEBAGATELNA NAGRODA WAS SPOTKAŁA? Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

CÓŻ ZA NIEBAGATELNA NAGRODA WAS SPOTKAŁA? 452. I zamiast podążać ludzkość drogą rozwoju duchowego, to wszyscy poszli drogą upadku rozumowego! (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
10 miliardów dolarów do nabycia na eBayu. Trendystyle - czyli o tym, co jest trendy

Bijąca wszelkie rekordy inflacja w afrykańskim Zimbabwe zmusiła tamtejszy rząd do podjęcia decyzji o denominacji waluty. Od 1.08 2008 państwowy dolar pozbędzie się aż 10 zer. W związku ze zmianami wypuszczono specjalny banknot o nominale 10 mld dolarów zimbabweńskich. Nie można nim zapłacić za żadne ekskluzywne towary, co więcej – banknot ten ma wartość mniejszą niż pół bochenka chleba, jednak od wczoraj jest jednym z najbardziej pożądanych towarów na eBayu. To zupełnie zrozumiałe: kto nie chciałby mieć 10 mld dolarów w portfelu?   Aukcje są do zobaczenia tutaj

Zobacz cały wpis na blogu »