Złom

Wpisy zawierające słowo kluczowe złom.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Uszkodzone wtryskiwacze w aucie na złom Złomowanie aut

Napływ paliwa do wtryskiwacza jest wykonywany przez połaczenie na wcisk w otworach utworzonych w pojemniku zasilania spryskiwaczów, a bezusterkowe uszczelnienie poręcza akcesoryjny pierścień uszczelniający. W otoczeniu doprowadzenia benzyny do wtryskiwacza stosowany jest dodatkowo filtr, który chroni wtryskiwacz przed zanieczyszczeniami. Doprowadzenie napięcia do zacisku cewki powoduje, że pole elektromagnetyczne podnosząc kotwicę pobudza bezpośrednio wtryskiwacza i zapoczątkowanie wtrysku paliwa. Rozrnaite układy kabli dolotowych i kanałów w głowicy wymuszają różnego wykucia strugi paliwa, od której zależy kształt cieku, róg rozwarcia heble i wielkość kropli benzyny, które maja niewyniośli wpływ na jakość generowanej mieszanki. Przechwycenie zasilania cewki wtryskiwacza pobudza zamknięcie go siłą sprężyny zatykającej wtryskiwacz. Odpowiedni czas wtryskiwania Czas wtryskiwania nazwanej porcje benzyny zależy od przekroju (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jeszcze nie koniec Moje okolice

Pamiętacie problemy ze skrzyniami biegów? Wszystko były jak nowe ale nie minął miesiąc a już zaczęły się zacinać! Z początku myśleliśmy, że to wina samych skrzyń ale nie - okazało się, że w warsztacie podczas wymiany skrzyni jakiś amator nie wlał do niej oleju! Dacie wiarę?! Sprawę na szczęście udało się rozwiązać, a skrzynie nie zostały uszkodzone, mimo wszystko to spora dawka stresu... Na dodatek niewiele brakowało a taki sam numer wycięli by naszym znajomym ze skupu złomu! Tyle tylko, że chłopaki się szybko zorientowali w problemie i szybko naprawili błąd :)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zarządzanie Moje okolice

Już drugi raz powaliło mnie przeziębienie i nie byłem nawet w stanie wyjść z domu i dowlec się do auta! No ale mamy XXI wiek, biznesem mogę zająć się bez wychodzenia ze swojego apartamentu :) Przede wszystkim przekazałem zlecenia na regeneracje skrzyń biegów do firmy, która zajmuje się tym tematem. Drugą sprawą było stworzenie reklamy dla mojego stałego klienta - musiałem się z tym postarać! No i to było na tyle, mimo wszystko chory człowiek jest bardzo osłabiony...

Zobacz cały wpis na blogu »
Pełna kasa Moje okolice

Nosił wilk razy kilka... naprawiłem już ze sto kas u klientów ale moja własna działała bez zarzutu - do dzisiaj... Jak zwykle naprawa okazała się nieopłacalna i sprzęt zawiozłem do skupu surowców wtórnych, a po drodze kupiłem jeszcze olej na wymianę do mojego "bolidu" :)

Zobacz cały wpis na blogu »
Napraw ciąg dalszy Moje okolice

Kolejny dzień wypełniony zleceniami na naprawę kas fiskalnych, chyba z 5 godzin byłem w trasie! No i właśnie z trasą wiąże się moja "przygoda" - w pewnym momencie dosłownie rozpadła mi się skrzynia biegów! Następny dzień spędziłem w domu a starą skrzynię udało mi się sprzedać na złom...

Zobacz cały wpis na blogu »
Kurs Moje okolice

Znajomy zapisał się na specyficzny kurs podwyższający jego kwalifikacje zawodowe! Zobowiązałem się go przywieźć z powrotem ale przyjechałem za wcześnie no i czekając na niego poszedłem na dobrą pizzę. Ostatnia rzecz tego dnia to była wywózka złomu i fajrant!

Zobacz cały wpis na blogu »
To nie wszystko Moje okolice

W trakcie wymiany oleju okazało się, że mój układ wydechowy jest cały skorodowany i trzeba go wymienić! Stary powędrował na złom, panowie mechanicy zajęli się montażem nowego, a ja do końca dnia zostałem bez samochodu... Cóż, przynajmniej znalazłem dobrą wymówkę, żeby nie jeździć po klientach, pozostało mi jedynie udać się pieszo do domu, a tam czekała już na mnie wyśmienita pizza!

Zobacz cały wpis na blogu »
Nowe! Moje okolice

Praktycznie cały dzień korzystam z podkolanówek uciskowych i nawet najlepsze mogą się zużyć! Na szczęście w porę zamówiłem nowy komplet bo czekała mnie mała robota z wywożeniem złomu. Nie powiem - było z tym dużo pracy, bynajmniej nie łatwej! Na koniec zafundowałem sobie sałatkę włoską - moja ulubiona!

Zobacz cały wpis na blogu »
Serwis na okrągło Moje okolice

Ostatnio oddano do mnie na gwarancji pięć kas fiskalnych, wszystkie w zasadzie z tą samą usterką - zwarcie na kablach. Byłem przygotowany na jedną lub dwie reklamacje ale nie aż tyle! Godzina była taka, że sklepy w których mogłem się w owe kable zaopatrzyć były już zamknięte co do jednego, pozostało mi jedno wyjście - złom. W stercie starych urządzeń Hi-Fi znalazłem dostatecznie dużo przewodów aby ukończyć wszystkie naprawy, skończyłem je wieczorem i byłem strasznie zmęczony! Co mi pozostało? Rzecz jasna pizza prosto z pieca :)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wypadek Moje okolice

Samochód kolegi odmówił posłuszeństwa na autostradzie i trzeba go było zaholować do warsztatu. Panowie mechanicy wymienili sporo części, a stare powędrowały na złom. My w trakcie całej tej naprawy nie mieliśmy nic do roboty - raczyliśmy się wyborną pizzą!

Zobacz cały wpis na blogu »
Pomoc w potrzebie Moje okolice

W drodze do klienta mój samochód z niewiadomych przyczyn zgasł i nie chciał z powrotem zapalić! Cóż zrobić, nie pozostało mi nic innego jak tylko wezwać profesjonalną pomoc drogową! Po wizycie w warsztacie okazało się, że jeden z cylindrów się po prostu złamał i trzeba go wymienić - pierwszy raz coś takiego widziałem! Stary cylinder powędrował na złom, a ja w oczekiwaniu na naprawę zamówiłem swoją ulubioną pizzę!

Zobacz cały wpis na blogu »
Już po Moje okolice

Mój nowy dostawczak wreszcie ma zabudowane wnętrze jak należy! Chwała profesjonalistom! Biuro techniczne zabudowy samochodów dostawczych spisało się na medal! Z tej okazji pozwoliłem sobie na odrobinę luksusu, pyszne spaghetti bolonese! Po tej uczcie nie miałem już ochoty na żadną pracę, ale...musiałem jeszcze wywieźć stare części samochodowe na złom! I tyle!

Zobacz cały wpis na blogu »
Koniec i początek Moje okolice

Jedno z moich aut odmówiło posłuszeństwa na dobre, poza tym było już całe skorodowana - lata stania na dworze zrobiły swoje. Nie było sensu go sprzedawać, postanowiłem je oddać na złom. W międzyczasie zająłem się swoim samochodem firmowym - trzeba było w nim wymienić nadkola (były już dosyć zużyte) i w związku z tym zwróciłem się do firmy zajmującej się zabudową samochodów dostawczych. Przez cały dzień byłem tak zajęty, że nie miałem nawet czasu nic zjeść! Odbiłem to sobie wieczorem - pyszna pizza to to czego mi było potrzeba!

Zobacz cały wpis na blogu »
Złom na maksa Moje okolice

Wraz ze znajomym opróżnialiśmy jego garaż - zbierał tam złom przez wiele lat! Oczywiście jak to w trakcie "zabawy" ze złomem bywa, zahaczyłem nogą o kawałek żelastwa i rozdarłem moje podkolanówki uciskowe! Znajomy postanowił mi podarować nową parę - bardzo miło z jego strony. Po skończeniu porządków zawieźliśmy tą stertę rupieci na złom, a potem mogłem wreszcie odpocząć w moim wygodnym pokoju.

Zobacz cały wpis na blogu »
Zdrówko! Moje okolice

W trakcie przeprowadzki do mojego nowego apartamentu sporo się nagimnastykowałem i moje nogi dały o sobie znać. Dobrze, że mam już na to swój sposób w postaci wyrobów uciskowych. A przecież czeka mnie jeszcze wywózka starego złomu z garażu - co za męka!

Zobacz cały wpis na blogu »