Yankee candle

Wpisy zawierające słowo kluczowe yankee candle.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Cztery nowe zapachy od Yankee Candle 2017 Blog o zapachach w Twoich domu!

Nowa kolekcja od Yankee Candle właśnie wjechała do naszych magazynów! Coastal Living, bo taką nazwę jej nadano pewnie nie jednemu z Was przyniesie sporo radości swoimi pięknymi aromatami. A jeśli już mowa o zapachach, to sprawdźcie co przygotowano:   Coastal Living: Duża świeca - https://aromatowo.pl/duze-swiece-yankee-candle/2388-duza-swieca-coastal-living-yankee-candle.html Średnia świeca - https://aromatowo.pl/srednie-swiece-yankee-candle/2394-srednia-swieca-coastal-living-yankee-candle.html Mała świeca - (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Dekoracyjne odświeżacze powietrza - przydatna rzecz Ja to wiem

Zwłaszcza jesienią mamy ochotę coś w swoim mieszkaniu zmienić. Oczekujemy przytulnej atmosfery. Nic innego jak Yankee Candle wchodzą wtedy w grę. Odpowiednie świeczki dodają wdzięku każdemu pomieszczeniu. Tak nie wiele wystarczy, aby poczuć tę atmosferę przytulności i ogniska domowego. Te odczucia można osiągnąć także zawieszając dodatkowe zawieszki "Pachnąca Szafa" w garderobie. Wtedy cudowny zapach towarzyszy nam nie tylko w domu, ale tam gdzie się udajemy. Nie ma nic lepszego niż wspaniale pachnący szal lub sweter. W każdej chwili możemy zanurzyć nos w przepięknym zapachu. Taka mini aromaterapia na wyciągnięcie ręki, a nawet nosa. Zbliżony efekt osiągniemy także, gdy w danym pomieszczeniu ustawimy dekoracyjne odświeżacze powietrza. Nie dość, że będą efektownie wyglądać, to jeszcze dają cudowny zapach. Niektóre z nich udają nawet małe dzieła sztuki. W kilku prostych krokach (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Heverest Time już dostępny! Zapraszamy Blog o zapachach w Twoich domu!

Nowa kolekcja Heverest Time od Yankee Candle już dostępna u nas. Znajdują się w niej takie zapachy jak: Heverest Time od Yankee Candle. Znajdą się w niej takie zapachy jak: (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wielka wyprzedaż w Aromatowo.pl! Blog o zapachach w Twoich domu!

Letnia promocja w Aromatowo.pl Promocja ważna do 12.07! Nawet do 25% rabatu! Darmowa wysyłka od 100zł! Kringle Candle - 25% (woski i daylighty) http://aromatowo.pl/132-swieczki-daylighty-kringle-candle http://aromatowo.pl/129-woski-zapachowe-kringle-candle Kringle Candle - 10% (duże świece) (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kolekcja Q3 2016 od Yankee Candle już dostępna w naszym sklepie! Blog o zapachach w Twoich domu!

Otrzymaliśmy dziś dostawę nowych świec i wosków od Yankee Candle. Tym razem w nasze ręce trafiły takie zapachy: Dreamy Summer Nights Passion Fruit Martini Sunset Breeze Flowers in the Sun (...)

Zobacz cały wpis na blogu »