Wyzwanie

Wpisy zawierające słowo kluczowe wyzwanie.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

IV 24 godzinny maraton w Wysokim Mazowieckim o czym myślę jadąc na rowerze

  20 czerwca 2020 roku. Dzień kiedy miałem zmierzyć się ze swoimi słabościami i spróbować ujechac jakiś nie wzbudzający litości wynik. Kiedyś powiedziałem sobie, że niczego i nikomu nie muszę udawadniać. Ale coś co ludzie nazywają ambicją a ja czasem myślę, że to zwykła ludzka głupoty, pchały mnie do pokonywania kolejnych okrążeń maratonu.       10 rano a termometr dobrze ponad 20C stopni pokaz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Początek przygody Książkoczoliczka

Byłam w gimzajum,kiedy zaczęłam roczytywać się w blogach i właśnie wtedy narodził się pomysł na stworzenie swojego miejsca w internecie .Upłynęło jednak kilka lat zanim postanowiłam zabrać się za blogowanie na poważnie.Było kilka prób po drodze,które najczęściej kończyły się na jednym góra dwóch wpisach a potem traciłam  mój zapał i blog umierał. Możliwe,  że mój charakter ma coś z tym wspólnego, mam zawsze głowę pełną pomysłów najchętnej robiłam bym tysiąc rzeczy jednocześnie, jednak szybko tracę chęci i wiele moich pomysłów zostaje w mojej głowie na zawsze .Tym razem postanowiłam , że będzie inaczej zamierzam pisać tu codziennie albo co dwa dni ,będę się dzieli moim myślami, pomysłami czasem nawet przepisami (raczej nie zbyt często )będę pisać o książkach, filmach ,historii można stwierdzić że o wszystkim  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
My life is masterpiece - wyzwanie wakacyjne 20191 Nowa JA

Każdego dnia wakacji napiszę co mnie zainspirowało, naładowało pozytywną energią i popchnęło do przodu:) To moja motywacja na całe wyzwanie.

Zobacz cały wpis na blogu »
WYZWANIE NR 2 Zaczynam od początku

Witam Cię serdecznie.    Ostatnio zostawiłam Cię z zadaniem. Nie widzię komentarzy, ale mam nadzieję, że je wykonałeś. Jest to bardzo ważne, ponieważ musisz mieć czas na wykonanie każdego z zadań, na odpowiednie przygotowanie się do jego wykonania i do refleksji. Nie wspominając już o tym, że jeśli będziesz wykonywać rzetelnie i w odpowienim czasie zadania, będzie Ci łatwiej wykonywać kolejne.    Dzisiaj będziesz uczyć się: -planowania swojej najbliższej przyszłości -planowania swoich najbliższych 10 lat -zarządzania swoimi celami i wytyczania ich według możliwości realizacji -konsekwensji w działaniu      Po pierwsze żeby wykonać to zadanie będziesz potrzebować: (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
wstęp do mojej historii i WYZWANIE NR 1 Zaczynam od początku

Dwa miesiące temu miałam wypadek. Złamanie strzałki - diagnoza. Problemem nie było to, że jestem uziemiona. Pewnego pięknego dnia złożyłam wypowiedzenie w pracy, którą zakończyłam 10 sierpnia. Zrobiła sobie urlop, zaprosiłam do siebie siostrę i po tygodniu odwiozłąm ją do rodziców. Wten sam dzień pojechałam na zakupy, z któych już nie wróciłam, bo miałam wypadek i wylądowałąm na SORze w Inowrocławiu- 20 sierpnia. Pech chciał, bo 24 sierpnia miałam podpisać umowę w nowej pracy..    WYZWANIE NR 1 "RÓB TYLE, ILE W DANEJ SYTUACJI MOŻESZ ZROBIĆ NA 100%" 1) wyznacz cel, który teraz możesz osiągnąć 2) w jaki sposób i jaką część będziesz realizować codziennie? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
powitanie Zaczynam od początku

cześć :) zaczynam pracę nad sobą oraz nad swoim rozwojem zapraszam Cię do wzięcia udziału w różnych wyzwaniach   DO DZIEŁA !!!

Zobacz cały wpis na blogu »
Alpinista bez góry ⚪️ Pracuj z radością!

18.08.2018   Miałam zamiar tematycznie, napisać coś weekendowego, ale zmieniłam plany. Wszystko dlatego, że wczoraj dostałam CV. Poza tym akurat w tym samym czasie, „weszły mi w oczy” wpisy typu „szukam nowych wyzwań” (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WYZWANIE [#1] - Lista Małych Rzeczy. bo Cię kocham, jako najlepsze wyjaśnienie

Witam Was gorąco Kochani.  Dziś chciałabym podzielić się z Wami wynikami ze swojego pierwszego podjętego wyzwania w te wakacje.  Moim wyzwaniem było zapisywanie przez miesiąc od 01-06-2014 do 31-06-2014 codziennie jednej małej rzeczy, która sprawiła mi przyjemność bądź radość.  Na początek może podziele się z Wami tym, że udało mi się wytrwać w tym wyzwaniu. Owszem zdarzały się dni gdzie opuszczałam wpisywanie w zeszyt tej jednej rzeczy ale nadrabiałam i uważam to za mój osobisty mały sukces, bo najzwyczajniej w świecie wytrwałam. A u mnie to na prawdę dość sporę wyzwanie, bo jak pisałam mam do wszystkiego słomiany zapał.  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »