Wpisy zawierające słowo kluczowe wywiad i zdjęcia .
Pierwsza notka o chłopakach :) Tokio Hotel
Pro7 - tłumaczenie Stefan: Zmieniłem wodę dla TH...Mamy jeszcze? Proszę. Wszyscy mają coś do picia. Jest ich czworo, prawda? Publiczność: Tak.. Stefan: Oczywiście,że to wiedziałem. Tylko się wygłupiam. Panie i panowie przygotujcie bo tym pokoju...Zatkajcie uszy..Nadszedł czas..Od roku, nie w styczniu byli w Schlag den Raab.. wrócili ze swej trasy po 14-stu krajach, panie panowie wspaniałe Tokio Hotel (...) Zobacz cały wpis na blogu » |
W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.
Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.