Wszystkiego

Wpisy zawierające słowo kluczowe wszystkiego.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

#321: Nawiążmy współpracę dla ustroju nirwany - który funkcję dzisiejszych pieniędzy zastąpi szczęśliwością nirwany Totalizm i Koncept Dipolarnej Grawitacji (Kodig)

Motto: "Do czasu aż nasza cywilizacja zbuduje Wehikuły Czasu mojego wynalazku nikt z ludzi NIE może zmienić tego co już się stało - jednak może i powinien wyciągać z tego wiedzę i prawdę poczym używać je do udoskonalania przyszłości."   #321: Nawiążmy współpracę dla ustroju nirwany - który funkcję dzisiejszych pieniędzy zastąpi szczęśliwością nirwany   Czy kiedykolwiek czytelniku zadawałeś sobie pytanie jak wygląda i się czuje dodawanie osobistego wkładu w ogromnie istotne dokonywanie przełomu moralnego - jaki może zmienić losy całego narodu lub nawet ludzkości? Albo dlaczego jedne osoby aktywnie włączają się do zaszczytnego ucze (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DOSKONAŁOŚĆ STWÓRCY, POCZĄTEK I KONIEC WSZYSTKIEGO Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

DOSKONAŁOŚĆ STWÓRCY, POCZĄTEK I KONIEC WSZYSTKIEGO 267. I choć przenika ta świadomość tu na Ziemię do ludzi, to i tak nigdy ludzkość nie uzyska właściwego wyobrażenia, gdyż powyższe pojęcia są poza zdolnością ich pojmowania. Rozum produkt mózgu przedniego pojmie tylko w zakresie ziemskim, czyli materię, ograniczone czasem i prz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »