Wróżby

Wpisy zawierające słowo kluczowe wróżby.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Wróżby online Wróżby online

Sprawdzone Wróżby online z kart Tarota. Skontaktuj się z doświadczoną wróżką i odmień swój los, zanim będzie za późno!

Zobacz cały wpis na blogu »
Przesądy ludowe związane z ciążą Szeptuchy Wiedza Tajemna

Przesądy związane z ciążą (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Przesądy ludowe związane z dziećmi Szeptuchy Wiedza Tajemna

Zabobony związane z dziećmi   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Lista ludowych przesądów Szeptuchy Wiedza Tajemna

Oto lista ludowych przesądów, niektóre z nich są nadal aktualne… (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Przesłanie z Kart Anielskich na Lipiec Szeptuchy Wiedza Tajemna

W Lipcu energia miesiąca, jeżeli ją dob (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wróżby z kart ezoteryka dla każdego

Wróżby z kart tarota  i klasycznych na każdy temat wrozka.chmurka@gmail.com

Zobacz cały wpis na blogu »
Wróżba z kart tarota ezoteryka dla każdego

Wróżby z kart tarota na temat: zdrowie,uczucia finanse,praca,sprawy urzędowe,rodzina Sesja ezoteryczna przez skype,telefon Cena do uzgodnienia ,tel.513501092 wróżka chmurka

Zobacz cały wpis na blogu »
Andrzejki – moment zabawy, wróżb, prorokowania przyszłości Skuteczne odchudzanie

Andrzejki – nikt dziś nie wyobraża sobie polskich kultury a obrzędów bez nich. Świętujemy je w swym terenie od lat. Z pokolenia na pokolenie przedstawiamy obyczajowość przepowiadania i fantastycznej imprezy w wigilię świętego Andrzeja. To notabene od świętego wydarzenie dostał znajomą definicję.   Rzeczywiście to się wszystko rozpoczęło Dzisiejsze Andrzejki, które przypisujemy przede wszystkim spośród genialną także krzykliwą imprezą, dzielą się bardzo z tych, jakie celebrowano przed latami. Albowiem rozumiemy gruntownie, iż w Polsce aktualnie w XVI wieku organizowano je jak ojczystą tradycję i że nie egzystujemy jednym terenem, gdzie w bieżącą noc goście się imprezują. A kiedy owo wszystko się rozpoczęło? Naprawdę na dobrą sytuację nie ma na niniejsze zagadywanie dosadnej odpowiedzi. Kronikarze od latek poszukują rodowodu Andrzejek zaś nie są co do niego (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wróka Vitalissa - -Karty Anielskie Wróżka Vitalissa - Karty Anielskie

Wróżka Vitalissa - Karty Anielskie - Wróżenie z Kart Anielskich kontakt www.wrozkavitalissa.za.pl   Anioły są miłością zesłaną z Nieba Anioły są takie piękne, ciche, nietknięte.... Zawsze otaczają Cię ze wszystkich stron. Nie można bez nich żyć nawet gdy w nie nie wierzysz, One są przy Tobie zawsze, jak powietrze... aniol wróżka wróżba karty anielskie Anioł to istota, która jest przy Tobie , Nawet gdy śpisz... Chociaż Ty tak bardzo się przed tym bronisz, Pragnie Twojego szczęścia Twój Anioł Miłość. Archaniołowie są najważniejszymi Aniołami ludzkości. Mają ogromny zakres działania, który dotyczy miedzy innymi postępu i ewolucji. Żyją w przenikającym je boskim Świetle i przekazują je do otwartych ludzkich serc. Chron (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Ezoteryka od zawsze była nam bardzo bliska Ezoteryka od zawsze była nam bliska

Można śmiało powiedzieć, że choć często to zatajamy, to jednakowoż zwracamy znaczną uwagę na to wszystko co związane z ezoteryką. Nie można się wstydzić, ponieważ tarot to w końcu nic zbytnio nadzwyczajnego. Pamiętajmy, iż ogólnie człowiek jest taką istotą, która szuka w czasie swojego życia czegoś ciężkiego do opisania. To znaczy niby twardo stąpamy po ziemi, jednakże umiemy docenić tarota albo wróżby. Bardzo dobrze, ponieważ wystarczy nieco dystansu, aby mieć okazję czerpać wiele przyjemności z ezoteryki. Naprawdę tak jest! Trudno również nie napisać, że wróżba może dać sporo do myślenia. W szczególności wróżby dot. miłości są pod bardzo wieloma względami mądre. Kiedy karty tarota na przykład powiedzą nam, iż za krótki czas znajdziemy miłość życia, lecz nie powinniśmy siedzieć w bezczynności, to zapewne zabierzemy się za prowadzenie życia. Kto w żadnym wypadku powinien zawsze unikać wszystkiego co ma związek z ezoteryką? No cóż, pamiętajmy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Rodzaje jasnowidzenia Jasnowidzenie

Zdolność postrzegania informacji bez wdrożenia pięciu znanych ludzkich zmysłów to potocznie jasnowidzenie. Zademonstruję wam kilka rodzajów. Psychologiczne jasnowidzenie jest to pojęcie które wynaleźliśmy do pokrycia szczególnego wariantu jasnowidzenia. Są ludzie których upodobania takiego uczucia niesłychanie często są mylne z rzeczywistością. Jasnowidzenie psychologiczne mają prawo być również zwane jako psychiczny doradzca. Psychometria jest sama w sobie rodzajem jasnowidzenia. Jak to się mówi, obiekt może zostać pominięty, a wiele osób może skorzystać z tego jasnowidzenia praktycznie bez konieczności. Niektórzy nawet mniemają, że mimo, że nie są świadomi posiadania jakiejkolwiek psychicznej siły dotykają antycznych mebli lub obrazów. Tak przywracają sobie wspomnienia. Kolejnym sposobem jasnowidzenia jest Astralowe Jasnowidzenie. Postrzegamy żywe osobowości, które nie mają fizycznego ciała. Jasnowidzenie zaczyna się kształto (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Z pewnością dobra wróżba nie jest zła Niewątpliwie fajna wróżba wcale nie jest zła

Owszem, to co mówi nam wróżka albo wróżbita w żadnym razie nie powinno być wzięte przez nas śmiertelnie serio. Przecież to tylko wróżba! Jeżeli wedle wróżby będziemy niedługo bardzo zamożni, bez cienia wątpliwości nie możemy rzucać pracy, ponieważ po prostu nie mamy jeszcze 100% pewności. Zapewne każdy potwierdzi, że wróżby są wielce ciekawe, powodujące, iż będziemy mogli nieco podsumować nad swoim żywotem. Moim zdaniem to jest właśnie najbardziej znacząca zaleta wróżb - najzwyczajniej w świecie możemy dzięki ezoteryce nieco dowiedzieć się o sobie. Czyli jeżeli wróżba będzie bardzo pesymistycznie traktowała o naszym zdrowiu, nie popadajmy w rozpacz, ale należałoby może zmienić coś w typowym trybie życia. Można powiedzieć, że w dzisiejszych czasach ezoteryka będzie coraz popularniejsza, bo tradycyjna religia jest w odwrocie. Zapewne księżom to nie za bardzo odpowiada, ale tak właśnie będzie, tzn. wróżka albo wróżbita zdecydowanie nie b (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wróżenie Magia miłosna

Kilka słów o wróżeniu Niezależnie od tego czy jesteś stałą bywalczynią/bywalcem, która/który akurat teraz potrzebuje czegoś więcej niż wątpliwej wizji swojej przyszłości, myślę,że to nie jest przypadek, że akurat teraz, w tym momencie Twojego życia wichry chaosu sprowadziły Ciebie akurat do mnie. Moją przygode z wróżeniem i parapsychologią  zaczęłam od dzieciństwa, gdzie moja babcia wszystkiego mnie uczyła. Pochodzę z rodziny, gdzie magia była kultywowana od wieków. Od wielu już lat jestem zawodowo związanaz dziedziną określaną jako wróżbiarstwo, jasnowidzenie czy parapsychologia, która stała się dla mnie nie tylko sposobem na życie, ale również wielką, życiową pasją. Tarot, astrologia i inne techniki wróżebne zainteresowały mnie jescze głębiej, więc doszkalałam się na wielu kursach czy też seminariach astrologicznych. Zajmuje się rónież magią zarówno zdejmowaniem zaklę (...)

Zobacz cały wpis na blogu »