Wordpress

Wpisy zawierające słowo kluczowe wordpress.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Dwie wersje WordPressa. Oficjalny blog Grupy Pino

Niedawno udostępniliśmy Państwu najnowszą wersję WordPressa, opartą na wersji serii 5.9.  Pierwotnym założeniem było zastąpienie w instalatorze skryptów dotychczasowej wersji 4.3, która choć cieszyła się dużym zainteresowaniem, to jednak niekoniecznie wspierała współczesne standardy. Pojawiły się jednak sygnały od części z Państwa, że do pewnych zastosowań wolą korzystać ze starszej wersji skryptu. Dlatego w myśl starego powiedzenia: "wilk syty i owca cała" postanowiliśmy, że to Państwo będziecie mogli zdecydować, z której wersji będziecie korzystać.   Oczywiście, w pierwszej kolejności rekomendujemy korzystanie z nowszej wersji WordPressa, z racji, że jest ona dostosowana do współczesnych standardów, takich jak responsywność stron czy połaczenia HTTPS/SSL.   Jednak ostateczny wybór pozostawiamy Państwu ;)

Zobacz cały wpis na blogu »
Najnowszy WordPress na PRV.PL Oficjalny blog Grupy Pino

Miło jest nam zakomunikować, iż od dzisiaj w instalatorze dostępna jest najnowsza wersja WordPressa serii 5.9.   Nowa wersja bez problemów wspiera obsługę połączeń HTTPS, jak i "responsywność" czyli "dopasowywanie się strony" do rozmiaru ekranu urządzenia na którym jest wyświetlana, co pozytywnie wpływa pod kątem obsługi urządzeń mobilnych, takich jak telefony czy tablety.   Najnowsza wersja WordPressa to również możliwość korzystania z najnowszych szablonów i wtyczek.   Ponadto wprowadziliśmy nowe rozwiązanie, które poszerza możliwości instalacyjne skryptów - do tej pory jedna baza danych mogła obsługiwać tylko jedną stronę z danym typem skryptu - od momentu udostępnienia najnowszego WordPressa możliwe będzie zainstalowanie nawet do 16 stron z WordPressem w oparciu o jedną bazę danych i możliwość taka zostanie w przyszłości zaimplementowana także dla innych typów skryptów.   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Strony www u kogo i za ile strony internetowe za ile i gdzie

Uzyskanie adresu strony internetowej. Darmowa witryna może być bazą podstawową do jej dalszego, płatnego rozbudowywania, np. W przypadku sklepu internetowego niezbędny będzie także regulamin napisany przez prawnika. Mimo to bardzo zalecamy uwzględnienie tych porad - pozwoli to ulepszyć komunikację z klientem i uniknąć nieporozumień. Czy nie warto więc od razu zainwestować w profesjonalny projekt i zadbać, aby strona internetowa nie tylko “była” ale i pracowała na Ciebie i Twoją firmę. Następnie wyślij do nich przygotowany dokument i prośbę o przygotowanie wyceny. Ile kosztuje strona internetowa ? Ceny zaczynają się już od 3500,00 zł netto. Warto wiedzieć, że przy okazji WordPressa i jego edycji bardzo łatwo jest coś “zepsuć”, a ewentualna naprawa strony może potrwać długo. Jak jednak się zabrać do stworzenia swojej własnej strony? Jak wybrać wykonawcę swo (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WordPress i Contact Form 7 - Dynamiczne wypełnianie pól własnymi zmiennymi Skróty bloga Karol Drąg

Polecany wpis na dziś to "WordPress i Contact Form 7 - Dynamiczne wypełnianie pól własnymi zmiennymi"   O co dokładnie chodzi? Jeśli masz postawioną stronę na WordPressie lub właśnie ją stawiasz i zainstalowałeś dodatek Contact Form 7 służący do tworzenia formularzy kontaktowych i chciałbyś dynamicznie wypełnić pola, to właśnie na mojej stronie znajdziesz wpis jak tego dokonać.   http://karol-drag.eu/art/wordpress-cf-7-wypelnianie-pol-wlasnymi-zmiennymi   Dynamicznie, czyli jak? Czyli np. chcesz przesłać tytuł posta lub jego id jako treść wiadomości w formularzu (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zadbany, moderowany wordpress RęcePrecz OdTybetu

Pojawił się jeden z pierwszych preselli dedykowanych stronom konkursu o ręceprecz i o OdTybetu. Może pojawią się na nim wpisy, może jakiś ciekawy layout zobaczymy. Pewnie coś tam dopiszę za jakiś czas. Dyskusja o tym blogu

Zobacz cały wpis na blogu »