Word

Wpisy zawierające słowo kluczowe word.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Czy można poznać trasy egzaminacyjne na prawo jazdy? Prawko+ Trasy egzaminacyjne na VOD Poradnik Egzaminatora

OCZYWIŚCIE! Wie o tym każdy egzaminator!    Egzamin na prawo jazdy regulowany jest ścisłymi przepisami prawa. Program egzaminu określa rozporządzenie ministra Infrastruktury, które wymaga, aby podczas egzaminu były zrealizowane określone konkretnie zadania, takie jak przejazd przez drogi jedno jezdniowe, dwujezdniowe, jednokierunkowe, przejazd przez skrzyżowania równorzędne czy oznaczone określonymi znakami. Do tego oczywiście zadanie parkowania czy zawracania. Wszystkie te zadania trzeba zrobić w określonym czasie a co najważniejsze - da się je zrobić tylko w odpowiednich miejscach w okolicy ośrodka egzaminowania.    Oznacza to, że egzaminator aby zrealizować program egzaminu na prawo jazdy musi dobrze przemyśleć trasę egzaminu, w góry przygotować się do tego przejazdu tak, aby w określonym  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
#304: Malejąca numeracja stron w WORD - opis zaprogramowania wraz z działającymi przykładami szablonu i dokumentu Totalizm i Koncept Dipolarnej Grawitacji (Kodig)

Motto: "Wszystko co jest możliwe do pomyślenia, jest też możliwe do urzeczywistnienia - tyle że pracą i mądrością trzeba znaleźć sposób jak tego dokonać" (ustalenie filozofii totalizmu)   W dzisiejszym świecie coraz większy nacisk kładzie się na szybkość i wygodę. Przykładowo, aby możliwie najszybciej i najdogodniej znajdować najnowszą informację, zamiast stosowania uprzednio tradycyjnego dopisywania wiadomości do końca ich wykazu, obecnie dopisuje się je do początka - tak przykładowo jak obecnie czyni się to w tzw. "blogach" internetowych. Takie jednak dopisywanie wiadomości do początka (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Egzamin na prawo jazdy - zaliczony !!!! Fradi Blog

Dzisiaj się udało zdać ( za pierwszym podejściem ) egzamin praktyczny na prawo jazdy. Egzamin miałem w WORD-Bemowo.Nerwówka była niezła ale się udało - to najważniejsze.W tym momencie pragnę bardzo podziękować ludziom z najlepszego Ośrodka Szkolenia Kierowców, jaki znajduje się w Warszawie: W szczególności dziękuje panu Zbyszkowi, z którym miałem przyjemność jeździć te 25-26 godzin programowych oraz 3 godziny dodatkowe. Ponadto dziękuje pozostałym dwóm instruktorom, którzy nadzorowali moje postępy w zastępstwie pana Zbyszka (przepraszam, ale imion nie pamiętam). Moje podziękowania należą się także panu Sławkowi, który we wspaniały sposób potrafi wyłożyć całą teorię w jede (...)

Zobacz cały wpis na blogu »