Word

Wpisy zawierające słowo kluczowe word.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

#304: Malejąca numeracja stron w WORD - opis zaprogramowania wraz z działającymi przykładami szablonu i dokumentu Totalizm i Koncept Dipolarnej Grawitacji (Kodig)

Motto: "Wszystko co jest możliwe do pomyślenia, jest też możliwe do urzeczywistnienia - tyle że pracą i mądrością trzeba znaleźć sposób jak tego dokonać" (ustalenie filozofii totalizmu)   W dzisiejszym świecie coraz większy nacisk kładzie się na szybkość i wygodę. Przykładowo, aby możliwie najszybciej i najdogodniej znajdować najnowszą informację, zamiast stosowania uprzednio tradycyjnego dopisywania wiadomości do końca ich wykazu, obecnie dopisuje się je do początka - tak przykładowo jak obecnie czyni się to w tzw. "blogach" internetowych. Takie jednak dopisywanie wiadomości do początka (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Egzamin na prawo jazdy - zaliczony !!!! Fradi Blog

Dzisiaj się udało zdać ( za pierwszym podejściem ) egzamin praktyczny na prawo jazdy. Egzamin miałem w WORD-Bemowo.Nerwówka była niezła ale się udało - to najważniejsze.W tym momencie pragnę bardzo podziękować ludziom z najlepszego Ośrodka Szkolenia Kierowców, jaki znajduje się w Warszawie: W szczególności dziękuje panu Zbyszkowi, z którym miałem przyjemność jeździć te 25-26 godzin programowych oraz 3 godziny dodatkowe. Ponadto dziękuje pozostałym dwóm instruktorom, którzy nadzorowali moje postępy w zastępstwie pana Zbyszka (przepraszam, ale imion nie pamiętam). Moje podziękowania należą się także panu Sławkowi, który we wspaniały sposób potrafi wyłożyć całą teorię w jede (...)

Zobacz cały wpis na blogu »