Wolny czas

Wpisy zawierające słowo kluczowe wolny czas.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Co zrobić z wolnym czasem, kiedy mamy go za dużo? Jak żyć i nie zwariować

Co zrobić, kiedy hasło "zostań w domu" powoduje u nas drodzy rodzice palpitacji najgłębiej położonych części naszego organizmu?                     Prawda jest taka, że nawet najlepszy rodzic ma prawo do "mety" swojej anielskiej cierpliwości. Prawdą jest też to ,iż uczenie dzieci, zdalna praca i obowiązki domowe doprowadzają do szału nie tylko nas, ale też zdezorientowane dzieci.  Jeśli głowisz się jak oderwać się od nawału obowiązków do ogarnięcia na "już", to mam dla Ciebię pare pomysłów. ... kino domowe                                     &nbs (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Niestandardowo :) SZCZĘŚLIWE KLIMATY

Niestandardowa "Majówka"    W tym roku wyjątkowo nie myślimy chyba o dłuższym majowym weekendzie w kategoriach wyjazdu. Nawet w kategoriach odpoczynku większość z nas tak nie myśli. Nastała stagnacja... i mimo tego „długiego weekendu” zastanawiamy się... co tu robić? Ja jak chyba większość z nas nigdzie się nie wybieram, ale to nie znaczy, że zamierzam spędzić ten czas tak jak dotychczas.... zamknięta z domownikami w czterech własnych ścianach. Mam plan. Nie łamiąc żadnych wprowadzonych nakazów, zamierzam się dobrze bawić  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wolny czas Moje hobby

Część nazywam się Dominik w tym wpisie opowiem o tym jak spedzam wolny czas. Zazwyczaj kiedy mam okazję spędzić jakoś czas wybieram grę na komputerze, sprawia mi to ogrom frajdy lecz także często wyprowadza z równowagi. Bardzo często wychodze na wspólne spotkania z przyjaciółmi. Staram się również w miarę możliwości uprawiać sport na świeżym powietrzu.

Zobacz cały wpis na blogu »
Zacznijmy dzisiaj Sport dla każdego

  Początki w wielu sprawach     Trzeba to jakoś zacząć. I nie mówię tutaj o pierwszym trenigu, tylko o tych pierwszych słowach, które mają zapoczątkować nową przygodę.W kilku słowach powinienem się przedstawić. Tak więc moje imię to Kamil i w chwili pisania mam 21 lat. Został mi ostatni rok na Akademii Wychowania Fizycznego i mam nadzieję, że chociaż część osób tutaj, które zdecydują się przeczytać moje słowa spróbują rozpocząć bardziej aktywne życie :) Tak więc będę chciał opisywać tutaj głównie swoje sportowe przygotowania do różnego rodzaju wydarzeń. Będzie to jednak coś więcej niż relacja z treningu (jeżeli Ciebie zainteresowałem zostań i przeczytaj więcej.)Tak więc powinienem ustalić pierwsze cele. -codzienny post na blogu-Maraton do końca (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Urlop na Mazurach Dobry Hotel

Planując swój urlop w Polsce z pewnością nie winno się zapominać o tak fascynujących lokalizacjach jak Mazury. Jest to rejon niebanalnie chętnie odwiedzany przez spore ilości turystów zainteresowanych wypoczynkiem w otoczeniu prześlicznej przyrody. Miejscowością, którą dobrze przy okazji odwiedzać są Mikołajki. Kolokwialnie mówi się, iż są one letnią stolicą Mazur. Jest tak ze względu na dostępność mnogich atrakcji obejmujących ciekawe zabytki, muzeum, i przede wszystkim rezerwat natury z jeziorem. W mieście odnajduje się przystań żeglarska stanowiąca jeden z najlepszych szlaków wodnych podróży. W samych zaś Mikołajkach odnaleźć wolno również takie udogodnienia jak restauracje, smażalnie czy też oczywiście komfortowe pensjonaty. W takich właśnie miejscach noclegowych w pełni zaopatrzonych dla potrzeby wszelakich przyjeżdżających wczasowiczów każdy urlop w Mikołajkach na pewno należeć będzie do udany (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Na Mazurach Dobry Hotel

Planując urlop trzeba zastanowić się nad odwiedzeniem cudnych miejsc znajdujących się w Polsce. W naszym kraju nie brakuje miejscowości turystycznych położonych w nader przyciągających regionach. Doskonałym przykładem są Mazury, gdzie corocznie przybywają niezliczone ilości zwiedzających turystów. Jest to albowiem region nader czysty i także jeden z najniezwyklej dzikich, nieprzetworzonych poprzez człowieka. Sporo osób z Polski oraz zza granicy dorocznie bywa Krainę Tysiąca Jezior. Wolno tam albowiem wydajnie spędzić czas na rowerze, spływie kajakowym czy też na żaglówce. Naturalnie najogromniejsze atrakcje stanowią prześliczne czyste jeziora i posiadające swój szyk nieuregulowane rzeki, dzikie lasy ze swobodnie żyjącymi zwierzętami, bagniska, kanały i liczne wzgórza. Nadto mazurskie pensjonaty oraz kwatery prywatne swoim urokiem inspirują do odpoczynku, także aktywnego. Corocznie można brać udział w ciekawych wydarzeniach kulturalnych i sportowych. Wielu wielbicieli p (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Piękno Mazur Dobry Hotel

Każdy, kto jest rodzicem na pewno niejednego lata frapował się w jaki sposób zaaranżować relaks razem z dziećmi. Najważniejszą sprawą jest odpowiednie zaplanowanie wyjazdu uwzględniającego wiele kwestii. Na pewno warto dane miejsce dokładnie sprawdzić pod względem dostępnych wygód, atrakcji natomiast także przystosowania do wypoczynku dla najmniejszych uczestników wyjazdu. Planując letni urlop łącznie z rodziną zastanowić się trzeba nad doborem miejsca odpowiedniego dla maluchów pod względem wieku, stanu zdrowia i zainteresowań. Na pewno dzieci potrzebują ciekawych rozrywek, natomiast wczasy polegające na wylegiwaniu się nad basenem mogą okazać się nieudanym pomysłem. Obecnie wiele ośrodków wypoczynkowych ma w swojej ofercie najlepsze udogodnienia dla dzieci obejmujące place gier, przejażdżki konne, parki linowe i wiele innych. By ciekawie oraz w sposób aktywny spędzić wakacje wcale nie trzeba odjeżdżać z kraju. Też w Polsce nie brakuje miejsc fascynujących tury (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Oferty noclegowe Dobry Hotel

Nie ważne jaki ma się status społeczny, zawód czy miejsce zamieszkania, każdy pragnie od czasu do czasu cząstki wypoczynku od codzienności. Z pewnością nie każdy może sobie pozwalać na luksusowy wyjazd do ciepłych krajów, ale osiągalnych jest mnóstwo innych rodzajów wypoczynku. Można zaaranżować sobie urlop miesięczny, tygodniowy czy porostu wyjazd na weekend. Wszelka ewentualność jest dobra, żeby się zrelaksować i nabrać ikry. W naszym kraju miejsc interesujących krajoznawczo nie brakuje. Można przecież wyjechać w góry, nad morze, do uroczych miast czy też nad czyste jeziora mazurskie. Te ostatnie cieszą się ogromną modą pośród osób w wszelkim wieku począwszy od najmłodszych, poprzez familie z dziećmi, a na osobach starszych kończąc. Nad jeziorami zawsze znajdzie się coś do zrobienia. Może to być bierny relaks nad brzegiem jeziora czy też czynne żeglarstwo, kajakarstwo i inne. Tak naprawdę okazji jest duża liczebność, a wybór należy tylko do nas. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
formy spędzania wolnego czasu o wszystkim i o niczym

Witam :) jak wiadomo wiele jest jest form spędzania wolnego czasu : rower, granie w piłkę nożną z kolegami(koleżankami) lub w inne gry sportowe, szachy,czytanie książek i wiele wiele innych. jednak wśród młodych ludzi ( najczęściej do 16 roku życia) istnieje coś w stylu niechęci do wyjścia na dwór, oderwania się od komputera i wirtualnego świata. najczęściej nie chcą wyjść bo : chcą nabić lewel w Metinie czy przejść arenę w LoLu. osobiście nic nie mam do tych gier ale ludzie... wyjdziesz na godzinkę czy dwie na dwór a potem znowu wrócisz do rozgrywki. tak wiem wiem za opuszczenie rozgrywki w Lolu można dostać podobno bana. jeśli chodzi o mnie to szczerze powiedziawszy często niechętnie wsiadam na rower czy rolki jednak jest jedna rzecz którą lubię robić, pasjonuje mnie to. jest to harcerstwo. jestem harcerzem od 2004 i do tej pory się w nim trzymam i lubię te zbiórki i obozy. Według mnie jest to idealna forma wychowania młodzieży i zarażenia ich czymś zupełnym nowym niż łupanie w CSa czy inne gry. nie twierd (...)

Zobacz cały wpis na blogu »