Weganizm

Wpisy zawierające słowo kluczowe weganizm.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

IO (2022) Haken W Obłokach Trzeźwości

IO (2022)   Wraz z osiołkiem udajemy się w podróż po Europie.   Kadr z filmu IO (2022)   Odyseja osiołka nie jest łatwa, wyswobodzony z cyrkowej niewoli wyrusza w eksperiencję pełną czyhających na niego niebezpieczeństw. Spotyka na swej drodze ludzi empatyczny i tych wyzutych z tej jakże fantastycznej cechy. Film wydał mi się bardzo wyboisty, chwilami chwytał za serducho, nie pozwala (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Dlaczego geje są często wegetarianami lub weganami. Antifa - walka z faszyzmem, rasizmem i homofobią

Bardzo często geje preferują wegetarianizm lub nawet weganizm. Wegetarianizm i weganizm wiążą się przede wszystkim z ograniczeniem tłuszczów zwierzęcych. Eliminowanie tłuszczów zwięrzęcych powoduje, że sylwetki osób eliminujących mięso są po prostu szczuplejsze. Oczywiście zwiększa to atrakcyjność tych osób.Ponadto eliminacja mięsa na rzecz produktów roślinnych dostarcza dużej ilości błonnika, który także przyczynia się do przyspieszonego metabolizmu i szczuplejszej sylwetki.Błonnik eliminuje także zaparacia, które towarzyszą diecie mięsnej. Częste zaparcia mogą prowadzić m.in. do zmianu kształtu zwieracza odbytu, co może być ważne dla atrakcyjności ciała geja. Pokarmy bogate w błonnik powodują mniejsze obciążenia dla zwieracza. Ponadto częste zaparcia w znacznym stopniu zmniejszają wrażliwość odbytu na bodźce, co nie jest korzystnym zjawiskiem dla osób, które czerpią przyjemność z seksu analnego. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
GROCHÓWKA WEGAŃSKA Ograniczanie mięsa, a katastrofa klimatyczna. Przepisy na wegeżarcie i mój pescowegetariazm.

🥣2 litry wody 🥣2 szklanki łuskanego grochu w połówkach 🥣2 cebule 🥣kawałek pora 🥣4 ząbki czosnku 🥣3 marchewki 🥣1 pietruszka 🥣kawałek selera 🥣5 ziemniaków 🥣kilka liści laurowych 🥣kilka ziarenek ziela angielskiego 🥣szczypta papryki wędzonej 🥣szczypta majeranku (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
SŁODKI PRZEPIS NA RYŻANKE Z JOGURTEM I SŁODKIM MUSEM CZEKOLADOWYM Ograniczanie mięsa, a katastrofa klimatyczna. Przepisy na wegeżarcie i mój pescowegetariazm.

MAKROSKŁADNIKI: 901 kcal, 39 g białka, 43 g tłuszczu, 84 g węglowodanów RYŻANKA Z JOGURTEM I SŁODKIM MUSEM CZEKOLADOWYM +proste +pyszne Składniki: 🍓5 łyżek płatków ryżowych 🍓200 g jogurtu sojowego/ może być też odzwierzęce 🍓garść (30g) migdałów 🍓 (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Dieta Learning is FUNtastic!

Wiadomo, że dieta wpływa nie tylko na nasze ciało, ale też na umysł. Aby mózg pracował jak najwydajniej, trzeba dostarczyć mu paliwo w postaci odpowiedniego pożywienia i duuuużej ilości wody. Co mówią na ten temat teksty źródłowe? Mówią, żeby zajadać się: - owocami (zwłaszcza bananami) - rybami (zwłaszcza łososiem) - ciemnym pieczywem - orzechami (zwłaszcza tymi w kształcie mózgu, czyli włoskimi) - nasionami - szpinakiem (...)

Zobacz cały wpis na blogu »