Warszawa

Wpisy zawierające słowo kluczowe warszawa.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Stary dom pod Warszawą. opowiadania kryminalne

   Następnym przystankiem był stary dom pod Warszawą niedaleko Święcic. W nim mieszkał starszy mężczyzna, który wieczorami w przebraniu klauna wychodził i straszył okolicznych mieszkańców. Młodzi detektywi mieli nadzieję, że on chcąc nie chcąc powie im coś więcej o pobiciu Jessiki. Było wczesne popołudnie, a Anna i Dominik nadal jechali do tego domu.    Nagle obok ich samochodu pojawił się motocykl marki Kawasaki. Motocyklista odkrył szybę w kasku i oczom młodych detektywów ukazała się piękna dziewczyna o zielonych oczach. Będąc na miejscu widzieli, że na podwórzu był stary Opel Zafira, który miał czarne tablice rejestracyjne. Zadzwonili dzwonkiem, ale z domu nikt nie wychodził. Przeczuwali, że śledztwo potrwa dłużej, ale nie wiedzieli, że to będzie aż tyle czasu.- Wchodzimy siłą czy czekamy ? - spytał Dominik.- Wchodzimy. - powiedziała Anna.- EJ.... - ktoś krzyknął zza płotu. - CZEGO TU SZUKACIE ? - (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wakacyjne Słońce Wiralowa Ciotka - na pohybel rzeczywistości

Przyszła do nas niczym wakacyjne słońce, Takie piękne, wyczekiwane i gorące. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Polska mekka prywatnej oświaty Samorząd Sulejówek

Sulejówek niewielkie miasto położone tuż obok Warszawy. To tu swoją siedzibę ma aż dziesięć prywatnych placówek oświatowych zrzeszających kilka tysięcy uczniów. Skąd takie edukacyjne poruszenie w niedużej miejscowości ?     Otóż źródeł szukać trzeba w połowie lat 90 ubiegłego wieku, kiedy to do Sulejówka sprowadziła się była sędzina Sądu Okręgowego, radca prawny i adwokat Pani Małgorzata Zakrzewska. Prywatnie matka prof. Pawła Michała Zakrzewskiego, twórcy nurtu edukacji spersonalizowaneji współczesnego reformatora systemu oświaty. Kluby edukacji spersonalizowanej i d (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Pomysłowy Trzaskowski? memoshort

Zobacz cały wpis na blogu »
Warszawa mówi Dość! memoshort

Zobacz cały wpis na blogu »
Jesus Christ Superstar i ... Aida#2 W podróży za głosem

Warszawa 7-8.03.2020To jak do tej pory mój najdłuższy wyjazd. Spędziłam w naszej pięknej stolicy cały weekend. Do Warszawy przyjechałam w sobotę rano. Tym razem głównym celem był Teatr Rampa i spektakl Jesus Christ Superstar. Miał on bardzo ciekawą obsadę. Mogłam zobaczyć i usłyszeć Natalkę Piotrowską-Paciorek (wspomnianą w poprzednim poście, jako tytułową Aidę), Jakuba Wociala (wokalistę, który niechybnie umknął mi ostatnio w Łodzi) oraz Macika Pawlaka (znany przeze mnie ogólnie ze swojej twórczości, jednak pierwszy raz widziany na scenie). Dla tych konkretnie trzech aktorów postanowiłam obejrzeć spektakl na żywo.Zaczynając od początku. Do Warszawy przyjechałam dużo wcześniej, w okolicy 11. Chciałam jakoś zabić czas nietypowo. Za poleceniem znajomej wybrałam się do Atlas Tower, w którym ma miejsce Niewidzialna Wystawa. Jest to dość nietypowe muzeum, ponieważ zwiedzałam wszystko w całkowitej ciemności, mając u boku czwórkę niez (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
What to do in Warsaw today. Warsaw - Co warto zobaczyć!

Notes: Koneser GrillNotes: Polana SmakówNotes: Restauracja WarszawskaNotes: Foodie RollinsNotes: Rest. BaczewskichNotes: Ceviche BarNotes: Ale WinoNotes: WozowniaNotes: Naam ThaiNotes: Moxy Warsaw Praga

Zobacz cały wpis na blogu »
Ponadczasowa historia miłosna - Aida W podróży za głosem

Warszawa 9.11.2019 Tym razem wybrałam się do stolicy. To była krótka wycieczka. Dlaczego? Zaraz się przekonacie. Wyjechałam ze Szczecina o 4 rano, na miejscu byłam o 10. Spektakl przewidziany na godz. 17. Co zrobić z takim nadmiarem czasu, bez towarzystwa, nie znając nikogo, ani niczego w mieście? Takie pytanie sobie zadałam jadąc pociągiem i znalazłam! Zaraz za słynnym Pałacem Kultury - Muzeum Ewolucji Instytutu Paleobiologii. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Mój kolejny wpis Blog o Warszawie

To jest mój wpis dla pewnej grupy młodzieży...  

Zobacz cały wpis na blogu »
Wpis o Warszawie Blog o Warszawie

Dzisiaj piszemy o Warszawie gfggfgng hghfffj fhffjjjjhj

Zobacz cały wpis na blogu »
Dane kontaktowe Profesjonalna opieka nad kotem

TELEFON/ WHATSAPP    501 150 674 Messenger                   @natalia.grochal   @Opiekanadkotem FANPAGE                     Kotki Dwa Email                           n.grochal@interia.eu     (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kim jestem? Profesjonalna opieka nad kotem

Jestem kociarą od urodzenia. Zawsze lubiłam koty i zawsze wiedziałam, że chcę z nimi mieszkać. Gdy miałam 6 lat, do mojego domu trafił pers Figaro. Od niego uczyłam się jak opiekować się kotem i jak dogadywać się z nim. Dzisiaj mieszkam z dwoma kotami- orientalnym Alexem i syberyjką Sasetką. Sasetka jest chora, musi codziennie brać leki- to od niej nauczyłam się opieki nad kocim seniorem z problemami. Stąd nazwa mojej firmy: Kotki Dwa :D. Koty mnie interesują i fascynują, lubię z (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DODATKOWY WPIS! marsz w Warszawie Codzienne Newsy

Marsz pod hasłem "Polska w Europie" zakończył się przed godziną 15. Na jego czele szli między innymi szef Rady Europejskiej Donald Tusk, liderzy Koalicji Europejskiej, byli prezydenci Aleksander Kwaśniewski i Bronisław Komorowski. Zgromadzenie rozpoczęło się po godz. 12 na placu Bankowym. Uczestników marszu powitał prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, który wskazywał m.i (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Solaris Urbino15 Autobusy tramwaje kolej

  Solaris Urbino#15 8919. Rok prod 1999 Pierwszy z trzech wozów typu Urbino 15 w Mza Warszawa

Zobacz cały wpis na blogu »
Braknie mi adekwatnie właśnie pojedynczego Naprawa macbook Warszawa

Półtora roku, zadku terminu wygasło z pojawienia się wyborowych obmów na problem 12-calowego MacBooka do preludia wyprawienia do ekspedycji. Dzień, zadzie przebiegu wygasło od dobył go spośród puzderka.Na innego MacBooka przesiadłem się spośród kolejnej iteracji niepodobnej prokreacji 13-calowego MacBooka Air (spokojnie gra o krój spośród połówki 2011 roku). Wykręt istniał życzliwy – zechciał mi się krótszy blaszak, tylko razem nie wolał pękać spośród placu początkowego jednoznacznego w 13-calowym Airze, wtedy przesiadka na mierniejszy algorytm nie wpływała w nietrwałość. Jeszcze zapoczątkowały pojawiać się przedmioty, jakich się nie spodziewałem więcej 3 biega obecnemu: multimedialni przekonująco brakło reminiscencje KONSTRUKCJI. 12-calowy MacBook donosił się zatem perfekcyjnie. Jakże niezwłocznie nadmieniał, spośród komputerem zrzucił świeżo dobę, stąd przy odszukacie wyłącznie najpierwszniejsze odczucia. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »