Ważne

Wpisy zawierające słowo kluczowe ważne.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Ważny Wpis Powitalny! Kolej na ..kolej

  Drogi Gościu, Ten BLOG ma bardziej charakter katalogu zdjęć, a nie jak większość podobnych stron - miejsca, gdzie publikuje się swoje najlepsze prace. Zamieszczone tu zdjęcia mają dla mnie wartość! choć wciąż się uczę amatorskiej fotografii kolejowej, dlatego też proszę wybaczyć mi niektóre niedoskonałości widoczne na fotografiach i skomentować,doradzić ,wesprzeć lub pomóc! Z góry dziękuję!;) BellaTrix Autorem wszystkich zdjęć (jeśli nie zaznaczono inaczej) jest Weronika Dziuk. Kopiowanie całego serwisu, jego części, jak i pojedynczych zdjęć jest zabronione. Bez zgody autora zabrania się umieszczania zdjęć tu zawartych na innych stronach internetowych, serwisach hostingowych, społecznościowych i forach. Wszystkie ujawnione przypadki rozpowszechniania (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Powrót Moje banalne, niebanalne życie...

Powrót po kilkunastu latach? Czemu nie. Może takie luźne pisanie nawet bez publiczności przyniesie trochę ukojenia duszy. Właśnie mi przyjaciółka napisała że pisze pamiętnik czy notatkę z całego dnia, więc dlaczego i ja nie spróbuję wrócić do starych przyzwyczajeń?    Może na początek kilka słów o mnie. Mam 33 lata. Mieszkam w Szkocji. Mam synka który za tydzień kończy 3 miesiące. Jestem związana z partnerem 16 lat starszym. Moje życie? Takie banalne a jednak nie banalne.    Początki są jednak ciężkie, ale myślę że z dnia na dzień będzie lepiej. Od kilkunastu nocy Arthur (mój synek) zaczął przesypiać całe noce, więc mam choć odrobinę czasu dla siebie. W dzień także coraz częściej łapie drzemki. Nie ukrywam początek był ciężki. Kocham tą moją małą istotkę którą nosiłam pod serduchem przez 9mcy, ale naprawdę chyba przeżywał (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Dzieciństwo Dziwne życie

 Dzieciństwo jest najbardziej istotnym okresem czasu w kształtowaniu się osobowości człowieka i jego postępowania w życiu. Można to zauważyć w sprawachsądowych. W sądzie bardzo często jest poruszalny temat dzieciństwa, najczęściej trudnego i nieprzyjemnego.Obrońca oskarżonego odwołuje się do tegookresu czasu, ponieważ czasami trudno jest wybronić dokonane przestępstwo w inny sposób.  Oskarżony, który okradał domy i mieszkania innych dostał łagodną karę, z powodu że w jego domu się nie przelewało, a jego ojciec był alkoholikiem.Tyle, że był to już dorosły mężczyzna, który już dawno wyprowadził się z domu i wcale nie okradał innych, aby mieć na chleb.  Z zawodu był magazynierem, miał pracę, jednak narzekał na swoją pensję. Wystarczało mu na własne utrzymanie. Jednak gdy zaczął randkować, kobiety, z którymi się spotykał nie chciały wiązać się z nim na dłużej. Wmówił sobie, że jakby więcej zarabiał, miał więcej pieniędzy to z (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Ilość, czy jakość? ⚪️ Pracuj z radością!

29.08.2019 Jak szukać pracy? Postawić na wielkość wysyłki CV przy założeniu, że na przykładowe 100 wysłanych, ktoś się zawsze odezwie?  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Ważna ważność EWBLOOOG BLOG EWY

Hej, to jest ważne więc przeczytaj to uważnie. Jeżeli chcesz się mnie coś zapytać tak osobiście. Masz masę pytać i chcesz mi je zadać. Masz taką możliwość! Jak chcesz się ze mną skontaktować, zadać pytanka do Q&A lub poprostu pogadać napisz na specjalnego maila. Mail o nazwie ewblooog.vs.widzowie@interia.pl na niego możecie słać wszystko co chcecie. Możecie dawać mi pomysły do wpisów, zadawać pytanka, pogadać tak osobiście i nie tylko! Powiem wam tylko tyle. Jeżeli nie macie maila to pod wpisami możecie zadawać pytanka, a ja będę robić Q&A. Może będę robić Q&A z koleżankami i pędziemy się wypowiadać oby dwie. Teraz macie taką możliwość. Mam nadzieję, że się cieszycie z tego powodu. Pozdrawiam i życzę wam miłej MAJÓWIKI, ewblooog 

Zobacz cały wpis na blogu »
WAŻNE EWBLOOOG BLOG EWY

Hej, teraz o czymś ważnym! Ważne jest to że jutro chyba może będzie najwięcej wpisów. (NATI U MNIE JEST I PISZE ZADANIE Z POLAKA!) MOŻE TAK BĘDZIE BO MOŻE PRZYJACIÓŁKI U MNIE ŚPIĄ BO BĘDZIE PIDŻAMA PARTY I BĘDĄ DAWAĆ WPISY I POD KONIEC SIĘ PODPISZĄ IMIENIEM! BĘDZIE CZADOWO EWER! PS: Nati znalazła u mnie swoją czapke pod moim łóżkiem!  Będzie czad ewblooog :) :) :) :) :) XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD

Zobacz cały wpis na blogu »
Dzień Mężczyzny ręceprecz odTybetu

Namnożyło się tych świąt i okazji do sprawiania sobie drobnych przyjemności. 10 marca jest podobno Dniem Mężczyzny, choć nie ma takiej siły przebicia, jak Dzień Kobiet. Czy się przyjmie? Dzień Kobiet ma w naszym kraju głębokie tradycje i choć kojarzone z niechlubną częścią historii, cieszy się dużą popularnością wśród społeczeństwa. Zawsze jest to kolejna okazja, aby przypomnieć ukochanej, jak ważną częścią życia jest dla nas. Drobny upominek, może wspólna kolacja to niezwykle ważne elementy spajające zdrowy związek. Chętnie obchodzimy ten dzień. Są i tacy panowie, którzy kupują drogie prezenty swoim drogim paniom, zupełnie zapominając, że nie zawsze cena na metce załatwi wszystko i jeszcze posprząta. Jak sobie wyobrażam idealny Dzień Mężczyzny? Na pewno dzień pracy musiałby być krótszy o 2-3 godziny. Wczesny powrót do domu, obiad w ulubionej restauracji i czas wolny spędzony z żoną. Mógłby to być koncert akustyczny lub symfoniczny, później s (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Ostateczny Termin Wyłączenia Kart Kredytowych Byłych Klientów Banku BPH SA Wszystko o rynku finansowym i bankach w Polsce

Bank Pekao SA przypomina o tym, że w najbliższą niedzielę, 30 marca 2008 r., w godzinach porannych zostaną ostatecznie wyłączone karty kredytowe wydane przez Bank BPH SA klientom, którzy zostali przeniesieni do Banku Pekao SA w ramach połączenia Banku Pekao SA z wydzieloną częścią Banku BPH SA.   Przeniesieni klienci już wcześniej otrzymali na swój adres korespondencyjny nowe karty kredytowe Banku Pekao SA i kody PIN do tych kart, wraz z prośbą o ich szybkie uaktywnienie oraz odpowiednią instrukcją postępowania. Klienci, którzy jeszcze nie aktywowali nowych kart, powinni to zrobić do dnia ich wyłączenia, czyli do 30 marca 2008 r. Informujemy, że Bank uruchomił procedurę aktywowania karty u doradcy w oddziale lub za pośrednictwem specjalnego formularza na stronie www.pekao.com.pl/karty. Jednocześnie Bank jeszcze raz przypomina, że uaktywnić nową kartę kredytową Pekao SA można także dokonując dowolnej operacji z użyciem otrzymanego kodu PIN do tej (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Ot tak. naamah

23 dzień lipca 2007 roku. Do zapamiętania. --- A z szablonem w dalszym ciągu sobie nie radzę. Widocznie to ja jestem tępą i niedouczoną stroną w starciu Kinga vs odmienione blogi.pl.

Zobacz cały wpis na blogu »