Urodziny

Wpisy zawierające słowo kluczowe urodziny.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

STYCZEŃ 2022 Klub Seniora Łagiewniki

3 stycznia wkroczyliśmy klubem w 2022 r. Nie wszyscy zjawili się na spotkaniu. Zastanawiające?  15 stycznia wybraliśmy się na wycieczkę do Poznania. W programie zwiedzanie Muzeum Bambrów Poznańskich oraz wyjście do kina. W kinie Malta zabaczaliśmy polską komedię NAJMRO.    Muzeum Etnograficzne, obok jest budynek Muzeum Poznańskich Bambrów   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Przed urodzinami ZNOWU KURWA TO SAMO

   Zbliżają się moje urodziny. Zawsze po urodzinach miałam poczucie, że znowu spieprzyłam sobie święto. Mówię bliskim, że nie jest dla mnie ważne, choć czuję inaczej. Nie przyznaję się, ale zawsze czekam na jakiś prezent. I też zawsze powtarzam, że na nic nie czekam. Jednakże czekam. Moi bliscy wiedzą to i starają się zrobić w ten dzień dla mnie coś miłego. To miłe.     Nigdy nie zapraszam na swoje urodziny gości. Czekam, aż ktoś mnie powinszuję, ale ze wszystkich sieci społecznościowych starannie usunęłam datę swoich urodzin. Ha-ha.      Wcześniej nie planowałam obchodów swoich urodzin. Myślałam, że samo się ułoży i zawsze było jakoś szaro. Nie pamiętam, co w ten dzień robiłam rok temu czy kiedykolwiek jeszcze. Teraz po (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Postanowione. Wyzwanie na 40 urodziny.

Waga pokazała 90 kilogramów. Granica została przekroczona. Nie mogę już siedzieć z założonymi rękami. Coś z tym muszę zrobić bo źle się ze sobą czuję.  Do moich 40 urodzin zostało 344 dni. W tym czasie zamierzam pozbyć się przynajmniej 15 kilogramów.  Muszę znaleźć odpowiednią dietę i trochę więcej silnej woli.  Z treningami nie będzie problemu. Polubiłam spinning, trening brzucha z rozciąganiem, jeżdżę na rowerze, mam ulubione treningi w internecie. Hamują mnie lenistwo i siedząca praca.  Wiem, że łatwo nie będzie - za chwilę urlop, ale wiem, że dam radę.  Czas start. Zaczynamy przemianę. 

Zobacz cały wpis na blogu »
26/04/2021 Life is like

26/04/2021   Tak jak myślałem. Więcej chcenia niż działania. Tydzień minął żadnego wpisu a ja zestarzałem się o rok. Tak kolejny rok. Kolejne przemyślenia. Kolejna rocznica ślubu i imieniny dzień po dniu. Ale ten czas zapie...... płynie szybko. Weekend rodzinny za nami. Fajny, przyjemny. Dzieciaki na nockę (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Urodziny psa Owczarki niemieckie idealne psy policyjne

Cześć, Dzisiejszy wpis będzie niezwykle interesujący, ponieważ będzie o psich urodzinach!   Zastanawiasz się, w jaki sposób uczcić urodziny swojego psiaka i sprawić, by twój pupil poczuł się tego dnia wyjątkowo? Zorganizuj dla niego niepowtarzalną imprezę! Oto kilka wskazówek, dzięki którym zorganizujesz w domu udane psie urodziny. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
85 urodziny Anny German Anna German

    Dzisiaj wyjątkowy dzień dla Anny German. To dzisiaj 14.02.2021r. przypadają 85 urodziny tej wspaniałej i wielkiej artystki. Choć Anny German nie ma z nami od 39 lat (w sierpniu). to pozostawiła po sobie wiele. Piosenki, zdjęcia, którymi możemy się zachwycać i była niezwykle skromną osobą. Pełną kultury, dobroci i miłości do wszystkich. Niedościgły wzór do naśladowania. Jej piosenki do dzisiaj przywałują do wspomnień, "Człowieczy los", "Tańczące Eurydyki", "Chcę być kochaną", "Jesteś moją miłością", "Pomyśl o mnie", i wiele innych. Była nazywana "Słowikiem Neapolu (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Urodzinowe przyjęcie Mikołaja Intencje mszalne

Mikołaj, nasz kochany ma już 2 latka i zabieraliśmy się za organizację imprezy urodzinowej dla niego. Będzie to kameralna impreza dla najbliższych, w jakiejś niedrogiej restauracji koło Krakowa. Najważniejsze dla nas jest to żeby było miejsce do zabawy dla dzieci oraz pyszne jedzenie. Wszystkich gości będzie mniej więcej 10 osób.  Chicelibyśmy rozpocząć to wydarzenie mszą świętą w kościele katolickim. Przeglądałam internet w poszukiwaniu strony która pozwala zamówić intencję mszalną przez Internet i trafiłam na nową witrynę która pozwala zamówić mszę świętą. Okazało się, że w mojej parafii wszystkie intencje były już niedostępne ale po chwili udało mi się wybrać inną mszę w innym kościele. Po skończonym nabożeństwie wyjedziemy wszyscy razem do restauracji żeby zaspokoić głód naszego małego łakomczucha.  Zamówiłam też torcik który zostanie p (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WRZESIEŃ 2020 Klub Seniora Łagiewniki

Działamy w zmniejszonym ale stałym składzie. Czesia, Franciszka, Grazyna, Grażynka, Bożenka, Basia, Joasia, Adam, Józek, Genek, Bogusia, Wanda, Alina i Piotr. Genek zapalony kucharz przygotował dla zespołu świetne naleśniki z iloscią trafił w 10 !       (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kwiaty na urodziny Kwiaty

Jakie kwiaty na urodziny wybrać? Kwiaty na urodziny to zawsze miły akcent i symboliczne danie do zrozumienia, że lubi się i szanuje obdarowywaną osobę. Należy jednak pamiętać, że kwiaty mają swoje znaczenia i różne ich odmiany symbolizują różne rzeczy. Obecnie mowa kwiatów jest nieco zapomniana, ale warto zapoznać się z tą dziedziną, zanim obdarujemy kogoś kwiatami na urodziny. Dobrym wyborem kwiatów na urodziny są wiosenne żonkile i tulipany. Jednakże w przypadku żonkili problem może stanowić ich barwa – są one, jak wiadomo, żółte, a to w symbolice kwiatowej oznacza zazdrość oraz zdradę. Żonkilowy bukiet na urodziny wręczyć zatem możemy komuś, kto nie posądzi nas o złe intencje, a ucieszy się ich optymistycznym wyglądem, zwiastującym nastanie wiosny i zbliżającą się Wielkanoc. Tulipany na urodziny mogą być w jednym kolorze albo może być to bukiet skomponowany z kwiatów w różnych kolorach. Tuli (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Urodziny Jadzi Klub Seniora Łagiewniki

Jadzia Tondel 13.05. obchodziła swoje urodziny. Eugeniusz Przewodniczący Rady Klubu wraz Jurkiem członkiem Klubu w towarzystawie Piotr Lidera Klubu odwiedzili Jubilatkę  na jej działce w trakcie wiosennych prac. Tradycyjnie do miłych życzeń i 100 lat dołączyliśmy kwiatek i bombonierkę zamiast torciku od wszystkich członków Klubu Seniora w Łagiewnikach. Ogródek wygląda wspaniale, widać duży wkład pracy. Zapowiadają się dobre zbiory. Prezentujemy migawki z ogrodu Jadzi.    (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Marzec 2020 Klub Seniora Łagiewniki

Spotkania klubu od teraz odbywamy w nowym przytulnym pomieszczeniu na pięterku Świetlicy.        Tradycyjnie obchodziliśmy urodziny Wandy    Pierwsze zajęcia kulinarne. Zajęcia poprowadziła Pani z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Po części teoretycznej wszy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
luty 2020 Klub Seniora Łagiewniki

W lutym odwiedziliśmy Izbę Pamięci prowadzoną przez SH-R Rolnik w Pobiedziskach. Zbiory zaprezentowała nam Prezes Spółdzielni Pani Grażyna Krawiec-Mańkowska.                                           Wybraliśmy się również razem z Klubem Stęszewko do Kina Malta (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Styczeń 2020 Klub Seniora Łagiewniki

Członkowie klubu zostali zaproszenie przez Burmistrza Pobiedzisk Ireneusza Antkowiaka na Noworoczny Koncert w Pobiedziskach            Wszyscy byliśmy zachwyceni formą koncertu i wspaniałą orkiestrą. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.   Członkowie klubu wybrali Radę Klubu w składzie:  - Barbara Tworek  - Joanna Martyńska  - (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
dziękuję za życzenia lego-chatka

Bardzo dziękuję wszystkim za życzenia urodzinowe

Zobacz cały wpis na blogu »
sto lat! lego-chatka

Pewien fan lego  obchodzi urodziny.   Z tej okazji życzę Ci, fanie lego, stu lat i stu zestawów lego (miesięcznie).    A na imprezę zaprosimy wszystkie figurki  

Zobacz cały wpis na blogu »