Uśmiech

Wpisy zawierające słowo kluczowe uśmiech.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

O sile uśmiechu Życiowe-love

"Kiedy się śmiejesz caly świat śmieje się z Tobą"   Cześć,Witam Was na moim blogu, to mój pierwszy wpis.  Uśmiech posiada wielką moc w sobie, bo może rozjaśnić nawet najbardziej szary dzień. Może pomóc nie tylko nam ale i osobom wokół. Może ktoś go akurat potrzebuje żeby poczuć,że wszytsko będzie dobrze? Kiedyś pewien ze znanych podróżników powiedział,że uśmiech jest uniwersalnym gestem porozumienia. Spodobało mi się to. Podczas podróży wgłąb Amazonii spotkał plemie i nie wiedział czy są przyjaźnie nastawieni czy wręcz przeciwnie i zaraz go zjedzą, ale kiedy się do nich uśmiechnął, a oni mu odpowiedzieli tym samym wiedział już,że będzie dobrze. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Uśmiechaj się :) SZCZĘŚLIWE KLIMATY

Źródło prywatne. 

Zobacz cały wpis na blogu »
Uśmiech i optymizm :) SZCZĘŚLIWE KLIMATY

        Źródło: własne. 

Zobacz cały wpis na blogu »
Uśmiech na codzień MAGIA PIENIEDZY

Uśmiech - leczy ......pomaga pokonywać słabe chwile , pokazuje , że jestesmy pozytywnie nastawieni do otaczającego nas świata i siebie samych......rozdawaj uśmiech każdego dnia....przecież to nic Ciebie nie kosztuje..... Pozwoli Ci zapomnieć o ciężkich chwilach , wprawi Cię w lepszy nastrój.....pamietaj sie uśmiechać do ludzi!!!! Nie pozwól aby codzienne sprawy przytłaczały Cię......po to właśnie jest uśmiech....używaj go ile tylko możesz....nie patrz na nic......Świat bez uśmiechu jaki byłby smutny!! Również , bardzo miło sie patrzy na ładna kobietę , która potrafi się ładnie uśmiechać ( szczególnie Ja jako mężczyzna lubię kobiecy uśmiech).....w interesach , też uśmiech dodaje pewności siebie , stwarza dobrą atmosferę i pomaga pozytywne zakończyć biznes dla obu stron......Pamiętajmy więc o jakże istotnym czynniku każdego naszego dnia.......o usmiechu..... 

Zobacz cały wpis na blogu »
Kręgosłup kubelwody.blogi.pl

Drogi czytelniku, jeśli zaplątałeś się tak głęboko w zarośla internetu i trafiłeś tutaj, to postaram się umilić Twój czas, może skłonić do przemyśleń. Dzisiaj, podobnie jak ostatnio, postanowiłem zawrzeć swoje przemyślenia, do których skłonił mnie film Xawerego Żuławskiego „Mowa Ptaków”. Kino typowo artystyczne, trudne ze względu na sposób przekazania treści, film dla większości z gatunku: do obejrzenia jeden raz. Mam relatywnie dziwny gust filmowy, ponieważ tego typu „dziwne” filmy przyciągają mnie, oglądam je po kilka razy, albo film który polecam znajomemu, z reguły temu komuś się nie podoba. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Dawacz Uśmiechu Kamila Horczak czyli o mnie !! Dawacz Uśmiechu Kamila Horczak

  Na początek może powiem coś o sobie. Mam na imię Kamila jak zresztą mogliście się domyślić po nagłówku bloga, od ponad 8 lat jestem dyplomowanym pielęgniarką od czterech dyplomowanym kosmetologiem, obie uczelnię kończyłam w Warszawie pielęgniarstwo Ukończyłam na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, kosmetologie w wyższej Szkole Infrastruktury i Zarządzania. Cały czas jestem czynna zawodowo w ochronie zdrowia, oraz kosmetologi. Na początku pracowałam w lecznictwie otwartym teraz aktualnie pracuje w szpitalu jeżeli chodzi o kosmetologie to hobbystycznie wykonuje różnego rodzaju zabiegi głównie koleżanką i rodzinie. Zazwyczaj jak ludzie pytają się mnie Czym się zajmuje odpowiadam: że zajmuje się uszczęśliwianie ludzi gdyż tak jak pielęgniarstwo zapewnia nam dobrą opiekę profesjonalne podejście do człowiek (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Sukces ⚪️ Pracuj z radością!

18.01.2019   Żyjemy w takich czasach, że zewsząd i codziennie, słyszymy o sukcesie. Wciąż ktoś o nim mówi i o kimś mówią, że go odniósł, albo ktoś właśnie stoi przed nowym wyzwaniem i dąży do sukcesu.   Można by w takim razie pomyśleć, że sukces można łatwo zobaczyć, dotknąć może, spr&oac (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
COŚ ODE MNIE Szczere teksty

Nie chce cię kochać Ale nie potrafie przestać Uzaliżniłam się tobą Od pierwszej rozmowy Pierwszego spojrzenia...  

Zobacz cały wpis na blogu »
Trzy kroki do zyskania wspaniałego uśmiechu Jak myć zęby i zadbać o zdrowy uśmiech?

To, czym wyróżniają się wszystkie gwiazdy telewizyjne, tyczy się przede wszystkim ich wyglądu zewnętrznego. Cechą charakterystyczną tego perfekcyjnego jest równy, zdrowy i śnieżnobiały uśmiech, jaki chciałby mieć bez wątpienia każdy człowiek. A wystarczy zastosować trzy proste kroki, by samemu go osiągnąć. Co do nich należy?   Jak dbać o higienę?   Pierwszym, podstawowym i najważniejszym krokiem będzie prawidłowa higiena i domowa pielęgnacja. Najlepsze zabiegi dentystyczne nic nie dadzą, jeśli ludzie po szczoteczki do zębów będą sięgać raz na tydzień, a płyn do płukania jamy ustnej w ogóle nie będzie występować w ich łazience. Na dobre efekty samemu trzeba sobie zapracować, zwłaszcza gdy chodzi o te związane z wyglądem zewnętrznym, którego częścią są właśnie zęby i tworzony z nich uśmiech. Dbać o niego należy zatem każdego dnia, interesując się również nowoś (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
milczac Milcząc

Siedzę i piję herbatkę.  Cudowny aromat dzikiej róży z maliną rozgrzewa mnie od środka. Choć może to tylko jest dopełnieniem do tych sielankowych chwil. Tak, jestem szczęśliwa! Uśmiecham się na samo wspomnienie, wspomnienie mojej upragnionenj normalności! Calkiem inaczej to wygląda z tej drugiej strony. Za każdym razem kiedy wracałam od Romeo czułam sie jak "zbity pies" a dzisiaj....dzisiaj tryskałam życiem, szczęściem....tak wielkim, że nawet ślepiec byłby w stanie to zauważyć. Ten facet mnie naprawdę kocha! I mimo, że ma problem żeby mi to okazać - hmmm.... taka jego natura? To i tak można to zauważyć w jego spojrzeniu, uśmiechu...w tym jak mnie przytula, dotyka.... Zdaję sobie sprawę z tego, że jak tylko przyjdzie nam "żyć" na telefonie znowu pojawią się mniejsze- większę konfilkty....ale jak oboje zauważyliśmy kiedy jesteśmy razem ze sobą, namacalnie nic z takich rzeczy się niedzieję. I mimo, że poruszamy poważnę tematy i każdę z nas mówi to co myśli, nie ma ni (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
milczac Milcząc

Uśmiech! Tak jest! Uśmiech zagościł na mojej twarzy! Uśmiecham się do innych, uśmiecham się sama do siebie, uśmiecham się bez powodu, uśmiecham się dzięki niemu! Hmmmm.... kto by pomyślał...nie tak dawno wylewałam morze łez......a teraz uśmiechem zarażam innych....choć oczy....one są takie jakieś mętnę....smutne? Być może, choć bardziej idę w kierunku strachu.... nie wiem dlaczego ale boję się, że to wszystko pryśnie jak bańka mydlana..... odganiam od siebie te myśli...chcę się delektować tym błogim stanem, który jak najbardziej mi odpowiada.... wracam wspomnieniem do poniedziałkowego poranka...do uśmiechu....Romeo...jego wyznanie miłości.... może zachowuję się teraz jak nastolatka, która po raz pierwszy usłyszała wyznanie miłości.... choć tak się czuję.... jak podlotek..... brakuję tylko motyli w brzuchu i stan euforii idealny.....ale na wszystko potrzeba czasu..... tym bardziej, że książę jeszcze gdzieś tam jest we mnie.... odganiam od siebie te myśli bo i komu one są potrzebne... ale mi (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
milczac Milcząc

  Chwila wytchnienia... łapie oddech, klatka piersiowa przyjemnie unosi sie do góry by powoli opaść z wydechem... pomimo bólu, który daję o sobie raz po raz znać jest to nawet przyjemne.... myśli krążą na wysokich obrotach.... czuję, że włącza się mój analizator.... choć nie chcę, nie chcę dzisiaj niczego analizować.... chcę się delektować chwilą dzisiejszego poranka.... niby nic wielkiego....ale przez moment miałam okazję zobaczyć jak to jest od środka być z kimś....kiedy wstaję się o świcie by z ukochaną osobą napić się kawy (nawet słyszałam pianie koguta.... niby nic, ale dla osoby, która nie ma tego na codzień jest to bezcenny moment)...szybkie całusy skradzione w przejściu... i słowa kocham Cię...usłyszane na pożegnanie wychodząc do pracy to wszystko sprawia, że człowiek uśmiecha się....tak, uśmiecham się teraz sama do siebie, do was.... jest mi dobrze.... cały dzień był dobry... mimo, że końcówka spadła na mnie jak grom z jasnego nieba - ur (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
milczac Milcząc

Cały dzień dzisiaj w biegu z uśmiechem na ustach.... łapałam sie na tym, że dużą radość sprawiają mi rzeczy bardzo banalne... tak bardzo niedoceniane przez otoczenie. Być może dlatego, że mam duszę niepoprawnej romantyczki, baaaa....artystka - samouk..... ale miło, bardzo miło.... a na koniec dnia... kiedy dobijałam interesów.... przyszedł do mnie budowlaniec.... i z tekstem....że musiał zobaczyć.... mnie zobaczyć.... uśmiechnął się tak szczerze, że nie sposób było nie odwzajemnić tego uśmiechu.... więc jaki wniosek? Uśmiechajmy się!!! To nic nie kosztuję, a jaką ma moc!!   Romeo dzisiaj zaproponował bym do niego przyjechała.... jeśli tylko mam ochotę.... zablokował mnie tym.... po raz pierwszy albo od niepamiętnych czasów nie wiedziałam co mam powiedzieć..... wymigająco powiedziałam, to co napisałam powyżej..... powiedział, że może jutro? Hmmm..... sama nie wiem.... dzisiaj nie mam ochoty się z nim widzieć.... mimo, że dzień zaliczam do bardzo udanych.... (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
milczac Milcząc

NIejeden z nas zadawał sobie pytanie jak po tych wszystkich doświadczeniach życiowych można ponownie komukolwiek zaufać. Zaufanie....pracujemy na to cały czas, a wystarczy chwila nieuwagi, mały błąd i wracamy do punktu wyjścia. Zawszę wychodziłam z założenia, że na starcie każdy powinnien dostać bezpieczną dozę zaufania.... nie doszukiwać się, nie osądzać... po prostu dać szansę....ale kiedy teraz sama stanełam w takiej sytuacji... nie wiem jak mam się zachować... cały czas w mojej podświadomości jest mój książę.... ufałam mu jak nikomu na świecie.... wierzyłam w każde słowo.....ale skoro własny anioł stróż potrafił nas w ten sposób wykorzystać? Nie, to złe określenie..... zostawić kiedy tak najbardziej tego potrzebowaliśmy.... to jak po tym wszystkim się pozbierać. Zamiast korzystać z zycia, z tego co los mi podarował....ja.... ja nie potrafię wziąść tego.... jestem, chcę ale czuję że coś mnie trzyma.... jakbym była skrępowana..... uśmiecham się, czuję....choć nadal wracam myślami (...)

Zobacz cały wpis na blogu »