Tychy

Wpisy zawierające słowo kluczowe tychy.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Taksówkarz cudem przeżył brutalny atak jankowaski7654

Taksówkarz cudem przeżył brutalny atak bardzo młodego nożownika, który zachowywał się, jakby był niespełna rozumu. Jego ofiara ma liczne rany głowy.   Czytaj: https://katowicedzis.pl/2019/10/taksowkarz-cudem-przezyl-brutalny-atak-nozownika-ma-liczne-rany-glowy/   #katowice #katowicenielizbona #katolove #kochamkatowice #mojekato #katowicesamekopalnie #igerskatowice #wiadomości #śląsk #metropolia #informacje

Zobacz cały wpis na blogu »
Wpis 2019-02-26, 21:41 Kosmetyka- paznokcie żelowe, akrylowe, hybrydowe

TYCHY AL. PIŁSUDSKIEGO 47 (wieżowiec naprzeciw Kauflandu) TEL. 0-509-661-268 e-mail godiva@poczta.onet.pl szukaj salon kosmetyczny godiva na facebook (proszę o wcześniejsze umówienie terminu) (galeria zdjęć - patrz "prezentacja") Piękno tkwi w każdej z nas, należy je tylko podkreślić Z prawdziwą przyjemnością zapraszam kobiety ceniące sobie niepowtarzalny styl i urodę do salonu urody i centrum szkoleniowego firmy GODIVA. Stylizacją paznokci zajmuję się 13 lat. Swoim klientkom oferuję usługi kosmetyczne najwyższej jakości. Zapewniam kameralna i miłą atmosferę sprzyjającą odprężeniu się i oddaniu zabiegom upiększającym. Dbając o jakość świadczonych usług podnosimy nasze kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach i seminariach. Korzystam wyłącznie z kosmetyków wysokiej jakości. OFEROWANE USŁUGI:  PIELĘGNACJA DŁONI - stylizacja paznokci na ti (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Musimy częściej korzystać z usług prawniczych Musimy chętniej korzystać z usług prawniczych

Stany Zjednoczone jak zapewne każdy się orientuje to taki kraj, w którym to ogromną uwagę przykłada się na kwestię prawników. Praktycznie każdy szanujący się Amerykanin ma własnego prawnika. Wiadoma kwestia: tylko i wyłącznie najzamożniejsi mają takowego dla siebie, ale generalnie mieszkańcy USA chętnie porozumiewają się z prawnikami. Ogromna szkoda, że w Polsce przeciętny Radca Prawny ma dużo mniejszą ilość klientów. Nie chodzi o to by współczuć prawnikom, bo tak czy siak prawnicy zarabiają poważne pieniądze. Mowa o tym, że Kancelaria Tychy zapewne dałaby radę odwieść znaczącą ilość własnych klientów przed choćby podpisaniem bardzo niekorzystnej umowy. Zapewne gdybyśmy we wszystkich przypadkach konsultowali wszelkie wątpliwości z prawnikiem, uniknęlibyśmy kłopotów. Nieetyczni ludzie wiedzą, iż mogą oszukiwać ludzi, bo duża część podpisujących umowę nigdy w czasie swojego życia nie konsultowała się z prawnikiem, nawet kimś studiującym prawo! Może prawnik jest sp (...)

Zobacz cały wpis na blogu »